Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εφαρμογή για χάρτες χωρίς σύνδεση Internet?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   karotaki

karotaki

    iPH Addict

  • 685 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/04/2009 - 17:43

παιδια επειδη εχω διαβασει πολλα και δεν εχω βρει κατι ξεκαθαρο θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε

1) αν υπαρχει εφαρμογη gps που λειτουργει ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ και δεν απαιτει χρηση internet (ειτε 3G ειτε WiFi)

2)καποια εφαρμογη για χαρτες που να λειτουργει με WiFi και να ειναι καλη για USA (με ενδιαφερει για New York)

thanks παιδια! απλα τονιζω οτι θελω να ειναι μονο μεσω δορυφορου(gps) γιατι αν χρησιμοποιω το 3G θα χρεωνομαι! 

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 02/04/2009 - 20:02

Quote

παιδια επειδη εχω διαβασει πολλα και δεν εχω βρει κατι ξεκαθαρο θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε



1) αν υπαρχει εφαρμογη gps που λειτουργει ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥ και δεν απαιτει χρηση internet (ειτε 3G ειτε WiFi)



2)καποια εφαρμογη για χαρτες που να λειτουργει με WiFi και να ειναι καλη για USA (με ενδιαφερει για New York)



thanks παιδια! απλα τονιζω οτι θελω να ειναι μονο μεσω δορυφορου(gps) γιατι αν χρησιμοποιω το 3G θα χρεωνομαι! 

Κάνε κάνα search, υπάρχουν τόσα topic...

#3   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/04/2009 - 20:27

G-Maps για USA

Για ελλάδα τίποτα

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2009 - 20:52

Το GPS (να το πουμε για ακομη μια φορα) ειναι απο δορυφορο!!Εσυ χρεωνεσε μονο για το κατεβασμα των χαρτων(οι οποιοι δεν εχουν αποθηκευτει στο cache).Ποσα ιδια post εχουμε δει;

#5   Billucky

Billucky

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/04/2009 - 09:03

Quote

Το GPS (να το πουμε για ακομη μια φορα) ειναι απο δορυφορο!!Εσυ χρεωνεσε μονο για το κατεβασμα των χαρτων(οι οποιοι δεν εχουν αποθηκευτει στο cache).Ποσα ιδια post εχουμε δει;


Α Μ Ε Τ Ρ Η Τ Α Α Α Α Α  :P :P :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες