Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/09/2010 - 00:02

Τελικά Σαββάτο το έκανα κράτηση για πρώτη φορά και σημερα Τρίτη με πήρανε να παω να παραλαβω.. Μια χαρα, μια εργάσιμη ουσιαστικά, εχουν παραλαβή καθε μερα απο οτι καταλαβα. Κατάστημα Χ.Τρικούπη 6, κεντρο αθηνας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   fou

fou

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Fou

Δημοσίευση 01/09/2010 - 09:13

Υπαρχει πουθενα στη Θεσσαλονικη Demo iPhone 4 (Vodafone, Cosmote, Public); Στο πλαισιο το εχουν εξαφανισει...

Τελευταία επεξεργασία από: fou, 01/09/2010 - 09:13


#138   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 01/09/2010 - 10:25

...Η Vodafone θέλει να μην μείνετε λεπτό χωρίς iPhone και λανσάρει μία πρωτοποριακή υπηρεσία After Sales Support με την οποία σας εγγυάται την παραλαβή του προβληματικού σας iPhone 4 με courier από το δικό σας χώρο, και την άμεση αντικατάσταση του με ένα iPhone 3G 8GB!

Έτσι, δεν μένετε λεπτό χωρίς iPhone – έως ότου επισκευαστεί το δικό σας iPhone 4 (επιστροφή μέσα σε 7 εργάσιμες ημέρες σε περίπτωση βλάβης).

Αναρτημένη εικόνα


Πολύ καλή κίνηση από την Vodafone… αναμένουμε την απάντηση από την Cosmote


Αυτό με την 7ήμερη αντικατάσταση το έχω ζήσει στο παρελθόν και είναι ένα υποτιθέμενο παραμύθι!!! Ευελπιστώ να έχει αλλάξει και όχι να ισχύει όπως και τότε με το iPhone 3G μου που εκ των υστέρων μου επιβεβαίωναν πως εννοούσαν ότι σε 7 εργάσιμες ημέρες θα απαντήσουν για την κατάσταση της βλάβης... η κοροϊδία σε όλο της το μεγαλείο δηλαδή!

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#139   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/09/2010 - 10:46

Τελικα εκει στην Vodafone μας δουλευουν ολους μου φαινεται. Μολις πηρα να ρωτησω τι γίνεται και μου ειπαν οτι μάλλον δεν υπαρχουν κομματια και γι'αυτο ειναι τοσες μερες εκρεμμει-σε εξελιξη κτλ... διαφορετικα θα εμπαινε την ιδια μερα σε εξελιξη και θα ολοκληρωνοταν τη επόμενη. >:(
Οταν ρωτησα τι εννοεί "μάλλον" και την ρωτησα "δεν μπορουν να δουμε αν υπαρχουν ή δεν υπαρχουν?" ειναι απλα τα πραγματα ή εχει ή δεν εχει... Μου απαντησε πως δεν μπορουμε να δουμε! Δηλαδη ελεος... Ολοκληρη εταιρια και δεν μπορει να ενημερωσει τους πελατες της για την εξελιξη της παραγγελιας τους και την σχετικη διαθεσιμοτητα. Την ανανεωση ηξεραν να την κανουν χωρις κολληματα ομως. Να σημειωσω πως ειμαι εταιρικος πελατης με 4 νουμερα και λογαριασμους 500-600ευρω μηνιαιως.Θα περιμενω μια μέρα ακομη μετα σκεφτομαι να ακυρωσω την ανανεωση και να παω αλλου... Δε φτανει που τους τα σκαμε,τους παρακαλαμε κιολας και μας κοροϊδευουν απο πανω. Ουστ ρε κοπροσκυλα...

#140   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 10:58

Τελικα εκει στην Vodafone μας δουλευουν ολους μου φαινεται. Μολις πηρα να ρωτησω τι γίνεται και μου ειπαν οτι μάλλον δεν υπαρχουν κομματια και γι'αυτο ειναι τοσες μερες εκρεμμει-σε εξελιξη κτλ... διαφορετικα θα εμπαινε την ιδια μερα σε εξελιξη και θα ολοκληρωνοταν τη επόμενη. >:(
Οταν ρωτησα τι εννοεί "μάλλον" και την ρωτησα "δεν μπορουν να δουμε αν υπαρχουν ή δεν υπαρχουν?" ειναι απλα τα πραγματα ή εχει ή δεν εχει... Μου απαντησε πως δεν μπορουμε να δουμε! Δηλαδη ελεος... Ολοκληρη εταιρια και δεν μπορει να ενημερωσει τους πελατες της για την εξελιξη της παραγγελιας τους και την σχετικη διαθεσιμοτητα. Την ανανεωση ηξεραν να την κανουν χωρις κολληματα ομως. Να σημειωσω πως ειμαι εταιρικος πελατης με 4 νουμερα και λογαριασμους 500-600ευρω μηνιαιως.Θα περιμενω μια μέρα ακομη μετα σκεφτομαι να ακυρωσω την ανανεωση και να παω αλλου... Δε φτανει που τους τα σκαμε,τους παρακαλαμε κιολας και μας κοροϊδευουν απο πανω. Ουστ ρε κοπροσκυλα...


Η παραγγελία μου μπήκε την δευτέρα το πρωί και μόλις με κάλεσαν απο την courier αυριο να παραλάβω.

#141   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:07

Η παραγγελία μου μπήκε την δευτέρα το πρωί και μόλις με κάλεσαν απο την courier αυριο να παραλάβω.

την δευτερα το παραγγηλες ή την δευτερα μπηκε σε εξελιξη?

#142   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:08

Εμενα μπηκε την Παρασκευη και δεν με καλεσε κανενας. Μια μερα ακομα θα περιμενω...
Τωρα αν μπεις στο my account τι σου γραφει και το τηλ απο ποια courier ηταν?

#143   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:14

Γράφει σε εξέλιξη.

Με πήραν απο την Courier με την οποία συνεργάζετε η voda (μια άσχετη)

Κάνε ενα τηλ στο 2102582950 (απο αυτό με πηραν)

Και πες νεότερα

Τελευταία επεξεργασία από: Super, 01/09/2010 - 11:15


#144   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:29

την δευτερα το παραγγηλες ή την δευτερα μπηκε σε εξελιξη?


Δευτέρα παραγγελία τρίτη σε εξέλιξη σήμερα τηλέφωνο αυριο παραλαβλη

#145   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:33

Μπα, αυτο το τηλ. πρεπει να ειναι μονο για Αττική. Εγώ βρισκομαι Αλεξ/πολη.
Μηπως είσαι ανθρωπος της vodafone? Πολυ ωραια μας τα παρουσιαζεις ολα... Φιλικα παντα :P

#146   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:40

Φυσικά και δεν έιμαι.
Και εγώ εαν δείς δεν περίμενα με τιποτα να μου παραδώσουν τόσο γρήγορα.

Πάρε ένα τηλ και ρώτα ποιος παραδίδη Αλεξ/πολη.

Λογικά αυριο θα το έχεις και εσύ

#147   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:45

Δευτέρα παραγγελία τρίτη σε εξέλιξη σήμερα τηλέφωνο αυριο παραλαβλη

αντε τυχερε αυριο σου ερχεται,
βλεπω κρατανε σειρα,οτι να ναι,εγω το πηρα σαββατο,εχθες μου εγινε σε εξελιξη και πριν λιγο με πηραν τηλ για παραλαβη την παρασκευη...

#148   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:45

Το ξερω πλακα κανω,εχω δει προηγουμενα post σου ;)
Που να παρω τηλ.? στην voda? αυτοι οτι και να τους ρωτησεις δεν ξερουν... Μονο αν τους πεις οτι θες να αλλαξεις προγραμμα ξερουν και σου κανουν 30 διαφετικες προτασεις...

#149   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 11:57

παρε στο τηλ που σου έδωσα και ρώτα ποιος κάνει παραδόσεις σε εσάς επάνω.
Νομίζω εδώ είναι το κέντρο διαλογής

#150   antonisape

antonisape

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/09/2010 - 12:00

Το ξερω πλακα κανω,εχω δει προηγουμενα post σου ;)
Που να παρω τηλ.? στην voda? αυτοι οτι και να τους ρωτησεις δεν ξερουν... Μονο αν τους πεις οτι θες να αλλαξεις προγραμμα ξερουν και σου κανουν 30 διαφετικες προτασεις...

καλο! :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες