Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Άρχισαν οι προ-παραγγελίες του iPhone 4 στο eBay


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   angmar

angmar

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 12:43

Ευτυχώς είδα νωρίς την αγγελία του thanasis και πάτησα το buy it now. Έρχεται (τώρα στο δρόμο είναι) με μόλις $2900. Νομίζω ότι τον έκλεψα, αλλά θα τις ξεπεράσω τις τύψεις. Παίδες αν δε μ' αρέσει τελικά θα το βάλω αγγελία για 1.200.000 δρχ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   mike26

mike26

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 12:47

Αν σας φαινοντε πολλα αυτα τοτε δειτε αυτον εδω ($2,900.00 Εχει τρελαθει εντελως..) :http://cgi.ebay.com/Iphone-4g-/190403684614?cmd=ViewItem&pt=Cell_Phones&hash=item2c54f1a906

σιγα... το gismodo πληρωσε 5000$ για το προτοτυπο :lol:

#18   mike26

mike26

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 13:13

geia sas paidia eimai psiloasxetos san kainourios se auto ton xwro.loipon 8elw na agorasw to iphone 4,eimai trelos gia tetoia gadgetakia alla re paidia h tseph mou den to antexei.na sas rwthsw mporw na to paragkeilw apo to epishmo site ths apple pou to exei me 199 $$$ dollaria.8a einai san na to agorazw apo ellada,ennow poies diafores 8a exei.8a mporw na xrhsimopoihsw oles tou tis dunatothtes tou,na tou valw ellhnikh sim kai na douleuei plhrws sto ellhniko diktuo.
sas euxaristw ek twn proterwn gia thn voh8eia sas

Μη γραφεις με gekklish φιλε μου . Απαγορευονται
Οχι. Δε γινετε αυτο που λες, δυσυχως, γιατι το αμερικανικο iphone ειναι κλειδομενο στην AT&T και δεν παιζει εκτως αμερικης.Επισης 199$ πολιτε μονο με 2ετες συμβολαιο με την εν λογω εταιρια

#19   angmar

angmar

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 13:13

Για αρχή ξεκίνα να γράφεις με Ελληνικά. Έπειτα να ξέρεις ότι η τιμή δεν είναι $199 αλλά πολύ παραπάνω. Τα $199 είναι με διετή δέσμευση σε αμερικανική εταιρία κινητής. Επίσης αν το πάρεις από εκεί θα είναι κλειδωμένο στο συγκεκριμένο δίκτυο και δε θα δουλεύει με όλα τα υπόλοιπα. Θα χρειαστούν πατέντες για να δουλέψει. Οπότε το όνειρο να το πάρεις $199 ξέχνα το.

#20   jimakosak

jimakosak

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 14:15

παιδία ευχαριστώ πολύ μου φτιαξατε την διαθεση(πλακα κανω),λοιπον εχετε να προτεινετε καμια πιο φθηνη λυση.οπως να το αγορασω απο αλλη ευρωπαικη χωρα?θα αντιμετωπιζω τα ιδια προβληαματα οπως αμα το αγοραζα απο αμερικη?

#21   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/06/2010 - 14:39

παιδία ευχαριστώ πολύ μου φτιαξατε την διαθεση(πλακα κανω),λοιπον εχετε να προτεινετε καμια πιο φθηνη λυση.οπως να το αγορασω απο αλλη ευρωπαικη χωρα?θα αντιμετωπιζω τα ιδια προβληαματα οπως αμα το αγοραζα απο αμερικη?


ναι, μονο απο Γερμανια και κυριως Γαλλια θα το βρεις factory unlocked οπως οταν ερθει το ελληνικο. Αγγλια υσχυει οπως αμερικη κλειδωμενο, αλλα πουλιεται και σκετο,φυσικα κλειδωμενο στην Ο2. Και γιατι δεν μπορω να ακουω καθε φορα τα ιδια για το ποσο θα κανει, ι τιμη του θα ειναι οπως το 3GS και θα κυμαινεται απο 570-599 το 16GB κτλ.

#22   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 15:01

οποτε θα κανω μια παραγγελια απο τον θειο μ στην γερμανια οταν εχω χρηματα...ολοι θα εχετε καποιον στην γερμανια να σας το παρει ξεκλειδωτο...γιατι δεν λεει να ξεκλειδωνεις καθε φορα

#23   muddyfox2005

muddyfox2005

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 09/06/2010 - 15:09

Για τις χώρες Γερμανία και Γαλλία είναι κληδωμένα αλλα μώρεις να το κάνεις unlock μέσω τις ετερίας
είναι υπιρεσεία που προσφέρεται και τα πσιλα γράμματα γράφουν

May include an additional fee or requirement. Contact carrier for more information.

υπάρχουν όλες η χώρες εδώ

#24   vaggos37

vaggos37

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 15:11

ναι, μονο απο Γερμανια και κυριως Γαλλια θα το βρεις factory unlocked οπως οταν ερθει το ελληνικο. Αγγλια υσχυει οπως αμερικη κλειδωμενο, αλλα πουλιεται και σκετο,φυσικα κλειδωμενο στην Ο2. Και γιατι δεν μπορω να ακουω καθε φορα τα ιδια για το ποσο θα κανει, ι τιμη του θα ειναι οπως το 3GS και θα κυμαινεται απο 570-599 το 16GB κτλ.


Έχω την εντύπωση ότι και στην Ιταλία αλλά και στην Αγγλία προσφέρονται τα iPhones ξεκλείδωτα, πληρώνοντας την διαδικασία ξεκλειδώματος γύρω στις 15 λίρες. Αλλά επειδή δεν είμαι 100% σίγουρος, ας το επιβεβαιώσει κάποιος και να μας πει...

Γενικά μήπως θα μπορούσε κάποιος να μας πει από πού θα μπορούσαμε να το πάρουμε πριν το Σεπτέμβρη, χωρίς να έχουμε κάποιο συγγενή στο εξωτερικό?

#25   Pantel

Pantel

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2010 - 11:16

Ποσο το πουλάνε στο ebay? 11500$ ???? A....1500 λεει.... Α στο διάολο και τρόμαξα.... :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες