Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4 και προβλήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
228 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   jimoo30

jimoo30

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/06/2010 - 00:20

Είναι φυσιολογικό φίλε μου..το έκανε η Apple λόγο ανεπάρκιας ram στο 3G..Περίμενε jailbreak tool προς το παρόν και μόλις κάνεις (αφου βγει) θα το ενεργοποιήσεις και αυτό..



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   Avadon

Avadon

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 00:14

Καλως ορισες mitso :D Μην ανησυχεις, δεν ειναι κατι σοβαρο. Και εμενα μου το κανε αυτο μετα το update στο iOS 4. Και αυτο γιατι σβηστηκαν οι ρυθμισεις του internet και των mms (wind εχω παροχο). Μολις τις ξαναπερασα, ολα ρολοι :rolleyes: .



Καλησπερα και απο εμενα το ιδιο προβλημα ακριβος... δεν το κανει παντα ομος και ενοητε εχω κληστα τα δεδομενα αλλα το βγαζει χωρις λογο και αιτια, οι ρυθμισεις δεν εχουν σβηστει. ειναι αρκετα σοβαρο το θεμα αυτο γιατι καποιος ποιο εχει κληστο το wap η δεν εχει στο κινητο του, του βγενει συνεχεια στα μηνυματα...

Υπαρχη καποια λυση γι' αυτο?

#228   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 08/07/2010 - 10:21

Λοιπών μετά από πολλά restore (και το εννοώ ΠΟΛΛΑ!!) αποφάσισα να κάνω downgrade αλλά δεν δούλεψε γιατί υπήρχε κάποιου είδους πρόβλημα με το Carrier update! Δεν μπορούσα να στείλω κ να λάβω μηνύματα! Οπότε αναγκάστηκα ξαναπέρασα την 4. μόνο που αυτή τη φορά και χωρίς λογο σταμάτησε να μου πετάει την γκρίζα οθόνη που σε προτρέπει να κάνωrestart την συσκευή μυ! Οπότε όλα καλά!! Μπορεί να μην λειτουργούν ένα 40-50% των προγραμμάτων που είχα από cydia αλλά οκ…
Τεσπα έχω ένα άλλο θεματακι τώρα
Ότι theme για SBsetting κατεβάσω τα εικονίδια του είναι όλα μικρά!! Μόνο το original themes είναι στο κανονικό τους μέγεθος…
Επίσης πάλι στα sbsettings το location είναι μόνιμα απενεργοποιημένο.. μπορώ να το ενεργοποιήσω αλλά μόλις ξαναμπώ είναι πάλι off. Βεβαία όταν ανοίγω το google map δουλεύει!!

Ξέρουμε τίποτα για αυτά?

#229   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 21:16

Παιδιά ερώτηση..

Σε JB Iphone4 με 4.01 επιλέγω ενα θέμα μέσω Winderboard (ειναι για iphone 4 το θέμα) αλλα σε καμία περίπτωση δεν με αφήνει να βάλω δικό μου wallpaper.

Τι το βάζω πάνω πάνω τι το κάνω ότι νανε αυτό εχει το default wallpaper.

Υπάρχει καποια αλλαγή στο IOS4 ή στο Winderboard?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες