Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ποιά θήκη να πάρω?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   tsallinia

tsallinia

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/04/2009 - 16:39

Γεια σας.

Μολις αγορασα ενα iphone 3g και θελω να του αγορασω μια θηκουλα.θελω το πολυ μεχρι 20 ευρω και να ειναι απο καταστημα ελλαδας.ποιες θεωρουνται καλες μαρκες?θελω να ειναι ελαφρια και απλα να προστατευει απο γρατσουνιες.αυτη την ξερετε? πως σας φαινεται?

http://www.macexpert...2ed2a60b3e28cad
ευχαριστω πολυ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 27/04/2009 - 18:15

Λόγω του ότι και εγώ ήθελα μια θήκη απλά να προστατεύει το iphone απο γρατσουνιές και να μην χαλάει εντελώς τα χαρακτηριστικά του ... θα σου πρότεινα αυτήν που ήδη την έχουν πάρει κάποια παιδιά απο το forum και εγώ την περιμένω

http://cretouch.com/...php/cPath/32_36

Αυτή που προτείνεις μου φαίνεται κάπως .....

#3   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 27/04/2009 - 18:22

Συγνώμη τώρα διαπίστωσα οτι μιλάς για κατάστημα απο Ελλάδα ...  κοίταξε και αυτές που προτείνουν προς πώληση στο forum  πχ manolaskakis  μπορεί να σε καλύπτουν

#4   tsallinia

tsallinia

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/04/2009 - 19:08

fuzzy ενδιαφερομαι. θα μου την στειλεις με κουριερ οκ?

#5   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/04/2009 - 08:50

Γειά σου tsalinia,

Οι θήκες καπαρώθηκαν από άλλα μέλη, αν κάποια πώληση δεν γίνει θα σε ενημερώσω με ΠΜ για να κανονίσουμε τα διαδικαστικά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

#6   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 29/04/2009 - 10:03

τις προτείνω ανεπιφύλακτα (αν μείνει τίποτα... ::)) εμένα με κάλυψαν για αρκετό καιρό... πολύ καλές...

#7   cacau

cacau

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/04/2009 - 20:21

Ολες καλές οι θήκες που προτείνονται , μια και οι φίλοι όπως σας θεωρώ όλους φροντίζουν τους φίλους.
Από προσωπική εμπειρια οι θήκες της Marware και της Nextware προσφέρουν εξαιρετική προστασία γιατί είναι στο μεταίχμιο μαλακό - σκληρό , έχουν καλή υφή Glossy ενώ παράλληλα έχουν Grip και είναι πρακτικά αθάνατες : δεν σπάνε , δεν θαμπώνουν , δεν γρατζουνίζονται . Βασικά τις αλλάζεις από βαρεμάρα. Ο όγκος που προσθέτουν είναι έλαφρώς μεγαλύτερος από αυτήν του fuzzy ( η οποία μου αρέσει πολύ σαν concept ) αλλά όταν ακουμπάς την συσκευή "μπρούμητα" η οθόνη δεν ακουμπάει κάτω , σημαντικό για μένα.
Για ακόμα μεγαλύτερη προστασία υπάρχουν οι iSkin που είναι ακόμα πιο "βαρειές" ίδιας η καλύτερης αντοχής με συστημα που προστατεύει και τα κουμπιά αυξομείωσης του ήχου και on - off της συσκευής . Δύο μειονεκτήματα : ο παλαβός έλληνας αντιπρόσωπος τις πουλάει 50 ευρώ ( στο ebay τις αγόρασα 24 ευρώ με έξοδα αποστολής και ασφάλεια ) , και η λευκή λερώνει από την κολώτσεπη του τζήν ( απίστευτο - από τίποτα άλλο !!!).  :)

#8   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 30/04/2009 - 08:45

Δες και αυτή:
iPhone 3G Silicone Wrapz

Την έχω πάρει στο μαύρο χρώμα και πραγματικά είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή. Ούτε σκόνες κολλάνε πάνω, πολύ καλός σχεδιασμός και ευχάριστη στην αφή. Υπάρχει και Ελλάδα στο mac experts, γύρω στα 20 ευρώ.

#9   Lan

Lan

    iPH Member

  • 278 μηνύματα

Δημοσίευση 30/04/2009 - 20:51

www.SGPstore.com

εδω θα βρεις αυτο που θες φιλε μου!
εγω απο εδω αγοραζω...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες