Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 White unboxed


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
62 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 10:08

Το μαύρο το χάρτασα!!....Έχω ήδη προπαραγγείλει το άσπρο.....θα το κάνω σετάκι με λαχανί Bumper :)..
Σαν την Pic μου!.. ;) Να κάνω μια ερώτηση;
Όσοι έχετε προπαραγγείλει το iPhone 4 ,σας έχουν στείλει E-Mail για επιβεβαίωση;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   whiteyez

whiteyez

    iPH Member

  • 239 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Whiteyez

Δημοσίευση 08/07/2010 - 11:28

Άσπρο ήθελα και εγώ αλλά με χάλασε που φαίνονται οι αισθητήρες πάνω από το ακουστικό, οπότε πήρα το μαύρο και είμαι οκ βέβαια. Θα πάρω όμως άσπρο bumper :P .

#33   tjetri

tjetri

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 11:33

οποιος ειναι μαγκας ασ παρει και ασπρο και μαυρο... :lol: :lol:

εγω χτηπαω μαυριλα και μονο, το ασπρο το προτημω στα γυναικια εσωρουχα... :lol: :rolleyes:

#34   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 08/07/2010 - 11:41

Αντε ολοι στο μαυρο να μην κουραστουμε παλι να βρουμε οπως με το 3GS

#35   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 08/07/2010 - 11:44

εγώ θέλω αυτό

Άντε να δούμε τι θα υπερισχύσει: η λογική που λέει, κάτσε στα αυγά σου με το 3GS, ή το Apple LSD που με έχει κάνει μεγάλο άνθρωπο να θέλω το iPhone 4 σαν τρελός. χαχαχα

φίλε woody, εκτός από το nickname σου που αποτελεί κινηματογραφικό μου ίνδαλμα, μοιράζομαι τον ίδιο ενθουσιασμό μαζί σου.. από την μία υπάρχει η φωνή της λογικής που λέει, το 3GS στέκεται άξια και υπερήφανα εν έτη 2010 και βάση της πραγματικότητας, πιθανότατα θα ανταπεξέλθει ως και το καλοκαίρι του 2011. γυάλισέ το λοιπόν με ένα πανάκι και αγόρασέ του μια καινούργια, στιβαρή θηκούλα και άραξε την ζωούλα σου μέχρι να κυκλοφορήσει το iphone 5. από την άλλη υπάρχει η φωνή του ενθουσιασμού που λέει να ξεχάσω ό,τι λέει η λογική και να τρέξω σαν πρόβατο να ψωνίσω το 4 με την πρώτη ευκαιρία για να είμαι bleeding edge και να γουστάρω κάμερα 5mpx/HD και gyroscope, συν το design που θα κάνει τον περίγυρο να του τρέχουν τα σάλια.. ζητούνται μαθήματα αυτοσυγκράτησης οπωσδήποτε.

#36   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/07/2010 - 11:56

το ασπρο το προτημω στα γυναικια εσωρουχα... :lol: :rolleyes:


Εγώ τα προτιμώ σε μαύρα τα εσώρουχα τα γυναικεία.Είναι πιο πρόστυχα ;)

#37   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:13

Μολις ειδα το λευκο τωρα, ησυχασα οτι εκανα τη σωστη επιλογη στο χρωμα.. ;-)

#38   tjetri

tjetri

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:46

Εγώ τα προτιμώ σε μαύρα τα εσώρουχα τα γυναικεία.Είναι πιο πρόστυχα ;)


Ειναι θεμα γουστου... :blush:

#39   rouvas2009

rouvas2009

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 12:49

Πωπωπω αυτό το λευκό είναι πολύ ξελογιαστικό....

#40   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:05

φίλε woody, εκτός από το nickname σου που αποτελεί κινηματογραφικό μου ίνδαλμα, μοιράζομαι τον ίδιο ενθουσιασμό μαζί σου.. από την μία υπάρχει η φωνή της λογικής που λέει, το 3GS στέκεται άξια και υπερήφανα εν έτη 2010 και βάση της πραγματικότητας, πιθανότατα θα ανταπεξέλθει ως και το καλοκαίρι του 2011. γυάλισέ το λοιπόν με ένα πανάκι και αγόρασέ του μια καινούργια, στιβαρή θηκούλα και άραξε την ζωούλα σου μέχρι να κυκλοφορήσει το iphone 5. από την άλλη υπάρχει η φωνή του ενθουσιασμού που λέει να ξεχάσω ό,τι λέει η λογική και να τρέξω σαν πρόβατο να ψωνίσω το 4 με την πρώτη ευκαιρία για να είμαι bleeding edge και να γουστάρω κάμερα 5mpx/HD και gyroscope, συν το design που θα κάνει τον περίγυρο να του τρέχουν τα σάλια.. ζητούνται μαθήματα αυτοσυγκράτησης οπωσδήποτε.


Σε ευχαριστώ με υποχρέωσες! :lol: Δεν με διευκόλυνες στην επιλογή μου !!!!!!!χαχαχαχα

Φίλε chresto να τι θα κάνουμε: Θα πάμε για διακοπές τον Αύγουστο να αδειάσει το κεφάλι μας από τις σκοτούρες τα project και τα deadlines και όταν γυρίσουμε με το καλό αποφασίζουμε. Έτσι είμαστε σύμφωνοι??

Δεν θέλω βιαστικές κινήσεις :lol: (Το τελευταίο ούτε για τον εαυτό μου δεν μπορώ να το υποσχεθώ)

#41   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:06

Εγω εχω το μαυρο .... θα παρω και ενα ασπρο :)

#42   kawaii

kawaii

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:25

Καλαααααααααααααααααα.... παρτε το στα χερια,και το εχω ξαναγραψει.. ποσο θα σας λειψουν οι ΚΑΜΠΥΛΕΣ !!!

#43   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:29

Καλαααααααααααααααααα.... παρτε το στα χερια,και το εχω ξαναγραψει.. ποσο θα σας λειψουν οι ΚΑΜΠΥΛΕΣ !!!

kawaii αυτό το λες από εμπειρία, δηλαδή έπιασες το iphone 4 και παρατήρησες ότι είναι λιγότερο εργονομικό στην χρήση, δηλαδή, σε κουράζει ή δεν κάθεται το ίδιο καλά στο χέρι με το 3GS τέλος πάντων, ή απλά από πλευράς αισθητικής; γιατί από πλευράς αισθητικής, θεωρώ πως το iphone 4 αποκτά πιο επαγγελματικό αέρα, δηλαδή, ένας επιχειρηματίας μπορεί να το έχει και να νιώθει περισσότερο άνετα στο χώρο του σε σχέση με ένα προηγούμενο μοντέλο που είναι πιο νεανικό από πλευράς σχεδιασμού. συν τοις άλλοις, οι γωνίες έχουν και το πλεονέκτημα ότι αξιοποιούν τον χώρο τους για hardware εν αντιθέση με τις καμπύλες που θυσιάζουν τον χώρο για χάριν του design.

#44   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:31

Εγω το πιανω αυτη την στιγμη(το κινητο ε...) και δεν μου φαινεται οτι δεν εχω κατι που ειχε το 3GS.

#45   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/07/2010 - 13:39

Καλαααααααααααααααααα.... παρτε το στα χερια,και το εχω ξαναγραψει.. ποσο θα σας λειψουν οι ΚΑΜΠΥΛΕΣ !!!


Δηλαδη εσυ προτημας το 3gs?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες