Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Photorama panoramio photos


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   JohnG

JohnG

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 13:24

Το Photorama είναι ο πιο εύκολος και γρήγορος τρόπος για να περιηγηθείτε, να προβάλετε, να εξερευνήσετε , να ανακαλύψτε και να "ταξιδέψετε" σε συναρπαστικά μέρη μέσα από τις φωτογραφίες σε όλο τον κόσμο χρησιμοποιώντας τη υπηρεσία Panoramio του Google.
Αναρτημένη εικόνα

- Δείτε φωτογραφίες πάνω χάρτη, χρησιμοποιώντας την τρέχουσα θέση σας.
- Περιηγηθείτε στο χάρτη και πατήστε refresh για να δείτε φωτογραφίες σε οποιοδήποτε σημείο του χάρτη
- Μοιραστείτε τις φωτογραφίες σας αρέσει με e-mail, Facebook και Twitter
- Δείτε την φωτογραφία σε πλήρη οθόνη, κάνοντας διπλό άγγιγμα τη φωτογραφία
- Μπορείτε να δείτε το χάρτη αλλά και τις φωτογραφίες σε κάθετο ή οριζόντιος προσανατολισμό
-Δείτε τη σελίδα στο Panoramio της φωτογραφίας
-Δείτε τη σελίδα στο Panoramio του φωτογράφου

AppStore Link


Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 13:29

Εισαι απιστευτος!!!! Ειμαι Φαν ολων των εφαρμογων!!

#3   JohnG

JohnG

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 13:32

Εισαι απιστευτος!!!! Ειμαι Φαν ολων των εφαρμογων!!



Σ' ευχαριστώ Jason.

Μια καλή κουβέντα είναι ότι καλύτερο χρειάζεται κάποιος για να προχωρήσει.

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/07/2010 - 13:37

Άψογος! Τέλεια εφαρμογή!

#5   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/07/2010 - 14:11

Πάιδια(απ´οτι είδα είστε δυο) συγχαρητήρια και από εμένα.Αυτό που θα ανέβαζε παρά πολύ τον πήχη στην δική σας εφαρμογή σε σχέση με άλλες του ειδους είναι να μπορεί ο χρήστης να τρβαειοα δική του και να την κάνει upload...αυτό το παραθέτω σαν ιδέα..

ezgif_com_crop_2.gif


#6   JohnG

JohnG

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/07/2010 - 16:02

Πάιδια(απ´οτι είδα είστε δυο) συγχαρητήρια και από εμένα.Αυτό που θα ανέβαζε παρά πολύ τον πήχη στην δική σας εφαρμογή σε σχέση με άλλες του ειδους είναι να μπορεί ο χρήστης να τρβαειοα δική του και να την κάνει upload...αυτό το παραθέτω σαν ιδέα..


Παιδιά ευχαριστούμε,

thanasis καλή ιδέα αλλά δυστηχός δεν υπάρχει Interface γι' αυτό.

#7   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:34

Πάρα πολύ καλή η εφαρμογή, άψογος.

#8   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:41

Η εφαρμογή φαίνεται πολύ καλή, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να τη δοκιμάσω. Όχι μόνο αυτή αλλά και κάποιες άλλες τελευταία.

Γιατί βάζετε minimum os το 4.0? Είναι υποχρεωτικό να γυρίσουμε όλοι σε 4.0?! Έχει δοθεί τέτοια οδηγία από την Apple?

#9   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:43

πολύ καλή εφαρμογή φίλε μου αλλά είναι λίγο ασταθής σε iOS 4 τουλάχιστον. με λίγο χρόνο που της έδωσα, τα 3 βασικά κουμπιά στο κέντρο επάνω σε κάποια φάση, νομίζω ύστερα από μετάβαση από landscape σε portrait, έπεφταν το ένα πάνω στο άλλο, με αποτέλεσμα να θέλει κλείσιμο από task bar και άνοιγμα ξανά. επίσης, σε άλλη φάση, όπως τσέκαρα φωτογραφίες από αμερική, μπήκα στο profile κάποιου όντας σε portrait mode και από κει και πέρα δεν μπορούσα να επιστρέψω πίσω στο πρόγραμμα, λες και είχα ανοίξει τον safari ήταν χωρίς να μου δίνεται η δυνατότητα να επιστρέψω πίσω. τέλος, θα ήθελα πολύ να δω ένα βασικό κουμπί που να σου ανοίγει επιλογές για το τί ακριβώς θες να κάνεις επειδή με ταλαιπώρησε αρκετά η full screen επισκόπηση φωτογραφιών.. χωρίς να το θέλω άνοιγε το profile του χρήστη στο panoramio και όταν πήγαινα το δάκτυλο πέρα δώθε να δω αναλυτικότερα την φωτογραφία, με πήγαινε στην επόμενη. αυτές είναι οι παρατηρήσεις μου, θα ήθελα πολύ να δω βελτιώσεις σε θέμα design, χρηστικότητας και σταθερότητας, γιατί είναι πολύ καλή η προσπάθεια και αξίζει ;)

για τον φίλο που θέλει την δυνατότητα για upload φωτογραφιών απευθείας στο panoramio, υπάρχει δωρεάν η official εφαρμογή της google που κάνει ακριβώς αυτό το πράγμα.

#10   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 12:59

Μπράβο πολύ καλή εφαρμογή... :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες