Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με το Real Soccer 2009?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/05/2009 - 00:42

Σκέφτηκα μήπως απαιτεί έκδοση που δεν έχεις αλλά δεν το παιχνίδι δεν υπάρχει στο greek store να το τσεκάρω. Στο appulo λέει ότι θέλει έκδοση 2.0 οπότε, αν ισχύει, μάλλον δεν είναι εκεί το πρόβλημα σου.
Τί άλλω να συμβαίνει δεν ξέρω...σκέφτηκα μήπως είχες γεμίσει τις 9 σελίδες αλλά αφού βάζεις άλλες εφαρμογές μάλλον ούτε εκεί είναι το πρόβλημα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/05/2009 - 00:49

Quote

Σκέφτηκα μήπως απαιτεί έκδοση που δεν έχεις αλλά δεν το παιχνίδι δεν υπάρχει στο greek store να το τσεκάρω. Στο appulo λέει ότι θέλει έκδοση 2.0 οπότε, αν ισχύει, μάλλον δεν είναι εκεί το πρόβλημα σου.

Τί άλλω να συμβαίνει δεν ξέρω...σκέφτηκα μήπως είχες γεμίσει τις 9 σελίδες αλλά αφού βάζεις άλλες εφαρμογές μάλλον ούτε εκεί είναι το πρόβλημα

μπορει να μου πει καποιος για τα δικαιωματα για τους φακελους?ας πουμε στο φακελο application τι πρεπει να εχω?755?ή 775?μηπως εκανα εκει καποια βλακεια...και οταν λεμε application απο την διαδρομη stash???

#33   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 08/05/2009 - 08:48

Quote

μπορει να μου πει καποιος για τα δικαιωματα για τους φακελους?ας πουμε στο φακελο application τι πρεπει να εχω?755?ή 775?μηπως εκανα εκει καποια βλακεια...και οταν λεμε application απο την διαδρομη stash???


Όταν σου είπα να διαγράψεις τον φάκελο του game, εννοούσα ,ναι, από τη "διαδρομη stash". Εκεί δεν το έβαλες το game που ήταν .app ????
Επίσης, αν θέλεις πήγαινε SBSettings>>more>>extras και κάνε "Fix User Dir Permissions" ..Δοκίμασε και αυτό.. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα..

#34   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/05/2009 - 10:28

ναι εκει το εβαλα.δεν υπαρχει φακελος τον ειχα διαγραψει απο την αρχη....και παλι δεν παιζει...... >:( >:( μαμωτο μου............ :( :(

#35   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/05/2009 - 11:12

στειλε μου το μσν σου...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες