Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλώς σας βρήκα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 23/12/2012 - 03:33

Καλησπέρα παιδιά. Μολις έγινα μέλος και προσπαθω να κάνω τη 1η μου ερώτηση και να την κοινοποιησω.
Εχω ενα iPhone 4s,και κάποιες φορές συμβαίνει το εξής μονο κατα την διάρκεια κάποιας κλήσης : ενώ μιλάω κάποιες φορές κ ειδικα αν χαθεί το σήμα,σκοτεινιάζει η οθονη του κινητού μου. Όλα δουλεύουν κανονικα κ επανέρχεται αν δεν επέμβω δλδ απο μονη να πάω χειροκινητα να διόρθωσω τον φωτισμό. Δεν εχω τσεκαρισμενο τον αυτόματο φωτισμό και δε καταλαβαίνω γτ γινεται αυτο. Ειναι κάποιος αισθητηρας; Εχει να κανει με το σήμα; Τι; Δε τοχει κανει ποτε οταν χρησιμοποιώ το τηλ για οποιοδήποτε άλλο λόγο. Μονάχα μια στο τόσο οταν μιλάω. Ξέρει κανεις γτ;


Γεια σου Γιαννα κ καλωσορισες :)
κατα την διαρκεια καποιας κλησης ??
κανονικα πρεπει να στο κανει σε ολες :)
σωστα αντιληφθηκες πως υπαρχει αισθητηρας, λεγεται proximity sensor κ μπορεις να δεις πως δουλευει κ που βρισκεται στο παρακατω βιντεο ( 5 δευτερολεπτα κ ειναι αρκετο :) )

http://youtu.be/oMFWwFqlj_8

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 27/12/2012 - 12:12

Χαιρετω αυτην ωραια και μεγαλη παρεα!!μολις εγινα μελος και ευελπιστω με την σειρα μου και να παρω αλλα και να δωσω ο,τι μπορω περισσοτερο στην σελιδα και στους χρηστες!!ειμαι κατοχος ενος 4s και του i pad 4..την καλημερα μου σ ολες και σ ολους!!!

#33   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 29/12/2012 - 04:06

Καλησπέρα παιδιά. Μολις έγινα μέλος και προσπαθω να κάνω τη 1η μου ερώτηση και να την κοινοποιησω.


Χαιρετω αυτην ωραια και μεγαλη παρεα!!μολις εγινα μελος και ευελπιστω με την σειρα μου και να παρω αλλα και να δωσω ο,τι μπορω περισσοτερο στην σελιδα και στους χρηστες!!ειμαι κατοχος ενος 4s και του i pad 4..την καλημερα μου σ ολες και σ ολους!!!



Kαλως ηρθατε παιδια, και οτι χρειαστείτε στην αντίστοιχη ενότητα, θα βρει αυτο που ψαχνει ο καθενας! ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#34   vegeta

vegeta

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/12/2012 - 19:20

Καλησπέρα παιδιά,είμαι καινούριος στο forum και πρόκειται να αγοράσω ένα iphone5,υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

#35   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 30/12/2012 - 00:03

Καλησπέρα παιδιά,είμαι καινούριος στο forum και πρόκειται να αγοράσω ένα iphone5,υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω?

Καλώς ηρθες !
Να προσέξεις τους κλέφτες : ;)

http://cityroom.blog...iphone-thieves/

#36   vegeta

vegeta

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/12/2012 - 20:30

και κάτι ακόμα,πως καταλαβαίνω αν η συσκευή είναι από Ευρώπη μήπως αναγράφεται στο πίσω μέρος της συσκευασίας?

#37   valantisritsa

valantisritsa

    iPH Addict

  • 837 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 30/12/2012 - 21:57

και κάτι ακόμα,πως καταλαβαίνω αν η συσκευή είναι από Ευρώπη μήπως αναγράφεται στο πίσω μέρος της συσκευασίας?


Από που θα το αγοράσεις? Καινούριο ή μεταχειρισμένο?

#38   vegeta

vegeta

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/12/2012 - 22:13

καινούριο,από αγγελίες απλά θέλω να ξέρω τι γίνεται με αυτά που είναι αγορασμένα από ξένα applestores αν θα καταλάβω πχ ποιο είναι από Ευρώπη και ποιο από Αμερική που δεν υποστηρίζει 4g




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες