Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple posts new Facetime ad


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
41 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2010 - 13:16

Μήπως το facetime λειτουργεί μόνο με wifi, λέω μήπως... ::)



Ναι ρε το ξέρω, πλάκα κάνω. Για να τσιγκλίσω όσους μας έχουν πρήξει με τα υποτιθέμενα προβλήματα (που εγώ στο iphone4 του φίλου μου δεν είδα)...

Άλλωστε, το δικό μου iphone4 έγινε shipped από Αγγλία χθές, ο κολλητός μου παραλαμβάνει 19 και μου το στέλνει με fedex...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   miotesoro

miotesoro

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:miotesoro

Δημοσίευση 14/07/2010 - 13:44

δεν έχω καταλάβει κάτι...χρεώνεσαι τελικά με το facetime ;;;

#33   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/07/2010 - 13:47

όχι, δεν χρεώνεσαι

Follow me on twitter


#34   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2010 - 13:55

Video call με άλλα τηλέφωνα θα ανοίξει ποτέ ή όχι?

#35   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 14/07/2010 - 14:02

wow... πραγματικα τελειο! Τυχερος ειναι που δεν τον πιασανε να μιλαει με τι κινητο κατα την διαρκεια της πτησης :P .

Ναι ρε το ξέρω, πλάκα κάνω. Για να τσιγκλίσω όσους μας έχουν πρήξει με τα υποτιθέμενα προβλήματα (που εγώ στο iphone4 του φίλου μου δεν είδα)...

Άλλωστε, το δικό μου iphone4 έγινε shipped από Αγγλία χθές, ο κολλητός μου παραλαμβάνει 19 και μου το στέλνει με fedex...


Μια ερωτηση. Εφοσον θα το παρεις απο Αγγλια δεν θα ειναι κλειδωμενο για Ελληνικο SIM ? Εκτος αν θες να περιμενεις μεχρι να βγει το unlock tool....

#36   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 14/07/2010 - 14:28

Ναι ρε το ξέρω, πλάκα κάνω. Για να τσιγκλίσω όσους μας έχουν πρήξει με τα υποτιθέμενα προβλήματα (που εγώ στο iphone4 του φίλου μου δεν είδα)...

Άλλωστε, το δικό μου iphone4 έγινε shipped από Αγγλία χθές, ο κολλητός μου παραλαμβάνει 19 και μου το στέλνει με fedex...

σοβαρέψου αγόρι μου.. άκου εκεί υποτιθέμενα προβλήματα την στιγμή που όλα τα blogs και fora (εκτός από αυτό) κάνουν λόγο για την ύπαρξη του προβλήματος. ακόμα και εργαστηριακές μετρήσεις έγιναν που το επιβεβαιώνουν. ακόμα και η ίδια η apple κυκλοφόρησε αυτά τα bumpers και καλά για προστασία. είδαμε και την προστασία με την οποία στήριξε τα προγενεστερα τηλέφωνα της.

#37   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2010 - 15:15

Εγώ προσωπικά σαν κάτοχος 3gs λευκού 16αρι δεν είχα ούτε εχω κάποιο πρόβλημα ποτέ μέχρι σήμερα. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Επίσης, επαναλαμβάνω, είδα με τα μάτια μου το Iphone4 κολλητού μου όπου και αυτό δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα με το σήμα που λέτε και λένε...

Τώρα τί μου λες εσύ να σοβαρευτώ δεν καταλαβαίνω. Περιμένω να μου έρθει το Iphone4 από Αγγλία και μόλις κάνω το τεστ θα σου πω. Αν έχει πρόβλημα, θα βγω πρώτος να κράξω, πίστεψέ με...

#38   whiteyez

whiteyez

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Whiteyez

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:30

Video call με άλλα τηλέφωνα θα ανοίξει ποτέ ή όχι?


Με το fring μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου. :P Δοκίμασα το 4αρι μου με το 3gs της κοπέλας μου, παίζει αλλά ακόμα και με wifi η ποιότητα είναι λίγο χάλια, ελπίζω σε μελλοντική αναβάθμιση του fring να το φτιάξουν.

#39   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:45

Για να χρησιμοποιήσεις το Facetime δεν πρέπει πρώτα να κάνεις κανονική κλήση;; ο τύπος δεν το είχε σε airplane mode το iPhone;;

#40   whiteyez

whiteyez

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Whiteyez

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:52

Για να χρησιμοποιήσεις το Facetime δεν πρέπει πρώτα να κάνεις κανονική κλήση;; ο τύπος δεν το είχε σε airplane mode το iPhone;;


Όχι δεν είναι ανάγκη να κάνεις κανονική κλήση, και σε airplane mode μπορείς αρκεί να έχεις το wifi ανοιχτό.

#41   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 14/07/2010 - 17:01

Όχι δεν είναι ανάγκη να κάνεις κανονική κλήση, και σε airplane mode μπορείς αρκεί να έχεις το wifi ανοιχτό.


ΟΚ τότε.. παραξενεύτηκα γιατί στα βίντεο από το wwdc όσοι το χρησιμοποιήσαν πρώτα έκαναν κλήση και μετά τους εμφάνιζε την επιλογή για Facetime..

#42   whiteyez

whiteyez

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Whiteyez

Δημοσίευση 14/07/2010 - 17:02

ΟΚ τότε.. παραξενεύτηκα γιατί στα βίντεο από το wwdc όσοι το χρησιμοποιήσαν πρώτα έκαναν κλήση και μετά τους εμφάνιζε την επιλογή για Facetime..


Απλά υπάρχει και εκεί επιλογή να το γυρίσεις από κλήση σε video κλήση. :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες