Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iTunes 9.2 released


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
173 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   ckyrias

ckyrias

    iPH Enthousiast

  • 439 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2010 - 10:20

κ εγω εκανα upgrade στην 9.2 κ ολα δουλευουν ρολοι. (3gs, 3.1.3, spirit jb)

η ερωτηση ειναι αν μπορει να γινει ξανα JB με spirit αν χρειαστει στην 9.2!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2010 - 10:38

Με spirit δεν γνωρίζω αλλά θα ανακοινωθούν τα tools της dev-team που θα δουλεύουν σίγουρα. Αλλά αν δεν δουλεύει το spirit πολύ πιθανώνα να το αναβαθμίσει ο δημιουργός του οπόταν μην ανησυχείς για τίποτα.

#168   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/06/2010 - 18:09

Γνωρίζει κάποιος να μου πεί γιατί αφού έκανα Update το itunes σε 9.2 με firmware 3.1.3 ΔΕΝ μπορώ να κάνω Sync τα apps?????; Jailbreak εχω κάνει με spirit και όλα λειτουργούσαν ρολόι με την προηγούμενη έκδοση itunes..

#169   netzi

netzi

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2010 - 21:16

διαβασε τα ολα απο την αρχη και θα βρεις την απαντηση

#170   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/06/2010 - 23:15

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτησή μου. Όσοι έγραψαν κάτι σχετικό με αυτό ανέφεραν κάποια errors και κάποιες ειδοποιήσεις. Έμενα ΔΕΝ βγάζει ειδοποιήσεις.

Έχω το 3G σε έκδοση 3.1.3. Αναβάθμισα σε itunes 9.2, το iphone μου το ΕΙΔΕ στην αριστερή στήλη και όταν πρόσθεσα ένα app ή μουσικό άλμπουμ και πάτησα το "sync" ξεκίνησε με τα κλασσικά "backup iphone" κλπ και όταν τελείωσε δεν είχε περάσει ούτε το app ούτε τη μουσική στο iphone.

Ξαναγύρισα σε itunes 9.11 αλλά τα ίδια. Καμιά ιδέα? Θα αναβάθμιζα και τη συσκευή σε os4 αλλά διάβασα οτι όσοι έχουν 3g και jailbreak με spirit να το ξεχάσουν.

#171   steliossm

steliossm

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@steliossm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:steliossm

Δημοσίευση 28/06/2010 - 08:27

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτησή μου. Όσοι έγραψαν κάτι σχετικό με αυτό ανέφεραν κάποια errors και κάποιες ειδοποιήσεις. Έμενα ΔΕΝ βγάζει ειδοποιήσεις.

Έχω το 3G σε έκδοση 3.1.3. Αναβάθμισα σε itunes 9.2, το iphone μου το ΕΙΔΕ στην αριστερή στήλη και όταν πρόσθεσα ένα app ή μουσικό άλμπουμ και πάτησα το "sync" ξεκίνησε με τα κλασσικά "backup iphone" κλπ και όταν τελείωσε δεν είχε περάσει ούτε το app ούτε τη μουσική στο iphone.

Ξαναγύρισα σε itunes 9.11 αλλά τα ίδια. Καμιά ιδέα? Θα αναβάθμιζα και τη συσκευή σε os4 αλλά διάβασα οτι όσοι έχουν 3g και jailbreak με spirit να το ξεχάσουν.



κ εγω εχω 3g που το ειχα jb με spirit
εκανα restore σε 4,0 και jb με pwnage και ολα πανε ρολοι εκτος φυσικα απο καποια προγραμματακια cydia...

Τελευταία επεξεργασία από: steliossm, 28/06/2010 - 08:29


#172   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 28/06/2010 - 10:26

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτησή μου. Όσοι έγραψαν κάτι σχετικό με αυτό ανέφεραν κάποια errors και κάποιες ειδοποιήσεις. Έμενα ΔΕΝ βγάζει ειδοποιήσεις.

Έχω το 3G σε έκδοση 3.1.3. Αναβάθμισα σε itunes 9.2, το iphone μου το ΕΙΔΕ στην αριστερή στήλη και όταν πρόσθεσα ένα app ή μουσικό άλμπουμ και πάτησα το "sync" ξεκίνησε με τα κλασσικά "backup iphone" κλπ και όταν τελείωσε δεν είχε περάσει ούτε το app ούτε τη μουσική στο iphone.

Ξαναγύρισα σε itunes 9.11 αλλά τα ίδια. Καμιά ιδέα? Θα αναβάθμιζα και τη συσκευή σε os4 αλλά διάβασα οτι όσοι έχουν 3g και jailbreak με spirit να το ξεχάσουν.

AppSync για 3.1.3 έχεις περάσει ;

#173   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/06/2010 - 15:52

AppSync για 3.1.3 έχεις περάσει ;


ναι γιαυτό λεω ότι δεν είχα πρόβλημα πριν την 9.2. Η 3.1.3 δούλευε μια χαρά με spirit. Ύστερα το appsync δεν έχει να κάνει γιατί το πρόβλημα δεν είναι μονο με τις εφαρμογές αλλά και με φωτό,μουσική και ότι θέλω να συγχρονισω. Να επαναλαβω ότι σαν συσκευή το iTunes βλέπει το Iphone. Γράφει τη διαδικασία κανονικά,ότι δηλαδή κάνει backup κλπ αλλά δεν συγχρονιζει πραγματικά τίποτα. Υπηρεσίες της apple στα services είναι started κανονικά.

#174   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/06/2010 - 09:28

Παιδιά εγώ με το που έβαλα την 9.2 και πάω να την τρέξω μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα "Το σημειο εισαγωγης QTCF_CFUniCharGetUnicodePropertyDataForPlane της διαδικασιας δεν ηταν δυνατο να εντοπιστει στην βιβλιοθηκη δυναμικης συνδεσης QTCF.dll" και δεν ανοίγει το itunes!! Χωρίς να εχώ συνδεδεμένο το iphone ( 3g jailbreak 3.1.2).Τα xp έχω με SP3.Την ξανακατέβασα έκανα repair...πάπαλα...μια απτα ίδια! Αντιμετώπισε κανείς κάτι τέτοιο??

και γω το έχω αυτό ... Άμα κανείς βρήκε την λύση ας μας πει και μας.. Το έχω απεγκαταστησει και αυτό και το QuickTime και τα ξαναεβαλα αλλά τίποτα... Δε μπορώ ούτε αναβαθμίση να του κάνω




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)