Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Archetype multiplayer FPS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 01/10/2010 - 00:20

Εγω πάντως με 3GS δεν έχω καταφέρει να παίξω καθόλου . ΣΥνεχεια κάτω αριστερα λέει updating... και στο match type έχει μόνο training . Κρασάρει και σαν τρελό . Μεχρι τώρα απογοήτευση και δεν ξέρω τι παίζει . Multiplayer πώς παίζει ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Aceman1925

Aceman1925

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aceman1925

Δημοσίευση 01/10/2010 - 00:42

πρεπει να εχεις τη τελευταια εκδοση και να εισαι συνδεδεμενος με 3g ή wifi(καλυτερα) αλλιως μπορεις μονο training

#18   viperlesgr

viperlesgr

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:viperlesgr

Δημοσίευση 02/10/2010 - 22:00

Το έχω αγοράσει αυθεντικό τώρα που το είχαν προσφορά . Εχω 3GS με 4.1 πάνω . Ειμαι συνδεδεμένος στο wifi ,δοκιμασα να έχω και 3g ανοιχτό . Το έβγαλα ,το ξαναέβαλα , το ξανακατέβασα και το μόνο πράμα που μπορώ να παίξω είναι training και ένα τετραγωνάκι κάτω αριστερά που γράφει updating ... Δεν θα έπρεπε να έχω επιλογές για multiplayer ;

Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα

#19   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 02/10/2010 - 22:30

Το έχω αγοράσει αυθεντικό τώρα που το είχαν προσφορά . Εχω 3GS με 4.1 πάνω . Ειμαι συνδεδεμένος στο wifi ,δοκιμασα να έχω και 3g ανοιχτό . Το έβγαλα ,το ξαναέβαλα , το ξανακατέβασα και το μόνο πράμα που μπορώ να παίξω είναι training και ένα τετραγωνάκι κάτω αριστερά που γράφει updating ... Δεν θα έπρεπε να έχω επιλογές για multiplayer ;

Αναρτημένη εικόνα Αναρτημένη εικόνα

θα σου πω αυτό που έκανα εγώ και έτρεξε!κλείνεις το wifi του σπιτιού σου και πας κάπου αλλού που να έχει wifi!ανοίγεις το game και ουπς τρέχει κανονικά!
φίλε μου δεν κάνω πλάκα αυτό έκανα και δούλεψε!τώρα τρέχει και σπίτι μου




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες