Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4: Εκδήλωση Ενδιαφέροντος [Vodafone]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
56 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 14/06/2010 - 16:22

Αν και παλαιός συνδρομητής στην Vodafone και με 4 εταιρικές γραμμές και 2 ατομικές συμφωνώ με τα προαναφερθέν ότι μάλλον για στατιστικά το κάνουν (έτσι με κάνουν να πιστεύω).

Προσωπικά όχι μόνο τότε που κυκλοφόρησε το iPhone 3Gs δεν με κάλεσαν αλλά και ούτε όταν δεν υπήρχε διαθεσιμότητα στο www.vodafone.gr και συμπληρώνεις μια φόρμα για ενημέρωση όταν γίνει παραλαβή συσκευών δεν έγινε πραγματικότητα.

Όπως και να έχει απλά υπομονή και όταν θα ανακοινωθεί επισήμως βλέπουμε...


Μήπως υπήρχε κάποιο λάθος από το σύστημα ή το e-mail σου? Εγώ την είχα συμπληρώσει τουλάχιστον 2 φορές αυτή τη φόρμα που λες που εμφανίζοταν όταν δεν ήταν διαθέσιμο και μου έστειλαν e-mail και τις 2 φορές για όταν ήταν διαθέσιμο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/06/2010 - 16:24

όλα καλά και εγώ εκδήλωσα ενδιαφέρον... αλλα τουλάχιστον ποσο θα κυμανθούν οι τιμές δεν θα έπρεπε να γραφεί;;

#18   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/06/2010 - 18:11

Πλέον και στη φόρμα ενδιαφέροντος για το iPhone 4 της vodafone προστέθηκε η επιλογή να επιλέξεις ποιο iPhone θες (4 ή 3Gs) , το χρώμα , καθώς και το μέγεθος της μνήμης.

#19   Babis_ECE

Babis_ECE

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/06/2010 - 12:07

Επειδή είχα συμπληρώσει την φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος άμεσα, πριν βάλουν τις επιλογές για το ποιο iPhone θέλετε, κλπ, με πήραν σήμερα από την Vodafone τηλέφωνο να με ρωτήσουν ώστε να συμπληρώσουν τα στοιχεία μάλλον.

#20   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 18/06/2010 - 12:20

Επικοινώνησαν και μαζί μου σήμερα για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το χρώμα και το μέγεθος μνήμης που το θέλω.

Μου είπαν ότι τέλη Αυγούστου το περιμένουν...

#21   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 18/06/2010 - 12:30

Επειδή είχα συμπληρώσει την φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος άμεσα, πριν βάλουν τις επιλογές για το ποιο iPhone θέλετε, κλπ, με πήραν σήμερα από την Vodafone τηλέφωνο να με ρωτήσουν ώστε να συμπληρώσουν τα στοιχεία μάλλον.

Εμένα σε με πήραν τηλέφωνο :mad:
Ακόμα τουλάχιστον...

#22   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 18/06/2010 - 13:01

K μένα με πήραν από Voda σήμερα αλλά δεν το σήκωσα γιατί κοιμόμουν. Ελπίζω να ξαναπάρουν :P

Follow me on twitter


#23   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/06/2010 - 13:07

Ναι και εμένα με πήραν και με ρώτησαν για χρώμα και χωρητικότητα.

#24   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 18/06/2010 - 13:09

Το ίδιο κάνουν σε όλους!!! όπως αυτή τη φορά κάλεσαν και εμένα σε σχέση με το 3Gs :rolleyes:

Απλά συμπληρώνουν μια φόρμα με εκδήλωση ενδιαφέροντος για πιθανή μελλοντική παραγγελία στην Apple χωρίς δεσμεύσεις ότι πρέπει υποχρεωτικά να το παραλάβεις...

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#25   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 18/06/2010 - 13:12

Με πήραν και εμένα, αλλά δεν τους είπα ότι τελικά θα το πάρω από cosmote...Μίλησα και με cosmote και η επιδότηση μου θα βγει μέσα Αυγούστου, όποτε μια χαρά μου κάθησε...

#26   himan83gr

himan83gr

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/06/2010 - 13:24

Με πήραν και μένα για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Συμφωνώ ότι γίνεται πιο πολύ για στατιστικούς λόγους. Όπως και να έχει, όταν έρθει με το καλό τέλη Αυγούστου(αν έρθει) βλέπουμε τιμές και κρίνουμε αναλόγως.

#27   marcus0

marcus0

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/06/2010 - 15:19

Με πήραν και μένα για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Συμφωνώ ότι γίνεται πιο πολύ για στατιστικούς λόγους.


Οπως και πολλούς άλλους, με πήραν και εμένα πριν μερικές ώρες. Τους ρώτησα αν έχει κάποιο νόημα η συγκεκριμένη λίστα, δεδομένου ότι πέρισυ είχε γίνει ψιλο-μπάχαλο (τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση) με την τηλεφωνική προκρατήση (13830).

Μου είπαν ότι φέτος ευελπιστούν να αποφευχθούν όλα αυτά και ότι θα τηρηθεί η σειρά προτεραιότητας της συγκεκριμένης λίστας. Δεν γνώριζαν πότε θα ξεκινήσουν οι προκρατήσεις στα καταστήματα της Vodafone. Δήλωσαν όμως ότι η συσκευή θα διατεθεί μέχρι τα τέλη Αυγούστου.

Εμένα πάντως το ότι με πήραν τηλέφωνο για να με ρωτήσουν το χρώμα/μέγεθος μνήμης μου δείχνει ότι όντως αντιμετωπίζουν λίγο πιο σοβαρά τα πράγματα φέτος. Μακάρι να αποδειχθεί αυτό και στην πράξη, την ημέρα κυκλοφορίας του iPhone 4..

#28   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 18/06/2010 - 17:00

ΝΝααιιιιιι ! ! !
Και εμένα με πήραν τηλέφωνο σήμερα και μάλιστα επειδή δεν μπορούσα να απαντήσω με ξαναπήραν.
Με ρώτησαν κα εμένα για χρώμα και για μέγεθος. Είμαι νομίζω από τους πρώτους που έκανα την εκδήλωση ενδιαφέροντος καθώς ήμουν standby στη Vodafone στις 14 πρου ξεκίνησαν τα preorders.

Ελπίζω αφού με πήραν τηλέφωνο να είμαι από τους πρώτους που θα το παραλάβει.
Έχω ήδη βρεί να πουλήσω το 3G μου αλλά το κακό είναι ότι το θέλουν 2 άτομα...
Νομίζω όμως πως θα βάλω τα μεγάλα μέσα για την απόκτηση της συσκευής. Στην εταιρία που εργάζομαι έχουμε περίπου 40 εταιρικά στη Vodafone και την όλη διαδικασία για τις εταιρικές συνδέσεις την έχω εγώ οπότε έχω και ένα ποιο μεγάλο ατού να το εκμεταλευτώ για να το αποκτήσω απ' τους πρώτους.
:rolleyes: :rolleyes:

#29   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 18/06/2010 - 17:04

Και μένα με πήραν αλλα όταν ρώτησα αν θα με ενημερώσουν να παραλάβω την συσκευή, μου είπαν πως δεν ειναι σίγουρο απλά τσεκάρουν να δουν ποσες περίπου συσκευές να πάρουν!Τεσπα, την ελευθερώνω την δική μου γιατί αρχές Ιουλίου την περιμένω από Αγγλια.. ;)

#30   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 18/06/2010 - 17:31

Εμένα μου μίλησε μια πού χαριτομένη κοπέλα (έτσι την άκουσα) και με ενημέρωσε πως θα μου αποστείλουν μύνημα SMS ή email για να το παραλάβω. Ελπίζω πως έτσι θα γίνει αν και θα υπάρξει σπρόξιμο. Πάντως φίλε μου νομίζω πως θα άξιζε να το πάρεις από Ελλάδα. Είδαμε τι έγινε με τις locked devices και την 3.1.3
Βέβαια το λέω αυτό χωρίς να γνωρίζω εάν στη Αγγλία διατείθεται ξεκλείδωτο. Τόσο καιρό περιμέναμε λίγο ακόμα δεν χάθηκε ο κόσμος...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες