Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

New iPhone App: GPS Locator


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
44 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 02:32

Σήμερα βγήκε η πρώτη μου εφαρμογή. Μπορείτε να την δείτε εδώ.
Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να κάνω αυτή τη διαφήμιση, αν υπάρχει πρόβλημα ας σβήσουν το post.

Αναρτημένη εικόναΑναρτημένη εικόνα



Η τιμή της εφαρμογής είναι 0,79€.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 21/07/2010 - 09:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/07/2010 - 02:37

Φίλε μου καλημέρα.

Αρχικά να σε ενημερώσω ότι μπορείς να κάνεις ενημέρωση για δική σου εφαρμογή στους αναγνώστες του φόρουμ χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Θα πρέπει όμως να προσθέσεις :

1) Link για το App Store
2) φωτογραφίες
3) Μια περιγραφή
4) Τιμή( Αν έχει κάποιο κόστος)



ΥΓ: Το θέμα μεταφέρεται στην κατηγορία Greek Developers.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 17/07/2010 - 02:45

ezgif_com_crop_2.gif


#3   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 06:18

που ειναι η εφαρμογη δεν την βλεπω

#4   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/07/2010 - 10:14

Φίλε μου έχεις ξεχάσει να παραθέσεις το link της εφαρμογής.

Επίσης όπως είπε ο Θανάσης καλό θα ήταν να βάλεις και μερικές φωτογραφίες και κάποια περιγραφή της! ::)

#5   GiannisR

GiannisR

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 12:56

Και επίσης η φωτογραφία σου είναι άσεμνη. Άν σε δουν στην Ιταλία που ειναι διεθνές το forum θα σε μηνύσουν :P

#6   goose1992

goose1992

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 13:03

Σήμερα βγήκε η πρώτη μου εφαρμογή. Μπορείτε να την δείτε εδώ.
Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να κάνω αυτή τη διαφήμιση, αν υπάρχει πρόβλημα ας σβήσουν το post.


παδια εχει λινκ απλα ηταν λαθος...αντι για http ειχε κατι αλλο και γι αυτο δεν το εβγαζε

Τελευταία επεξεργασία από: goose1992, 17/07/2010 - 13:04


#7   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/07/2010 - 14:14

Καλή αρχή φίλε μου! Θα σου εκφράσω όμως την άποψή μου που μπορεί να μην σου αρέσει αλλά είναι περισσότερο φιλική συμβουλή παρά κριτική.

Στο Appstore υπάρχει η εφαρμογή GPS Status που κάνει ότι και η δική σου και περισσότερα και είναι δωρεάν. Μην προσπαθείς να βγάλεις εύκολο χρήμα με μια εφαρμογή που δεν προσφέρει ουσιαστική τίποτα το σπουδαίο και δεν την κάνει να ξεχωρίζει. Ειδικά όταν είναι η πρώτη σου εφαρμογή και όταν είναι και στην κατασκευαστική ποιότητα η οποία φαίνεται στις φωτογραφίες θα έπρεπε να δίνεται δωρεάν. Προσωπικά δεν υπήρχε περίπτωση να έδινα 1 ευρώ για την εφαρμογή αυτή από την στιγμή που υπάρχει κάτι καλύτερο και μάλιστα δωρεάν!

#8   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/07/2010 - 14:17

$1 για αυτή την εφαρμογή; :blink:

#9   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 17/07/2010 - 14:30

Στο Appstore υπάρχει η εφαρμογή GPS Status που κάνει ότι και η δική σου και περισσότερα και είναι δωρεάν. Μην προσπαθείς να βγάλεις εύκολο χρήμα με μια εφαρμογή που δεν προσφέρει ουσιαστική τίποτα το σπουδαίο και δεν την κάνει να ξεχωρίζει. Ειδικά όταν είναι η πρώτη σου εφαρμογή και όταν είναι και στην κατασκευαστική ποιότητα η οποία φαίνεται στις φωτογραφίες θα έπρεπε να δίνεται δωρεάν. Προσωπικά δεν υπήρχε περίπτωση να έδινα 1 ευρώ για την εφαρμογή αυτή από την στιγμή που υπάρχει κάτι καλύτερο και μάλιστα δωρεάν!



Αυτό.

#10   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2010 - 20:46

Θα το αλλάξω πολύ σύντομα, απλά δεν έχω πολύ χρόνο. Σκοπεύω να την κάνω δωρεάν από την άλλη εβδομάδα.
Είμαι καινούργιος και κάνω δοκιμές.

Σας ευχαριστώ για το feedback.

#11   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 20/07/2010 - 20:14

Το φαγατε το παιδι.Με αυτα που του λετε θα τον κανετε να πιστευει το ιδιο για ολες τις εφαρμογες του.Αμα θελει οχι 1 αλλα 100 ευρω θα την πουλησει και μαγκια του στο κατω κατω.

#12   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2010 - 20:25

Εγώ εχω μια άλλη πρόταση που θέλω να καταγράψω χωρίς σαφώς να είναι κανείς υποχρεωμένος να υιοθετήσει.

Και λέει εφόσον η εφαρμογή είναι της τάξεως του 1 ευρώ και Ελληνική (για όλες τις προσπάθειες μιλάω όχι μόνο γι'αυτην) να τις υποστηρίζουμε οικονομικά.
Από εκεί και πέρα αν ο δημιουργός καταλάβει και εκτιμήσει βοηθηθεί να πάει παρακάτω καλός,αν το δει εύκολο χρήμα είναι δικό του πρόβλημα αποκλειστικά.
Εξάλλου πρέπει να είσαι έξυπνος για να είσαι δημιουργός.

#13   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/07/2010 - 20:35

Το φαγατε το παιδι.Με αυτα που του λετε θα τον κανετε να πιστευει το ιδιο για ολες τις εφαρμογες του.Αμα θελει οχι 1 αλλα 100 ευρω θα την πουλησει και μαγκια του στο κατω κατω.

Και εγώ θα τον κράζω όσο θέλω αν μπορώ, μαγκιά μου στο κάτω κάτω...

#14   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/07/2010 - 20:36

good luck φαινεται καταπληκτικη οταν εισαι ετοιμος προσθεσε περισσοτερες λεπτομερειες οπως κ το link για να το υποζτηριξουμε !

#15   jolinaras

jolinaras

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2010 - 05:02

Την εφαρμογή την έβγαλα ΚΥΡΊΩΣ για άτομα τα οποία κάνουν ιστιοπλοΐα και γενικά θαλάσσια σπορ και θέλουν άμεσα και γρηγορα αυτές τις 3 πληροφορίες.
Μου το είχε ζητήσει ενα φίλος μου απο τη δουλειά και το έφτιαξα για αυτόν αρχικά. Μετά είπα να το βγάλω στο app store. Να δω πως λειτουργεί η αγορά και να πάρω feedback. Δεν με ενδιαφέρει το εύκολο χρήμα αλλά η εμπειρία και η γνώση.
Αυτό δεν σημαίνει πως ότι φτιαχνω θα το βγάζω δωρεάν. Στο κάτω κάτω σε όποιον δεν αρέσει είναι επιλογή του να μην την αγοράσει. Δεν είναι λοιπόν ανάγκη να κάνετε έτσι. Μπορείτε με απλό και ευγενικό τροπο να εκφρασετε τη δυσαρέσκεια σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες