Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Με την άδειά σας.. (Δωράκι)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:44

Γιατι παντα μα παντα να χαλαει καποιο θεμα χωρις λογο.Καποιος που θελει να διαβασει το θεμα ξαφνικα βρισκεται τελειως εκτος.

Σας παρακαλω να μεινετε πανω στο θεμα και να μην σχολιαζετε κατι αλλο.

Ευχαριστω.


Και ποιό είναι το θέμα? Αυτό που άνοιξα εγώ ή αυτό του insidergr? Αν αποδειχθεί οτι μέλη του φόρουμ εξαπατήθηκαν αναλαμβάνεις την ευθύνη εσύ προσωπικά? Παρακαλώ πολύ μια απάντηση τώρα. Είσαι Moderator και εκπροσωπείς το φόρουμ. Έγραψες κάτι(να μείνουμε στο θέμα, δηλαδή τα 20 ευρα να συνεχίζουν να πέφτουν βροχή) αιτιολόγησε το για αποφυγή παρεξηγήσεων.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:49

Το θεμα ειναι μια κινηση που προσπαθησε να κανει ενα μελος για να βοηθηθει καποιο αλλο. Ο ανθρωπος που προσπαθησε να κανει κατι τετοιο ζητησε η επικοινωνια να γινει μεσω pm οπου και θα δωσει τα στοιχεια του.

Εαν διαβασες ομως ολο το topic(που δεν το εκανες) θα εβλεπες οτι η προσπαθεια αυτη σταματησε διοτι δεν οδηγει πουθενα και επισης οτι το βοηθουμενο μελος δεν το επιθυμει.

Σε παρακαλω πολυ να κατεβασεις τον τονο σου και να μιλας ετσι οπως σου μιλω και εγω.Δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν απο εδω μεσα και ουτε σκοπευω να αποκτησω.

Ελπιζω να εγινα κατανοητος.

Εαν θες κατι αλλο μεσω pm για να μην χαλαει το θεμα και μετα με την αδεια μου ανεβασε το οπου θες.

#63   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:51

Γιατι παντα μα παντα να χαλαει καποιο θεμα χωρις λογο.Καποιος που θελει να διαβασει το θεμα ξαφνικα βρισκεται τελειως εκτος.

Σας παρακαλω να μεινετε πανω στο θεμα και να μην σχολιαζετε κατι αλλο.

Ευχαριστω.


Μισό Paris, μην είναι απόλυτος με αυτό που λες .. εδώ βλέπω και μοιράζονται 20ευρα με ευκολία και μάλιστα μετά από μια εξαπάτηση! Το βρίσκω ΠΟΛΥ λογικό να είμαστε δύσπιστοι μερικοί και να θέλουμε να ΜΗΝ ξαναγίνει κάτι παρόμοιο! ;)
Δεν είμαστε εκτός θέματος , το ότι βάζουμε λίγο ποπ κορν και DTS ήχο είναι καθαρά λόγο χιούμορ γιατί είναι δύσκολοι καιροί και αν χάσουμε και αυτό τότε πρέπει όλοι μαζί να πηδηχτούμε από το window ...!!!

#64   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:57

Paris1986 εάν ο φίλος όντος παρεξηγήθηκε με τα ποστ μου τότε το σταματάω εδώ και ζητώ συγνώμη μιας και αυτά που γράφω είναι καθαρά για να δώσω λίγο χιούμορ για ότι διαβάζω το τελευταίο 24ωρο.

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 10/07/2010 - 16:57


#65   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 16:59

Δεν έχω τίποτα με κανέναν. Εσένα προσπαθώ να προστατέψω για αποφυγή (ξαναγράφω) παρεξηγήσεων. Νομίζω ο JohnHasio κατάλαβε ακριβώς τι εννοώ.

#66   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:01

Χτες εγραψα κατι για οπτικη γωνια.Σας λεω να το ξαναδιαβασετε.
Αποχωρω απο εδω μεσα . Αρκετα .

Μερικα πραγματα δεν καταπινονται. φυσικα κ τα στοιχεια μου ειναι στην διαθεση των Admin αλλα δεν υπαρχει πλεον λογος.

θα ξαναμπω μολις εχω στα χερια μου τις Αποδειξεις,scanarismenes,αλλα κ παλι χωρις λογο ουσιαστικο.
Σταματηστε να χαιδευετε την καινουρια σας συσκευη.και αφουγκραστητε τους γυρω σας.

καλη τυχη Mates.

Η ευθιξία δεν κάνει την θέση μας πιο εύκολη. Εύχομαι και εγώ να είναι παρεξήγηση, απο τη στιγμή όμως που τίθεται θέμα εξαπάτησης μελών και μάλιστα όταν τα 20 ευρα πέφτουν βροχή σε ενα φόρουμ όπως αυτό, φυσικά και υπάρχει λόγος να γνωστοποιηθούν τα στοιχεία σου στους admins. Μην είσαι λοιπόν τόσο εύθικτος, αυτή τη στιγμή δεν βρίσκεσαι σε μια κουβέντα που απλά οι άλλοι δεν συμφωνούν μαζί σου και θίγεσαι και φεύγεις. Περιμένουμε απαντήσεις και ευχόμαστε για το καλύτερο.

#67   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:02

Κι εγώ γι'αυτο και αναφέρω πιο πάνω .. Τεσπα τσαντιλες και κλεισιματα μήπως το ξανασκευτικε ο φίλος ξέρω γω "μεγάλη ευθύνη" ή κάτι άλλο και γι'αυτο υποχωρισε..

Εμπα πάλι ρε αδερφέ, μην την κανεις με το παραμικρό, δεν σου έδωσε κατηγορίες κανενας, είπανε τι "μπορει" κλπ.. Ελα πίσω να βγαλουμε άκρη.. Σοβαρα τώρα..

Δεν θέλαμε να σε χαλάσουμε ρε, απλά χιούμορ! Χούμορ!

#68   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:02

Καλο ειναι να λεγονται ολα και να ξεκαθαριζουν τυχον υποψιες και παρεξηγησεις.

#69   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:03

Σε ευχαριστω αλλα την προστασια του εαυτου μου την κανω μονος μου και αναλαμβανω ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει αυτο(οποιο και να ειναι).

Ξαναδιαβασε σε παρακαλω ολο το θεμα απο την αρχη να λυθουν οι αποριες σου.

Απο εμενα ληγει εδω και οποιος θελει κατι να επικοινωνησει μαζι μου μεσω pm.

Ευχαριστω.

#70   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:11

Σε ευχαριστω αλλα την προστασια του εαυτου μου την κανω μονος μου και αναλαμβανω ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει αυτο(οποιο και να ειναι).

Ξαναδιαβασε σε παρακαλω ολο το θεμα απο την αρχη να λυθουν οι αποριες σου.

Απο εμενα ληγει εδω και οποιος θελει κατι να επικοινωνησει μαζι μου μεσω pm.

Ευχαριστω.

Αυτό που έγραψες σεβαστό, εμένα προσωπικά μου αρκεί. Όπως λοιπόν γράφει ο Paris η δωρεά των 20 ευρώ συνεχίζεται. Το θέμα όμως δεν λήγει εδώ, θα αναμένουμε απαντήσεις τις επόμενες ώρες.

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 10/07/2010 - 17:12


#71   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:20

Εαν διαβασες ομως ολο το topic(που δεν το εκανες) θα εβλεπες οτι η προσπαθεια αυτη σταματησε διοτι δεν οδηγει πουθενα και επισης οτι το βοηθουμενο μελος δεν το επιθυμει.



Τελικα συνεχιζει το θεμα ή οχι?

#72   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:26

Αυτό που έγραψες σεβαστό, εμένα προσωπικά μου αρκεί. Όπως λοιπόν γράφει ο Paris η δωρεά των 20 ευρώ συνεχίζεται. Το θέμα όμως δεν λήγει εδώ, θα αναμένουμε απαντήσεις τις επόμενες ώρες.

Αυτο που εχω boltαρισμενο θα σε παρακαλεσω πολυ να το βρεις εκει που το εχω γραψει και να το γραψεις ξανα(να φαινονται και τα στοιχεια μου).Εαν δεν το βρεις ομως θα σε παρακαλεσω να ζητησεις μια συγγνωμη.

Τελικα συνεχιζει το θεμα ή οχι?

Το θεμα θεωρειται ληξαν και εχει ηδη αναφερθει απο το μελος το οποιο ξεκινησε το θεμα.

#73   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:33

Σε απάντηση πρός Mod Paris1086

Τίτλος θέματος: "Με την άδειά σας..(Δωράκι)"

Μέχρι πριν ποστάρω εγώ το μέλος Insidergr έγραφε:

Επι της Ουσιας τωρα.. η Λιστα (καμμια σχεση με Σιντλερ)

(insidergr) 20 ευρω
(tiloverboy) 20 -/-
(anonymous(N)) 20 -/-
(anonymous(G)) 20 -/-
(dkaralis) 30 -/-

Συνολο 110 ευρω

Τα 20 δεν ειναι Υποχρεωτικα. οτι μπορει ο καθενας μας.
Οποιος βαλει χρηματα μου στελνει τον Αρ.αποδειξης με π.μ για τυχον μπερδεματα.



Μετά το πόστ μου έγραψε:

Παρακαλω οι Admin να απαντησουν στο παλικαρι εγω δεν εχω να πω τιποτα παρα μονο να κρατησω την υποσχεση μου.
Αποχωρω απο την ιδεα κ την εκτελεση της.

Παρακαλω μην γινει καμμια καταθεση ακομα κ αν ξεδιαλυνει το θεμα.



Μετά λοιπόν απο αντιδράσεις μελών το μέλος Paris1986 έγραψε:

Γιατι παντα μα παντα να χαλαει καποιο θεμα χωρις λογο. Καποιος που θελει να διαβασει το θεμα ξαφνικα βρισκεται τελειως εκτος.

Σας παρακαλω να μεινετε πανω στο θεμα και να μην σχολιαζετε κατι αλλο.

Ευχαριστω.


Αφού αντέδρασα στο παραπάνω, το μέλος Paris1986 θέλησε να μου εξηγήσει πιο ήταν το θέμα στο οποίο έπρεπε να δώσουμε βάση και να παρακάμψουμε όλα τα άλλα:


Το θεμα ειναι μια κινηση που προσπαθησε να κανει ενα μελος για να βοηθηθει καποιο αλλο. Ο ανθρωπος που προσπαθησε να κανει κατι τετοιο ζητησε η επικοινωνια να γινει μεσω pm οπου και θα δωσει τα στοιχεια του.



Δεν έχω ακόμη καταλάβει πιο θέμα χαλάσαμε. Και ΓΙΑΤΙ κατά τα λεγόμενά σου βρισκόμαστε ξαφνικά τελείως εκτός? Αυτό μπορείς να το εξηγήσεις? Προέκυψε κάτι νεο, που τάραξε τα νερά, και το αρχικό θέμα θα μπορούσε να ανατραπεί αγαπητέ μου. Εδώ δεν μιλάμε για καννιβαλισμό κάποιου πόστ. Τι θα πεί μείνετε πάνω στο θέμα και ΜΗΝ σχολιάζετε κάτι άλλο? Το θέμα μέχρι εκείνη τη στιγμή ήταν αυτή η διακίνηση χρήματος. Το ότι βγήκε και είπε μετά απο το πόστ μου οτι τα λήγει όλα δεν λέει κάτι. Εκτός αν δεν μας ενδιαφέρει οτι κάποιο μέλος θα μπορούσε να μπαίνει με διπλό nick, να κυκλοφορεί αναμεσά μας και να προσπαθεί να μας κλέψει(αυτό λέμε δεν έχει εξακριβωθεί, προσπαθούμε να το μάθουμε). Αλλιώς μην σχολίαζες καθόλου βρε αδερφέ, ας έλεγες ενα "το modteam θα ερευνήσει την υπόθεση και θα σας ενημερώσει".

#74   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/07/2010 - 20:52

Επειδη το θεμα το πηρα "προσωπικα" θα εχω τις απαντησεις που θες μεχρι την τριτη/τεταρτη και αν εισαι Αθηνα μπορουμε να κανονισουμε απο κοντα να τις δεις για να πειστεις.Ηδη ειμαι σε επικοινωνια με το μελος insidegr.

#75   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 21:09

Μα γιατί το παίρνεις προσωπικά? Άλλος είναι στο στόχαστρο, οχι εσύ! Δεν σε κατηγόρησα για κάτι ούτε στιγμή, απλά θεώρησα λάθος τον τρόπο που εκφράστηκες.Εγώ περιμένω κάποια απάντηση. Νομίζω οχι μόνο εγώ, όλα τα μέλη. Τι σκοπό έχει να βρεθούμε στην Αθήνα να μου δώσεις στοιχεία. Μπάτσος είμαι? Εσείς είστε οι mods, εσείς γνωρίζετε σε τι δεσμεύεστε απέναντι στους χρήστες-μέλη σε τέτοιες περιπτώσεις. Ότι βρείτε αναρτήστε το ή τέλος πάντων ενημερώστε μας. Απλά πράματα...

εκτός ρε παιδιά αν έληξε το θέμα για όλους εσάς οπότε βρείτε τα μεταξύ σας. Εμένα στην τελική κάτι έτυχε να πιάσει το γερακίσιο ματάκι μου και το ανέφερα...

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 10/07/2010 - 21:10


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες