Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

facebook account disable


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 14:19

πήγα να κάνω log in στο Facebook και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα - Ο λογαριασμός είναι ανενεργός.
Ο λογαριασμός σας έχει απενεργοποιηθεί. Εάν έχετε τυχόν απορίες ή προβληματισμούς, μπορείτε να επισκεφτείτε τη σελίδα Συχνών Ερωτήσεων εδώ.- ... τι μπορώ να κάνω για να ενεργοποιήσω πάλι τον λογαριασμό μου στο Facebook ?????? αυτό το έχουν πάθει και άλλοι ...... και μάλλον φταίει το συστηματοποιημένο security του facebook που γίνεται με υπολογιστή .....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/06/2010 - 14:37

Δεν έχει καμία σχέση το security με τον υπολογιστή με την απενεργοποίηση του λογαριασμού. Για να ενεργοποιήσεις ξανά τον λογαριασμό σου, απλά συνδέεσαι και επανενεργοποιείται αυτόματα.

Η άλλη λειτουργία που αναφέρεις απλά κάθε φορά που συνδέεσαι από κάπου (που δεν είναι σαν αποθηκευμένη θέση) σε ενημερώνει με ένα email οτι μπήκες από εκεί στον λογαριασμό σου, και πως αν δεν μπήκες εσύ τότε καλό είναι να αλλάξεις κωδικό.

#3   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 14:43

Δεν έχει καμία σχέση το security με τον υπολογιστή με την απενεργοποίηση του λογαριασμού. Για να ενεργοποιήσεις ξανά τον λογαριασμό σου, απλά συνδέεσαι και επανενεργοποιείται αυτόματα.

Η άλλη λειτουργία που αναφέρεις απλά κάθε φορά που συνδέεσαι από κάπου (που δεν είναι σαν αποθηκευμένη θέση) σε ενημερώνει με ένα email οτι μπήκες από εκεί στον λογαριασμό σου, και πως αν δεν μπήκες εσύ τότε καλό είναι να αλλάξεις κωδικό.


εκεί είναι το θέμα .... δεν μπορώ να συνδεθώ ... :S

#4   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/06/2010 - 14:53

Τότε μάλλον σου απενεργοποίησαν τον λογαριασμό για κάποιο λόγο. Μήπως είχες τίποτα παράνομο μέσα;! Στείλε ένα email στην ομάδα διαχείρισης του facebook και θα σου πουν λογικά τον λόγο που απενεργοποίησαν τον λογαριασμό σου. Η απενεργοποίηση συνήθως κρατάει από μια μέρα έως πάντα :P

#5   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 15:01

[quote name='computeras' date='14 June 2010 - 02:53 PM' timestamp='1276520028' post='190614']
Τότε μάλλον σου απενεργοποίησαν τον λογαριασμό για κάποιο λόγο. Μήπως είχες τίποτα παράνομο μέσα;! Στείλε ένα email στην ομάδα διαχείρισης του facebook και θα σου πουν λογικά τον λόγο που απενεργοποίησαν τον λογαριασμό σου. Η απενεργοποίηση συνήθως κρατάει από μια μέρα έως πάντα :P
[/quo

είχα κάποιες με ΑΚ ........ και κάτι άλλες φωτογραφίες που μπορεί να είχαν δικαιώματα .....έκανα ποστ κάτι τραγούδια ........και έκανα πολλούς φίλους ........... άααααααντε να δούμε τι θα γίνει τώρα .......

#6   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2010 - 16:06

Το πολύ να φας καμιά 30αριά χρόνια μέσα :lol: :lol: :lol: :lol:


Φιλικά πάντα.

#7   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 19:15

Δεν νομίζω να είναι από τις φωτογραφίες ......μάλλον επειδή έκανα πολλούς add :D :S

#8   chris

chris

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/06/2010 - 19:38

Αν εκανες πολλους add, και συνεχιζες παρολο που σου πεταγε ενα μηνυμα, τοτε απλα εφαγες μπανακι

#9   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/06/2010 - 20:05

Ναι αν έκανες πολλούς σε σύντομο χρονικό διάστημα λογικά έφαγες ένα μικρό ban για προφύλαξη από bot.

#10   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2010 - 22:35

βασικά δεν είχα κάνει και πολλούς τώρα τελευταία .....αλλά γενικά αυτόν τον μήνα είχα κάνει πολλούς .....γύρω στους 200

#11   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2010 - 11:26

Hi,

Your account was disabled because your behavior on the site was identified as harassing or threatening to other people on Facebook. Prohibited behavior includes, but is not limited to:

• Sending friend requests to people you don't know
• Regularly contacting strangers through unsolicited Inbox messages
• Soliciting others for dating or business purposes

After reviewing your situation, we have determined that your behavior violated Facebook's Statement of Rights and Responsibilities. You will no longer be able to use Facebook. This decision is final and cannot be appealed.

Please note that for technical and security reasons, we will not provide you with any further details about this decision.

Thanks,
The Facebook Team ..................να γιατί μου διέγραψαν το προφίλ ...

#12   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/06/2010 - 11:45

lol. Για να συνέβηκε αυτό σημαίνει οτι διάφορα άτομα έκαναν αναφορά οτι τους παρενοχλείς κτλ. Έλα πες τώρα, δεν είχες facebook, μόνο για να χαζεύεις...

#13   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2010 - 15:28

βασικά .........μια κ@ριαμπιπ φταίει μάλλον ....που είναι ηλίθια και τρελή ... την έκανα block και νευρίασε μάλλον .......ξέρω 'γω δεν μας μαμάει και το facbook λέω εγώ .....

#14   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 16/06/2010 - 00:08

Μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα.. 5 χρόνια νομίζω είναι η φυλακή και μετά θα έχει όλη τη ζωή μπροστά σου φίλε μου.. Stay cool :)

#15   kouzoulos

kouzoulos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2010 - 00:30

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα εεεε εντάξει τότε ....είμαι τώρα 16 σε 5 χρόνια 21 μια χαρά χαχαχχαχαχαχαχαχα :D :D :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες