Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πως να φτιάξετε το δικό σας SMS tone!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
61 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/07/2009 - 15:43

Παρακληση...

Οποιος μπορει ας φτιαξει για sms ringtones τα δυο παρακατω. Ευχαριστω.

http://rapidshare.co...essage.mp3.html

http://rapidshare.co...dromos.mp3.html

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/08/2009 - 17:25

Ρε παιδιά βάζω το mp3 κομματάκι στο itunes αλλά δεν μου λέει convert to iff καν...

#33   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 07/08/2009 - 09:22

Άκυρο το έφτιαξα, οκ...

#34   Olsian

Olsian

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 01:17

Ρε παιδια πως μπορω να βαλω το ΄κουδουνι΄ που ειναι στα ringtons για ηχο μηνυματος?
βοηθεια πλιζ

#35   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 11:54

Ρε παίδες εγώ παώ στον φάκελο: /private/var/root/Library και δεν υπάρχει  φάκελος που να λέγετε  Audio.......Tι παίζει να φταίει??



Ρε παιδια μια βασικη ερωτηση γιατι ειμαι ακομα ασχετος.Λετε ολοι πηγαινε στον φάκελο: "/private/var/root/Library" για παραδειγμα.Που στο καλο ειναι αυτος ο φακελος και πως τον βρισκω.Ειναι κατι που ακομα δεν εχω καταλαβει.Κατι τετοιους φακελους βρισκω στο FileSystem του iBluetooth αλλα προφανως αποκλειεται να τους βρισκω μεσω του iBluetooth...καπου αλλου θα ειναι.Help please!!

#36   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2009 - 13:00

Ρε παιδια πως μπορω να βαλω το ΄κουδουνι΄ που ειναι στα ringtons για ηχο μηνυματος?
βοηθεια πλιζ


Μόνο αυτά που έχει γίνεται...

#37   Psaras

Psaras

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/09/2009 - 22:47

Ρε παιδιά help φτάνω μέχρι /private/var/root/Library εσύ που βρήκατε το φάκελο /Audio/UISounds?? :o

#38   Psaras

Psaras

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/09/2009 - 13:47

Ρε παιδιά help φτάνω μέχρι /private/var/root/Library εσύ που βρήκατε το φάκελο /Audio/UISounds?? :o

Άκυρο το έφτιαξα, :P

#39   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 14/09/2009 - 00:38

Έφτιαξα τον ήχο έναρξης του Mac OSX για SMS!

Για όποιον το θέλει το κατεβάζει από εδώ.

@CaLi@


#40   hiend

hiend

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/09/2009 - 07:17

Έφτιαξα τον ήχο έναρξης του Mac OSX για SMS!

Για όποιον το θέλει το κατεβάζει από εδώ.


Εγώ έχω τό 3gs 32g version 3,1 άσπαστο πώς μπορώ νά βάλω άλλο ήχο γιά sms καί ειδοποιήσεις?

Τελευταία επεξεργασία από: hiend, 26/09/2009 - 07:27


#41   kinetik

kinetik

    Advanced Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/09/2009 - 11:01

Εγώ έχω τό 3gs 32g version 3,1 άσπαστο πώς μπορώ νά βάλω άλλο ήχο γιά sms καί ειδοποιήσεις?



Χωρις jailbreak δεν μπορεις να συνδεθεις μεσω ssh αρα δεν μπορεις να αντικαταστησεις τα αυπαρχοντα sms tones..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...

Απορια εγκυκλοπαιδικης φυσης: Εχω vista και δεν μπορω να θυμηθω απο που ρυθμιζω να φαινετε η καταληξη των αρχειων π.χ .txt .jpeg κλπ ωστε να κανω την μετονομασια.Οποιος μπορει ας με βοηθησει λιγακι.

#42   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/09/2009 - 12:22

Χωρις jailbreak δεν μπορεις να συνδεθεις μεσω ssh αρα δεν μπορεις να αντικαταστησεις τα αυπαρχοντα sms tones..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...

Απορια εγκυκλοπαιδικης φυσης: Εχω vista και δεν μπορω να θυμηθω απο που ρυθμιζω να φαινετε η καταληξη των αρχειων π.χ .txt .jpeg κλπ ωστε να κανω την μετονομασια.Οποιος μπορει ας με βοηθησει λιγακι.



εγω παντως δεν ξερω.εκανα το λαθπς κ εστειλα για xp.

Τελευταία επεξεργασία από: popcornito24, 26/09/2009 - 12:23


#43   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2009 - 09:20

Χωρις jailbreak δεν μπορεις να συνδεθεις μεσω ssh αρα δεν μπορεις να αντικαταστησεις τα αυπαρχοντα sms tones..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...

Απορια εγκυκλοπαιδικης φυσης: Εχω vista και δεν μπορω να θυμηθω απο που ρυθμιζω να φαινετε η καταληξη των αρχειων π.χ .txt .jpeg κλπ ωστε να κανω την μετονομασια.Οποιος μπορει ας με βοηθησει λιγακι.





ανοιγεις τον "υπολογιστή " και πας στο μενού Οργάνωση και επιλεγεις "επιλογες φακελων και αναζητηση" , πας στην καρτελα "προβολή" και απενεργοποιείς την ενδειξη " αποκρυψη επεκτασεων για γνωστούς τύπους αρχείων"

ελπίζω να βοήθησα

#44   ShaoZhan

ShaoZhan

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2009 - 05:21

mkay, newbie here,so go easy on me:P εμμμ εχει πουθενα κανα guide για αυτο το openSSH πραμα, κ πως δουλευει, πως το κατεβαζω κτλ? δοκιμασα search στο φορουμ αλλα 3 chars δεν βγαζει result.. και απο το site του cydia δεν εχει download link. Η αν υπαρχει αλλος τροπος να μπω στα αρχεια του iPhone και να κανω την αλλαγη που αναφερει το guide για sms tones?

#45   ShaoZhan

ShaoZhan

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2009 - 05:26

Χωρις jailbreak δεν μπορεις να συνδεθεις μεσω ssh αρα δεν μπορεις να αντικαταστησεις τα αυπαρχοντα sms tones..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος...

Απορια εγκυκλοπαιδικης φυσης: Εχω vista και δεν μπορω να θυμηθω απο που ρυθμιζω να φαινετε η καταληξη των αρχειων π.χ .txt .jpeg κλπ ωστε να κανω την μετονομασια.Οποιος μπορει ας με βοηθησει λιγακι.


Start-->Control Panel--->Appearance and Personalization---->Folder Options---->View(καρτελα)--->Hide extentions for known file types

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες