Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Με την άδειά σας.. (Δωράκι)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 08:47

Σφραγισμενο τηλεφωνακι 3G[s} 32GB Λευκο 200 ευρω φτηνοτερο απο το Καταστημα.

Τιμη 500 ευρω (Μη Συζητησιμη) με Αποδειξη Εγγυηση. Δεκτη και Ανταλλαγη με iPhone 3Gs 16 GB Αναλογης "καταστασης" και διαφορα που θα Συζητησουμε..

Συνημμένο αρχείο  Capture77.JPG   20,98KB   11 λήψεις

Χτες που μιλησα με την Vodafon για την παραλαβη νομιζω (αν καταλαβα καλα) οτι ειναι καινουρια παρτιδα με iOS 4 αλλα αυτο με Επιφυλαξη

(20 ευρω απο αυτη την πωληση θα μπουν σε ενα ταμειο για εναν φιλο μας απο εδω που εχασε τα χρηματα του απο εναν απατεωνα οποιος γουσταρει να κανει το ιδιο να επικοινωνισει μαζι μου με π.μ)(αναλαμβανω να το διεκπεραιωσω εγω κ να το φτασω ως τελους μιας κ ειμαι Αρκετα παλιος για να με Εμπιστευτειτε και αρκετα πεισματαρης)(αν μια στο 1.000.000 δεν τα καταφερω τα χρηματα θα επιστραφουν στους κατοχους τους)(θα ενημερωνω ποσα λειπουν ακομα καθος και τα nicks Αυτων που προσφεραν για να μην ειναι δυνατον να γινει λαθος στο ποσα μαζευτικαν κ σε ποιους ανοικουν)(οι προσφορες χερι - χερι αν εισαστε Αθηνα αν εισαστε επαρχεια σε ενα λογαριασμο δικο μου)(τα στοιχεια μου ειναι στην διαθεση οποιου τα ζητησει) ειμαστε -330 λοιπον.(350 το συνολικο)(το τηλεφωνο θα αγοραστει απο αυτο το Forum)

Αυτο θα σταματησει μονο για 3 λογους

1) αν δεν συμφωνουν οι ADMIN
2)Αν αμφισβητιθω εστω απο εναν
3)οταν απλα θα εχει τελειωσει ολη η Ιστορια..

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 10/07/2010 - 11:04
Σου έβαλα λιγο ποιο ευδιάκριτα της 3 τελευτες σειρες ;)


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 08:53

Σφραγισμενο τηλεφωνακι 3G[s} 32GB Λευκο 200 ευρω φτηνοτερο απο το Καταστημα.

Τιμη 500 ευρω (Μη Συζητησιμη) με Αποδειξη Εγγυηση. Δεκτη και Ανταλλαγη με iPhone 3Gs 16 GB Αναλογης "καταστασης" και διαφορα που θα Συζητησουμε..

Συνημμένο αρχείο  Capture77.JPG   20,98KB   11 λήψεις

Χτες που μιλησα με την Vodafon για την παραλαβη νομιζω (αν καταλαβα καλα) οτι ειναι καινουρια παρτιδα με iOS 4 αλλα αυτο με Επιφυλαξη

(20 ευρω απο αυτη την πωληση θα μπουν σε ενα ταμειο για εναν φιλο μας απο εδω που εχασε τα χρηματα του απο εναν απατεωνα οποιος γουσταρει να κανει το ιδιο να επικοινωνισει μαζι μου με π.μ)(αναλαμβανω να το διεκπεραιωσω εγω κ να το φτασω ως τελους μιας κ ειμαι Αρκετα παλιος για να με Εμπιστευτειτε και αρκετα πεισματαρης)(αν μια στο 1.000.000 δεν τα καταφερω τα χρηματα θα επιστραφουν στους κατοχους τους)(θα ενημερωνω ποσα λειπουν ακομα καθος και τα nicks Αυτων που προσφεραν για να μην ειναι δυνατον να γινει λαθος στο ποσα μαζευτικαν κ σε ποιους ανοικουν)(οι προσφορες χερι - χερι αν εισαστε Αθηνα αν εισαστε επαρχεια σε ενα λογαριασμο δικο μου)(τα στοιχεια μου ειναι στην διαθεση οποιου τα ζητησει) ειμαστε -330 λοιπον.(350 το συνολικο)(το τηλεφωνο θα αγοραστει απο αυτο το Forum)
Αυτο θα σταματησει μονο για 3 λογους 1) αν δεν συμφωνουν οι ADMIN 2)Αν αμφισβητιθω εστω απο εναν 3)οταν απλα θα εχει τελειωσει ολη η Ιστορια..


Καλή η κίνηση σου. Όσο για το iOS4 δεν το νομίζω να έχει, καθώς τελείωσε η παραγωγή 3GS 16/32GB οπότε λίγο δύσκολο :mellow:

#3   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 08:59

Καλή η κίνηση σου. Όσο για το iOS4 δεν το νομίζω να έχει, καθώς τελείωσε η παραγωγή 3GS 16/32GB οπότε λίγο δύσκολο :mellow:


Δεν ειναι δικη μου ιδεα ειναι ενος παιδιου απο το Ηρακλειο Κρητης. απλα ειπα να κανω την Αρχη.

#4   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 09:06

Το φίλος μας που εξαπατήθηκε έχει πει πως ότι και να κάνουμε δεν θα τ δεχτεί

#5   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 09:32

Το φίλος μας που εξαπατήθηκε έχει πει πως ότι και να κάνουμε δεν θα τ δεχτεί

Τοτε θα επιστραφουν τα χρηματα σε αυτους που τα Κατεβαλαν. αλλα θα το δεχτει αν γινει αθορυβα κ διακριτικα πιστευω _οσο το δυνατον_ απο ενα Forum.

#6   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 10/07/2010 - 09:42

Το φίλος μας που εξαπατήθηκε έχει πει πως ότι και να κάνουμε δεν θα τ δεχτεί


Ο χρήστης που εξαπατήθηκε, παρά την ατυχία του και την αφέλειά είναι πιο λογικός από πολλούς.

Good things come to those who wait...


#7   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 10:01

Ο χρήστης που εξαπατήθηκε, παρά την ατυχία του και την αφέλειά είναι πιο λογικός από πολλούς.

iPH χαιρομαι που εισαι κ εσυ εδω. κ θα Παρακαλουσα αυτο το Τοπικ να παραμεινει μονο για τον σκοπο που Φτιαχτηκε μην αρχισουν αντιπαραθεσεις εδω που θελω να πιστευω οτι τελειωσαν.. :rolleyes:

#8   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 10:05

(20 ευρω απο αυτη την πωληση θα μπουν σε ενα ταμειο για εναν φιλο μας απο εδω που εχασε τα χρηματα του απο εναν απατεωνα οποιος γουσταρει να κανει το ιδιο να επικοινωνισει μαζι μου με π.μ)(αναλαμβανω να το διεκπεραιωσω εγω κ να το φτασω ως τελους μιας κ ειμαι Αρκετα παλιος για να με Εμπιστευτειτε και αρκετα πεισματαρης)(αν μια στο 1.000.000 δεν τα καταφερω τα χρηματα θα επιστραφουν στους κατοχους τους)(θα ενημερωνω ποσα λειπουν ακομα καθος και τα nicks Αυτων που προσφεραν για να μην ειναι δυνατον να γινει λαθος στο ποσα μαζευτικαν κ σε ποιους ανοικουν)(οι προσφορες χερι - χερι αν εισαστε Αθηνα αν εισαστε επαρχεια σε ενα λογαριασμο δικο μου)(τα στοιχεια μου ειναι στην διαθεση οποιου τα ζητησει) ειμαστε -330 λοιπον.(350 το συνολικο)(το τηλεφωνο θα αγοραστει απο αυτο το Forum)
Αυτο θα σταματησει μονο για 3 λογους 1) αν δεν συμφωνουν οι ADMIN 2)Αν αμφισβητιθω εστω απο εναν 3)οταν απλα θα εχει τελειωσει ολη η Ιστορια..


Επι της Ουσιας τωρα.. η Λιστα (καμμια σχεση με Σιντλερ)

(insidergr) 20 ευρω

#9   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:01

εγω δεν βγαζω δικα μου λεφτα αλλα ειμαι διατεθιμενος να δωσω 20 ευρω στο παιδι που εξαπατηθηκε γιατι και εγω την ειχα παθει καποτε και κανενας δεν με βοηθησε τοτε...αν μπορω να βοηθησω καπως θα ειναι σα να βοηθουσα τον εαυτο μου τοτε....στειλε μου με pm τον λογαριασμο δευτερα να τα καταθεσω..ευχαριστω πολυ

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 10/07/2010 - 11:02


#10   xrhstosR1

xrhstosR1

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:06

insidergr δεν ξερω πολλα για το ατυχο συμβαν, του ''πιτσιρικα'' απο οτι εχω καταλαβει! η συναλαγη πως εγινε? χερι με χερι? καταθεση καπου? για να δουμε αν υπαρχει καποιος τροπος βα τον βρουμε! γιατι αμα τον βρουμε........

#11   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:08

insidergr δεν ξερω πολλα για το ατυχο συμβαν, του ''πιτσιρικα'' απο οτι εχω καταλαβει! η συναλαγη πως εγινε? χερι με χερι? καταθεση καπου? για να δουμε αν υπαρχει καποιος τροπος βα τον βρουμε! γιατι αμα τον βρουμε........

Σωστά λέει ο φίλος xrhstosR1..

ας βοηθήσουμε και στο ψάξιμο λίγο, πρέπει να βρεθούν τέτοιοι λωποδύτες και να τους βάλουμε στον τοίχο το γνωστό για παραδειγματισμό!

Κλεψιές μεταξύ Apple Addicts δεν συγχωρούνται.. ΠΟΤΕ!!

#12   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:13

Επι της Ουσιας τωρα.. η Λιστα (καμμια σχεση με Σιντλερ)

(insidergr) 20 ευρω
(tiloverboy) 20 -//-

Συνολο 40



#13   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:15

ναι στειλε μου τον αριθμο λογαριασμου και το που(σε ποια τραπεζα)

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 10/07/2010 - 11:15


#14   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:19

Θα παρακαλουσα να γινει οσο πιο Αθορυβα ειναι δυνατον η Κινηση μας. :excl: :rolleyes:

#15   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 10/07/2010 - 11:24

Κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό από όσο γνωρίζω, άρα ο καταθέτης έχει ΠΟΛΥ περισσότερα στοιχεία από ότι νομίζετε κι αν θέλει (που μάλλον δεν θέλει) μπορεί να κάνει διάφορες κινήσεις (αν κι εκεί δύσκολα θα βρει το δίκιο του).

Άρα αφήστε τα ηρωϊκά επιφωνήματα..

Ο ίδιος έχει εκφράσει τη γνώμη του για το θέμα κι εσείς συνεχίζετε να προχωράτε και να αντιδράτε χωρίς καν να έχετε την συγκατάθεσή του, έτσι απλά γιατί θεωρείτε ότι είναι το σωστό. Πέρνετε πρωτοβουλίες για ένα πρόβλημα αυθαίρετα...

Good things come to those who wait...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες