Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πήρα καινούρια θήκη, αλλά...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/04/2009 - 18:54

Πήρα από vodafone μια crystal θήκη, που έκανε 20 ευρώ...Καλύπτει όλο το κινητό, εκτός απο τα πλήκτρα ελέγχου...για την οθόνη έχει ένα πλαστικό....γενικά,μου άρεσε, απλά κάθε φορά που πατώ την οθόνη,πατιέται το πλαστικό το προστατευτικό της θήκης με την οθόνη και δημιουργούνται μπιλάκια...Μπορώ να κάνω κάτι για αυτό?Επίσης, στις 25 του μηνός θα πάω 3ήμερη στην Αθήνα με το σχολείο και θα μας πανε στο Mall...Μπορώ να βρω εκεί κάποια αξιόλογη θήκη?Έχω ακόμα μια,rubber,μετά από πλύσιμο και στέγνωμα όμως,δεν εφαρμόζει ολόκληρη στο πάνω μέρος του κινητού και φοβάμαι όταν έχω το κινητό έξω να το βάζω σε τσέπη,μη γρατσουνιστεί η οθόνη...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 19:40

Εbay man

#3   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/04/2009 - 21:52

ebay μάλλον λίγο δύσκολο ....καθώς από ότι κατάλαβα είσαι κάπως μικρός για πιστωτική... στο Mall πιστεύω οτι έχεις αρκετές επιλογές μαζεμένες λόγω του ότι έχει voda- fnac- multirama- plaisio- wind- cosmote .... ελπίζω κάτι να βρείς  αλλιώς και εδώ στο forum αν κοιτάξεις πολλά παιδιά διαθέτουν θήκες...

καλή εκδρομή... ;)

#4   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/04/2009 - 22:36

Πιστωτική έχω prepaid :P απλά δε μπορώ με τίποτα τη διαδικασία του ebay, αγορασε-κανε shipping-περιμενε μια βδομαδα-ξενερωσε με αυτο που θα παραλαβεις, κ για αυτό σκέφτομαι σοβαρά να αγοράσω μια invisible shield...θα δω ομως τι εχει κ στα fnac...thanx και thanx για το καλη εκδρομη φιλε μου :P

#5   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/04/2009 - 22:41

Για την "prepaidd"... σωστός καθώς δεν το είχα σκεφτεί  ::)
όσο για το ebay και εγώ σπάνια επιλέγω αγορές μέσο internet...

#6   xatzigiannis

xatzigiannis

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/04/2009 - 22:45

Στο macexperts.gr θα βρεις ότι θήκη θες, (εγώ έχω πάρει την ifrogz luxe σε μαύρο-ασημί) και αγοράζεις με ταχυδρομική αντικαταβολή και έρχεται σε 2 εργάσιμες. Αν θες μια αξιοπρεπή θήκη στη σωστή τιμή είναι από τις καλύτερες επιλογές που έχεις....

άλλο θήκη και άλλο...αισθητική!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες