Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2026   GreGPAS

GreGPAS

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 10:39

Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί, πάντως χτές πήγα στο ίδιο κατάστημα που το είχα παραγγείλει, του λεω, φίλε έχω μια διαφορά με το vodafone.gr, μου λέει ναι, πάντα είναι πιο φθηνό, τ λέω κι όμως, είναι πιο ακριβό... τέλος πάντων, του λέω να ξαναδούμε την προσφορά που μου έχετε κάνει; μου λέει, βεβαίως. Η τελική τιμή αγοράς που μου είχαν βγάλει την πρώτη φορά ήταν 160€, και εχθές το παλικάρι μου έβγαλε 240. Μιλάμε για 80€ διαφορά, λέω πως γίνετε ρε φίλε αυτό; μ λέει κάποιο λάθος θα έκαναν οι κοπέλες. Στην voda έχουν φέρει κάτι κοπέλες οι οποίες είναι της citibank και σου βγάζουν και μια κάρτα κλπ κλπ που στην τελική σου βγαίνει φθηνότερη η αγορά, με την διαφορά να είναι στα -50€ περίπου. Πάλι περισσεύουν 30€, λέω ρε φίλε, αν μου φέρνατε το κινητό και μου έλεγες 240 ενώ εγω ήξερα για 160, τι πιστεύεις οτι θα γινόταν εδω μέσα; και δίκιο δεν θα είχα γιατί δεν είχα τπτ στα χερια μου να το αποδείξω. Τελικώς ακύρωσα την παραγγελία μου και το παρήγγειλα απο το vodafone.gr στην τιμή των 214€.

Υ.Γ. όσοι το παραγγείλατε απο το κατάστημα στο The Mall, ακυρώστε γιατί όπως μου είπε το παλικάρι στις προηγούμενες παραλαβές πήραν 3-4 iPhone μόνο, η λίστα είναι μεγάλη οπότε, κλάφτα Χαράλαμπε ή όπως αλλιώς σε λένε φίλε μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2027   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 29/09/2010 - 19:00

Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί, πάντως χτές πήγα στο ίδιο κατάστημα που το είχα παραγγείλει, του λεω, φίλε έχω μια διαφορά με το vodafone.gr, μου λέει ναι, πάντα είναι πιο φθηνό, τ λέω κι όμως, είναι πιο ακριβό... τέλος πάντων, του λέω να ξαναδούμε την προσφορά που μου έχετε κάνει; μου λέει, βεβαίως. Η τελική τιμή αγοράς που μου είχαν βγάλει την πρώτη φορά ήταν 160€, και εχθές το παλικάρι μου έβγαλε 240. Μιλάμε για 80€ διαφορά, λέω πως γίνετε ρε φίλε αυτό; μ λέει κάποιο λάθος θα έκαναν οι κοπέλες. Στην voda έχουν φέρει κάτι κοπέλες οι οποίες είναι της citibank και σου βγάζουν και μια κάρτα κλπ κλπ που στην τελική σου βγαίνει φθηνότερη η αγορά, με την διαφορά να είναι στα -50€ περίπου. Πάλι περισσεύουν 30€, λέω ρε φίλε, αν μου φέρνατε το κινητό και μου έλεγες 240 ενώ εγω ήξερα για 160, τι πιστεύεις οτι θα γινόταν εδω μέσα; και δίκιο δεν θα είχα γιατί δεν είχα τπτ στα χερια μου να το αποδείξω. Τελικώς ακύρωσα την παραγγελία μου και το παρήγγειλα απο το vodafone.gr στην τιμή των 214€.

Υ.Γ. όσοι το παραγγείλατε απο το κατάστημα στο The Mall, ακυρώστε γιατί όπως μου είπε το παλικάρι στις προηγούμενες παραλαβές πήραν 3-4 iPhone μόνο, η λίστα είναι μεγάλη οπότε, κλάφτα Χαράλαμπε ή όπως αλλιώς σε λένε φίλε μου.

Οπότε το παράγγειλες σήμερα 29/9. Πες μας όταν σου έρθει.

#2028   GreGPAS

GreGPAS

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2010 - 21:37

Οπότε το παράγγειλες σήμερα 29/9. Πες μας όταν σου έρθει.


Με πήραν το μεσημέρι, αύριο το πρωί θα το έχω... Σε καλό να μου βγεί...

#2029   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/09/2010 - 09:57

Ρε παιδιά ΑΥΤΟ τι σας λέει?
300€ iPhone 4 32GB Unlocked ψιλοαπάτη μου κάνει...

#2030   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 30/09/2010 - 22:43

Που λέτε πήγα εχθές στην Vodafone. Μου είπαν είμαι 7ος στην σειρά για τα iPhone 4, Τους είπα ξέρω εγώ θα πάρω αυτό το πρόγραμμα Unlimited για iPhone 4 και σήμερα μου στείλανε μήνυμα ότι ήρθε. Έτρεξα το πήρα και έκανα και την αίτηση για την δωρεάν θήκη :D




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες