Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   giorgio83

giorgio83

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 20:33

καλησπέρα παιδιά! θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το iphone4.. Στη Γερμανία ένας φίλοσ μου δουλεύει σε μια εταιρία κινητής τηλεφωνίας και μου είπε ότι όλα τα iphone4 έχουν πρόβλημα με την κεραία τους. Ότι δεν μπορούν να πάρουν τηλέφωνο. Κάτι παρόμοιο είχα ακούσει και για τις ΗΠΑ προ λίγο καιρό. Οι επειδή το έχω παραγγείλει και το περιμένω θα ήθελα να ξέρω αν τέτοιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και οι συσκευές που θα έρθουν στην Ελλάδα. Όπως καταλαβαίνετε τα λεφτά είναι πολλά και δεν λέει να τα πετάξουμε για κάτι προβληματικό. Θα περιμένω απάντηση σας. Ευχαριστώ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 20:37

παίδες μήπως ξέρει κανείς τι επιδότηση δίνουν για φορητότητα απο cosmote και συμβόλαιο στο 45? το έχει κάνει κανείς?


Περίπου 350-360 ρώτησα εγώ..αλλα τελικα μου έδωσε η βοντα τα ίδια

#198   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 01/09/2010 - 20:39

bene εγώ που ρώτησα αυτό ακριβώς που θες μου είπαν το εξείς:
cosmote 45 για 18μήνες συμβόλαιο θα το έπερνα το κινητό 329ε τελική τιμή!

γιώργο το κινητό είναι μια χαρά μην ακούς τι σου λέει ο καθένας

#199   giorgio83

giorgio83

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 20:44

Ευχαριστώ παιδιά! Κάτι ακόμα αν το γνωρίζετε... Το ξαναπαρήγγειλα απο τη βονταφον την χθές.. Γνωρίζετε περίπου πότε θα έρθει;

#200   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 21:07

Ευχαριστώ παιδιά! Κάτι ακόμα αν το γνωρίζετε... Το ξαναπαρήγγειλα απο τη βονταφον την χθές.. Γνωρίζετε περίπου πότε θα έρθει;


Απο βδομάδα λογικά

#201   giorgio83

giorgio83

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 21:15

Ευχαριστώ και πάλι!!

#202   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 01/09/2010 - 21:49

giorgio απο το site το έκανε κράτηση η απο μαγαζί?και αν είναι απο μαγαζί πες μου σε παρακαλώ σε πιο!να ξέρω γτ και εγώ χτές την έκανα

#203   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2010 - 09:24

Καλημερα σε ολους! Τι λεει εχουμε κανενα νεο σημερα? το παρελαβε κανεις απο αυτους που πηραν τηλεφωνο χθες?

#204   panmark18

panmark18

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 09:25

Καλημέρα παιδιά που όπως φαίνεται θα είναι.... έκανα την παραγγελία μου από το vodafone.gr την παρασκευή και είμαι απο Θεσσαλονίκη.... μου τηλεφώνησαν μόλις ότι σήμερα θα παραλάβω επιτέλους την συσκευή!! ελπίζω και σε όλους όσους παράγγειλαν από vodafone.gr μέχρι δευτέρα σήμερα να είναι η τυχερή τους μέρα....

#205   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2010 - 09:40

Καλημέρα παιδιά που όπως φαίνεται θα είναι.... έκανα την παραγγελία μου από το vodafone.gr την παρασκευή και είμαι απο Θεσσαλονίκη.... μου τηλεφώνησαν μόλις ότι σήμερα θα παραλάβω επιτέλους την συσκευή!! ελπίζω και σε όλους όσους παράγγειλαν από vodafone.gr μέχρι δευτέρα σήμερα να είναι η τυχερή τους μέρα....

Πολυ ωραια! Και σε σενα ακυρωμενη φαινεται στο My account? Γιατι οσο το βλεπω στο δικο μου λογαριασμο κρυος ιδρωτας με πιανει...

#206   djarte

djarte

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 11:21

Πολυ ωραια! Και σε σενα ακυρωμενη φαινεται στο My account? Γιατι οσο το βλεπω στο δικο μου λογαριασμο κρυος ιδρωτας με πιανει...


Μία από τα ίδια και σήμερα. Δεν έχει πάει ακόμα η συσκευή στην μεταφορική από όσο με ενημέρωσαν εκεί. Φίλε xtreme84 έκανες και εσύ ανανέωση συμβολαίου σε unlimited με internet για να ωφεληθείς από την μεγάλη επιδότηση?

#207   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/09/2010 - 11:39

Ναι εκανα το unlimited με internet 45 και πηρα συνολικα 323 ευρω επιδοτηση. Εγω παντως εχω απογοητευεθει και σημερα σκεφτομαι να παρω να ακυρωσω την ανανεωση μου. Στην εξυπηρετηση πελατων λενε συνεχως ψεματα και ποτε δεν δινουν σαφεις απαντησεις.Κανεις δεν ξερει τιποτα και οταν τους ζηταω ενα τηλ απο το τμημα του vodafone.gr μου λενε πως δεν υπαρχει. Αν παρεις τωρα, και στο καπακι ξαναπαρεις χωρις να πεις οτι πηρες και πριν, θα σου πουν ενα τελειως διαφορετικο πραγμα απο αυτο που σου ειπαν την πρωτη... Τραγικοί.
Κριμα γιατι ειμαι 8 χρονια συνδρομητης τους και τωρα καταλαβα τι νταλκα βαραν...

#208   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/09/2010 - 11:43

Ναι εκανα το unlimited με internet 45 και πηρα συνολικα 323 ευρω επιδοτηση. Εγω παντως εχω απογοητευεθει και σημερα σκεφτομαι να παρω να ακυρωσω την ανανεωση μου. Στην εξυπηρετηση πελατων λενε συνεχως ψεματα και ποτε δεν δινουν σαφεις απαντησεις.Κανεις δεν ξερει τιποτα και οταν τους ζηταω ενα τηλ απο το τμημα του vodafone.gr μου λενε πως δεν υπαρχει. Αν παρεις τωρα, και στο καπακι ξαναπαρεις χωρις να πεις οτι πηρες και πριν, θα σου πουν ενα τελειως διαφορετικο πραγμα απο αυτο που σου ειπαν την πρωτη... Τραγικοί.
Κριμα γιατι ειμαι 8 χρονια συνδρομητης τους και τωρα καταλαβα τι νταλκα βαραν...


Αν ακυρωσεις την ανανεωση σου..τραβα και κανε μια μεταφορα στην cosmote..την επομενη θα σε παρει η voda και θα σε ρωταει γιατι θες να φυγεις..θα τους πεις οτι εισαι απογοητευμενος το και το..και για να μην φυγεις θα σου δωσουν σχεδον τσαμπα το κινητακι..
Υποψιν αν δεν σε παρει η voda να δωσεις εσυ το οκ για την μεταφορα , μεταφορα δεν γινεται..αρα σε περνει αναγκαστικα!
Αντε γιατι εχει παραγινει το κακο με δαυτους!

#209   im2

im2

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/09/2010 - 11:44

Μολις μίλησα με ένα κατάστημα plaisio που θα έχει από αύριο νέα μοντέλα και μου είπε ότι τα δίνουν ΜΟΝΟ με νέες συνδεσεις και μου τόνισε ΟΧΙ ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ.

Τη ρώτησα γιατί και μου απάντησε "ε δεν τα δίνουμε με ανανεώσεις, μόνο νέεσ συνδέσεις"


ΧΜΜΜΜΜΜ..... νομίζω ότι είναι παράνομο αυτό, σωστα;;;;

#210   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 02/09/2010 - 11:56

καλημέρα!απο την στιγμή που υπογράφεις το νέο συμβόλαιο μετά αν θες μπορείς να το ακυρώσεις και να πας αλλού?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες