Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με Restore!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mikemichalis

mikemichalis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/04/2009 - 21:13

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙ I PHONE ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΚΑΝΑ UPDATE TO ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ VERSION ΤΟΥ.
ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ITUNES
ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΕΙ!!!! ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΦΟΡΤΙΣΗ ΕΚΑΝΑ RESTART ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΕ APPLICATION ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ
ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΜΕ ITUNES!! TI RECOVERY ΕΚΑΝΑ ΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΙΠΟΤΕ!!!!!!
ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ RECOVERY ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΦΑΛΜΑ (14) ΤΙ RESTART TON ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΚΑΝΑ ΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ
ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΤΗΣ APPLE ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΛΙ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ!!

Ενημερωτικά, το θέμα μπορεί να διαγράφτηκε γιατί ήταν γραμμένο σε ΚΕΦΑΛΑΙΑ και ο τίτλος ήταν άσχετος. Το επόμενο μήνυμα το οποίο δεν θα ακολουθεί τους κανόνες θα διαγραφεί χωρίς προειδοποίηση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/04/2009 - 21:48

Xμ, είχες ξανακάνει το ίδιο post και σου είχα απαντήσει αλλά για κάποιο λόγο το θέμα σου διαγράφηκε? Θυμάμαι πολύ καθαρά ότι σου είχα απαντήσει αλλά τώρα δεν το βρίσκω.

Anyway,
http://www.iphonehel...opic,802.0.html

#3   mikemichalis

mikemichalis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/04/2009 - 22:21

ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ WEB ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ (14) ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ RESTORE ΣΕ DFU
ΤΙΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΟΜΗ....

#4   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/04/2009 - 22:59

Περίμενε μέχρι τη Δευτέρα και πήγαινε το στο κατάστημα που το αγόρασες για αντικατάσταση. Υποθέτω ότι κάνεις το DFU σωστά...


[Γράφε με μικρά καλύτερα]




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες