Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρόβλημα με Iphone 3gs με λογισμικο 4.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   thomelos

thomelos

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 22:47

Ρε μαγκες και ελαχιστες μαγκιτισσες,εχω χακαρει το ipodtouch 3g και το iphone 3gs του θειου σε διαστημα 1ωρας.Ο πατερας μου ελαβε απο την εταιρια που δουλευει ενα iphone3gs για να το χρησιμοποιει για την δουλεια.Το iphone χρησιμοποιει την εκδοση 4.0,με αποτελεσμα να χρειαζεται downgrade σε 3.1.2(την προτιμω).Ως εκ τουτου οταν στην αρχη προσπαθησα να το κανω μου πεταγε συνεχεια ενα error 3194!Ψαχνοντας στα αδυτα του internet διαπιστωσα οτι πρεπει να εχω τα shsh των εκδοσεων(κατι τετοιο).Κατεβασα το tiny umbrella αλλα για την 3.1.2 δεν εχω την δυνατοτητα ανακτησης του shsh.Μπορειτε να βοηθησετε λιγο γιατι εχω φαει 10 ωρες για να το λυσω αλλα ακρη δεν εχω βρει!Συγνωμη ζηταω απο τους διαχειριστες αλλα δεν βρηκα κατι που να με καλυψε στο φορουμ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Habo

Habo

    iPH Member

  • 326 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 22:48

δεν εχεις την δυνατοτητα να κρατησεις shsh σε μια εκδοση στην οποιοα δεν εισουν ποτε...οποτε δεν μπορεις :blush:

Τελευταία επεξεργασία από: Habo, 31/07/2010 - 22:49


#3   thomelos

thomelos

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 22:56

δεν εχεις την δυνατοτητα να κρατησεις shsh σε μια εκδοση στην οποιοα δεν εισουν ποτε...οποτε δεν μπορεις :blush:

Δεν γινεται να το αποκτησω απο αλλο iphone?αρα i am fukcde

#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 22:59

θα πρεπει να κανεις υπομονη λιγες μερες μεχρι να βγει.. το jailbreak.. εαν τωρα σου δειχνει.. το καλωδιο αποσυνδεσε το.. πατησε παρατεταμενα home+power buttons για 10 sec.. και θα επανελθει




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες