Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

NAVIGON - Mobile Navigator


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1408 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1201   rosoy

rosoy

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 10:43

μια ερωτηση, η αναβαθμησης του navigon ειναι IN APP? αν ειναι ετσι δεν σπαει με το IAP CRACKER?


ξεχασα να πω, εγω το κατεβασα απο installous

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1202   TEOKOS

TEOKOS

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 11:10

Λοιπόν...Τ ο καινούργιο navigon της Garmin είναι πολυ βαρύ.Ακόμη και ο A5 ζορίζεται.Τ ο καλοκαίρι έκανα τον γύρο της κεντρικής Ευρώπης.Είχα περασμένα στο Ιpad,Navigon,Sygic,Copilot,Igo,Tom Tom.Το Navigon ήτανε καλύτερο στα σημεία.(το παλιό,όχι της Garmin ) Δεν έχω βάλει στις iOS συσκευές μου ακόμη το don't panic αλλα σε ένα android που είχα ένα μήνα και μόνο για Ελλάδα που δοκίμασα ήταν το πιο smooth και με τους καλύτερους χάρτες.Έχανε όμως απ´ο τα αλλα σε επιπρόσθετες λειτουργίες π.χ πλοήγηση πεζού.

#1203   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 07/01/2012 - 11:25

Κι εγω το κατεβασα απο installous και εχω και το iap cracker και ολα καλα.Περασα και τους χαρτες και δουλευει αψογα.

#1204   giannistzn

giannistzn

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2012 - 16:24

Καβαλησαν το καλαμι ελεος...


Να σου πω την αληθεια, δεν νομιζω οτι ειναι αυτο. Τωρα εξηγειται (για εμενα) καλυτερα και το γιατι βγαζουν συνεχεια προσφορες. Πιστευω οτι περιμεναν να φτασουν ενα αριθμο χρηστων ικανοποιητικο για αυτους και τωρα γινεται αυτο για να εχουν περισσοτερο κερδος. Γιατι απο τη στιγμη που καποιος εχει δωσει 50-60-70-80-90 ευω, δεν θα κατσει να τα "κλαψει", θα πει αντε δωσε αλλα 15-20-30 να ενημερωσω τους χαρτες οταν χρειαστει.

Τι να πω, απαραδεκτο παντως να "κρεμανε" το χρηστη ετσι. Ας ηταν σε μια πιο λογικη τιμη η εφαρμογη (20ευρω π.χ.) και ας με χρεωναν για τους χαρτες μια στο τοσο..

#1205   dsquared

dsquared

    iPH Enthousiast

  • 495 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/01/2012 - 00:04

Παιδιά εμένα στο Navigon γιατί δεν μου εμφανίζει τα top in app purchases ξέρει κανείς ..;

#1206   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 10/01/2012 - 00:14

Εγω πάλι ρε παιδια γιατι έχω καταλάβει ότι για αυτούς που έχουν αγοράσει την εφαρμογή μέχρι τον Νοέμβρη του 11 θα είναι για πάντα δωρεάν οι ανανεώσεις και μετα τον Νοέμβρη θα χρεώνονται;

#1207   giorgarasGRE

giorgarasGRE

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/01/2012 - 00:19

Όντας χρήστης Navigon, (έχω το 2100 max) και πάαααρα πολύ ευχαριστημένος από την συσκευή και το πρόγραμμα, χάρηκα πολύ που διάβασα ότι θα κυκλοφορήσει και για το iPhone. Ήδh έχουν βγει εκδόσεις για PDA και Symbian.
Όσον αφορά τις τιμές, για PDA κάνει 60-70 λίρες, οπότε ίσως κάνει τόσο περίπου και για το iPhone. .
Πάντως το πρόγραμμα της Navigon, το MobileNavigator είναι καταπληκτικό.
:)

Από χάρτες, θα έχει τους ήδη υπάρχοντες, οι οποίοι ανανεώνονται κάθε 3-4 μήνες. Η Navigon δίνει 4 αναβαθμίσεις τον χρόνο.

2100 maxx με 4310maxx λογισμικό!!Πολύ μπροστά!!
Εdit:παιζει και να μην το έχεις πλεον....χαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: giorgarasGRE, 10/01/2012 - 00:20


#1208   furio

furio

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Twitter:@furio2k
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:furio2k

Δημοσίευση 10/01/2012 - 00:26

Παιδιά εμένα στο Navigon γιατί δεν μου εμφανίζει τα top in app purchases ξέρει κανείς ..;


το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ να δοκίμαζα το IAPCRACKER όπως λένε τα παιδιά πιο πάνω...

#1209   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 10/01/2012 - 00:30

Εγω πάλι ρε παιδια γιατι έχω καταλάβει ότι για αυτούς που έχουν αγοράσει την εφαρμογή μέχρι τον Νοέμβρη του 11 θα είναι για πάντα δωρεάν οι ανανεώσεις και μετα τον Νοέμβρη θα χρεώνονται;

Νομίζω όλους πλέον τους υποχρεώνει να αγοράσουν το FreshMaps XL 30,00Ε για να έχουν πάντα φρέσκους χάρτες.Ε έκαναν έκπτωση στην τιμή(55 Ε το πήρα) και τα πήραν από εκεί!

Αναρτημένη εικόνα


#1210   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 12/01/2012 - 06:16

Νομίζω όλους πλέον τους υποχρεώνει να αγοράσουν το FreshMaps XL 30,00Ε για να έχουν πάντα φρέσκους χάρτες.Ε έκαναν έκπτωση στην τιμή(55 Ε το πήρα) και τα πήραν από εκεί!


Ολους τους υποχρεωνει... Πολλοι δεν το χουν παρει χαμπαρι παντως...

#1211   tleo

tleo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2012 - 02:48

Μία ερώτηση ρε παιδιά, στο τελευταίο Navigon δεν μπορώ να βρω πουθενά το autozoom-off. στο προηγούμενο το είχε στην οθόνη πλοήγησης αλλά τώρα δεν το βρίσκω πουθενά. τι γίνεται το έχει ακυρώσει η Navigon :( .

#1212   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/01/2012 - 01:42

Μολις εβαλα το navigon (της Garmin εκδοση).Για πρωτη φορα ειδα τον A5 να γονατιζει!!Το προγραμμα ειναι φολα εντελως.Χαρτες χαλια ,δεν καταλαβαινεις τιποτα(χιλιες φορες της Google),αργο αργο αργο,scrolling πανω στο χαρτη(αρκετα βαρυ),σημα δεν προλαβα να δω σε ποσους αιωνες θα πιασει,οπως και πλοηγηση γιατι με τσατισε και το σβησα.
Ευτηχως που το κατεβασα σπασμενο,ειναι ανεπιτρεπτω να πωλειτε αυτο το πραμα.
Οπως μπηκε -βγηκε ,παμε για tom tom και βλεπουμε...

Υ.Γ.δεν ξερω αν η εκδοση προ garmin ,δουλευει πιο αερατα(Η garmin γενικα απο οτι καταλαβα ειναι γτπ,και στο Nokia που ειχα garmin τα ιδια σερνοταν.

Τελευταία επεξεργασία από: monotis, 29/01/2012 - 01:43


#1213   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 29/01/2012 - 01:48

Μολις εβαλα το navigon (της Garmin εκδοση).Για πρωτη φορα ειδα τον A5 να γονατιζει!!Το προγραμμα ειναι φολα εντελως.Χαρτες χαλια ,δεν καταλαβαινεις τιποτα(χιλιες φορες της Google),αργο αργο αργο,scrolling πανω στο χαρτη(αρκετα βαρυ),σημα δεν προλαβα να δω σε ποσους αιωνες θα πιασει,οπως και πλοηγηση γιατι με τσατισε και το σβησα.
Ευτηχως που το κατεβασα σπασμενο,ειναι ανεπιτρεπτω να πωλειτε αυτο το πραμα.
Οπως μπηκε -βγηκε ,παμε για tom tom και βλεπουμε...

Υ.Γ.δεν ξερω αν η εκδοση προ garmin ,δουλευει πιο αερατα(Η garmin γενικα απο οτι καταλαβα ειναι γτπ,και στο Nokia που ειχα garmin τα ιδια σερνοταν.

Έγω πάντως φίλε μου σε iPhone 4, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε από θέμα ταχύτητας, ούτε από θέμα σήματος,αλλά ούτε και με τη μνήμη έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα και με iPod ανοιχτό στο background για μουσική...Άσε που το θεωρώ από τα πιο αξιόπιστα!

Τελευταία επεξεργασία από: Alk1S, 29/01/2012 - 01:49


#1214   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 29/01/2012 - 01:49

Μολις εβαλα το navigon (της Garmin εκδοση).Για πρωτη φορα ειδα τον A5 να γονατιζει!!Το προγραμμα ειναι φολα εντελως.Χαρτες χαλια ,δεν καταλαβαινεις τιποτα(χιλιες φορες της Google),αργο αργο αργο,scrolling πανω στο χαρτη(αρκετα βαρυ),σημα δεν προλαβα να δω σε ποσους αιωνες θα πιασει,οπως και πλοηγηση γιατι με τσατισε και το σβησα.
Ευτηχως που το κατεβασα σπασμενο,ειναι ανεπιτρεπτω να πωλειτε αυτο το πραμα.
Οπως μπηκε -βγηκε ,παμε για tom tom και βλεπουμε...

Υ.Γ.δεν ξερω αν η εκδοση προ garmin ,δουλευει πιο αερατα(Η garmin γενικα απο οτι καταλαβα ειναι γτπ,και στο Nokia που ειχα garmin τα ιδια σερνοταν.

tomtom δαγκωτο
Whatsapp doc?

#1215   monotis

monotis

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/01/2012 - 01:59

Βαζω κ το "original"ετσι απο περιεργεια,θα βαλω και το tom tom

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (5)