Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορίες, σχόλια για το iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2412 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 01/08/2009 - 12:05

Καλημερα παιδια. Να ρωτησω και εγω, εχω το 16αρι 3G με αγορασμενες πολλες εφαρμογες και παιχνιδια.
Αν παρω το 3GS, πρεπει να τα ξαναγορασω ή μπορω να τα μεταφερω στο νεο? Και αν ναι θα ειναι και στο παλιο ?
Ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 08/08/2009 - 18:33

Έκανα format στο laptop μου....
Την επόμενη φορά που θα συνδέσω το 3G μου, τι πρέπει να κάνω? Δε θέλω να χάσω τίποτα!!!

#78   tempo

tempo

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/08/2009 - 21:48

να ρωτήσω κάτι για το iTunes.

Έστω ότι έχω διαλέξει έναν κατάλογο με 100 φωτογραφίες απο το PC μου και έχω συνχρονίσει το iphone έτσι ώστε οι φωτογραφίες αυτές να περαστούν στο iphone.

Ξαφνικά ανακαλύπτω ότι 10 απο αυτές τις φωτογραφίες δεν μου αρέσουν και τις σβήνω απο το iphone.

Όταν ξανακάνω συνχρονισμό τότε θα σβηστούν και απο το iTunes και απο τον κατάλογο στον σκληρό δίσκο του PC?

#79   mdspell

mdspell

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/08/2009 - 20:19

Πιστεύω ότι δεν θα σβηστούν απλά δεν θα είναι επιλεγμένες, όπως γίνεται με τα apps για παράδειγμα... δεν είμαι σίγουρος διότι δεν έκανα ποτέ κάτι τέτοιο

#80   arcsar

arcsar

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2009 - 14:39

Καλησπέρα σε όλους...είμαι νέος Χρηστης και πριν μια εβδομάδα απέκτησε το πρώτο μου iPhone το 3gs. Όλα καλά μέχρι στιγμής, χαρη και της εξαιρετικής δουλειάς που γίνεται στο φόρουμ. Η ερώτηση που έχω να κάνω είναι ότι έχω κατεβάσει κάμποσες εφαρμογές στο iPhone είτε free είτε αγορασμενες - δεν θέλω προς το παρόν να κάνω jailbreak - και μετά το τελευταίο syncing ΑΠΟ iTunes εμφανίζονται καποιες εφαρμογες διπλές με διαφορετικό όνομα. Π.Χ. Η εφαρμογή paper toss εμφανίζεται με εικονίδιο του facebook αντί για το γνωστό κουβαδακι. ..... Ξέρει κανείς πως διορθώ
νεται Αυτο; ευχαριστώ !!!!!

#81   Ikaros

Ikaros

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2009 - 22:59

Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να κάνω restore το iPhone μου για να συνεχίσω το jailbrake αλλά δεν ξέρω τι δεδομένα θα χάσω (μουσική, notes, calendar notes κτλ) και αν χάσω τι από αυτά θα μπορέσω να επαναφέρω και πως!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

#82   cyclops

cyclops

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:Wolv3rine88

Δημοσίευση 27/08/2009 - 15:57

Μια ερωτηση, πως θα μεταφερω τα παντα απο το παλιο μου 3g στο 3gs(εφαρμογες, φωτογραφιες, μουσικη, videos) και επισης οταν θα συνδεσω το 3gs με τον υπολογιστη μου θα πρεπει να κανω απ την αρχη καινουριο account? δε μπορω να εχω το ιδιο?

#83   valandis

valandis

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/08/2009 - 17:42

Αγόρασα καινούργιο υπολογιστή και προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό το Iphone με το Itunes, μου κάνει Backing up περίπου μισή μέρα και πριν τελειώσει μου σταματάει ξαφνικά σαν να έχει ολοκληρωθεί αλλά στην ουσία δεν έχει κάνει τίποτα.

#84   k2g2006

k2g2006

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 31/08/2009 - 22:41

να ρωτήσω κάτι για το iTunes.

Έστω ότι έχω διαλέξει έναν κατάλογο με 100 φωτογραφίες απο το PC μου και έχω συνχρονίσει το iphone έτσι ώστε οι φωτογραφίες αυτές να περαστούν στο iphone.

Ξαφνικά ανακαλύπτω ότι 10 απο αυτές τις φωτογραφίες δεν μου αρέσουν και τις σβήνω απο το iphone.

Όταν ξανακάνω συνχρονισμό τότε θα σβηστούν και απο το iTunes και απο τον κατάλογο στον σκληρό δίσκο του PC?


Θα σε απογοητεύσω, θεωρητικά, ναι αυτό θα γινόταν, αλλα δυστυχώς μπορείς να σβήσεις μόνο φωτογραφίες απο photo library, οποιαδήποτε αλλη (δηλαδή αυτές που έχεις περάσει απο τον υπολογιστή μεσω συγχρονισμού) δέν μπορείς να την διαγράψεις μέσω του κινητού!

#85   trelaras

trelaras

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2009 - 09:42

λοιπον συνδεσα το iphone στο itunes για να περασω τραγουδια και μου λεει οτι το κινητο ειναι συχρονισμενο αλλου και πρεπει να σβησει οτι δν εχει μεσα το itunes.Επισης μ βγαζει οτι πρεπει να σβησει το Streamer.Γιατι το κανει αυτο?

#86   KNIKOS1000

KNIKOS1000

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 02/09/2009 - 08:50

Εχω κανει format στον υπολογιστη μου πως κανω συγχρονισμο το iphone?

#87   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2009 - 12:18

Στο itunes ή καπως αλλιως υπαρχει τροπος να φτιαξω εναν φακελο στο pc με τραγουδια και οταν το βαλω στο itunes να μπει ενας φακελος στον οποιο μεσα ειναι τραγουδια αντι να τα χωρισει αναλογως ποιος τραγουδαει και ποιο albums einai???

#88   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2009 - 12:37

Καλημερα παιδια. Να ρωτησω και εγω, εχω το 16αρι 3G με αγορασμενες πολλες εφαρμογες και παιχνιδια.
Αν παρω το 3GS, πρεπει να τα ξαναγορασω ή μπορω να τα μεταφερω στο νεο? Και αν ναι θα ειναι και στο παλιο ?
Ευχαριστω


Αν τα έχεις αποθηκευμένα στον υπολογιστή, μπορείς να τα περάσεις μετά στο 3gs!

#89   Psaras

Psaras

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2009 - 13:42

Παιδιά hi και από μένα noobas στο Iphone ακόμα θέλω να ρωτήσω όταν θα το πάρο από Greece πρέπει να βάλω το itunes και να πάρο Backup!!! και μετά να του κάνω Jailbreak ?Και θα βάλω του purplera1n σωστά?

Τελευταία επεξεργασία από: Psaras, 02/09/2009 - 13:42


#90   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2009 - 13:43

Ναι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες