Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bluetooth Headset compatibility list


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
431 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 10:48

ευχαριστω για την απαντηση σου...
...εχω ρωτησει ηδη και περιμένω, απλα ειπα μηπως καποιος απο το φορουμ ξερει κατι παραπάνω..

τιποτα.Ειμαι σιγουρος πως καποιος απο το φορουμ θα σου απαντήσει ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 16:36

Καλησπερα παιδια εχω το εξης προβλημα.Εχω ενα Iphone 4 G 4.2.1 και ειχα αυτο το bluettoth http://www.itechdyna...nproduct/view/7
καπου ειχα διαβασει οτι δεν ηταν συμβατο και πηρα και το http://www.itechdyna...nproduct/view/3
που ελεγε οτι ηταν συμβατο με το 4αρι.
Παρολαυτα και με τα 2 η ποιοτητα του ηχου που με ακουν απο οτι μου λενε ολοι ειναι αθλια.
Μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμιση απο το τηλ ή εχετε να προτεινετε κατι αλλο σιγουρο δοκιμασμενο bluetooth με καλωδιο?

#243   nikostsitsos

nikostsitsos

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikostsitsoulis

Δημοσίευση 11/04/2011 - 23:11

Παιδιά επειδή τη προηγούμενη φορά που αγόρασα από το ebay ένα ακουστικό bluetooth το οποίο "και καλά ήταν συμβατό" ενώ δεν αποδείχτηκε πως δεν ήταν...
Συμβουλέψτε μου σας παρακαλώ κάτι είτε από το ebay είτε από ελληνικό κατάστημα αρκεί να μην τσιμπάει η τιμή του.
Ευχαριστώ προκαταβολικά!

#244   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 20:01

Καλησπερα,

Ξερει κανεις αν τα Nokia BH-503 ειναι συμβατα με το iphone 4;;;;;;

#245   nikostsitsos

nikostsitsos

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:nikostsitsoulis

Δημοσίευση 25/04/2011 - 15:35

Παιδιά επειδή τη προηγούμενη φορά που αγόρασα από το ebay ένα ακουστικό bluetooth το οποίο "και καλά ήταν συμβατό" ενώ δεν αποδείχτηκε πως δεν ήταν...
Συμβουλέψτε μου σας παρακαλώ κάτι είτε από το ebay είτε από ελληνικό κατάστημα αρκεί να μην τσιμπάει η τιμή του.
Ευχαριστώ προκαταβολικά!


Μπορεί κάποιος παρακαλώ που να ξέρει να αφιερώσει ένα λεπτό από τη ζωή του και να με βοηθήσει...??

#246   bart69

bart69

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2011 - 15:52

Καλησπέρα παιδιά και Χριστός Ανέστη,

Εγώ έχω το Sony Ericsson HBH-DS220 και δουλέυει χωρίς κανένα πρόβλημα!!

#247   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2011 - 19:04

Μπορεί κάποιος παρακαλώ που να ξέρει να αφιερώσει ένα λεπτό από τη ζωή του και να με βοηθήσει...??


Φιλε μου στην πρωτη σελιδα υπαρχει μια λιστα με συμβατα bluetooth...ριξε μια ματια εκει...λογικα θα βρεις κατι....

#248   Sthathis76

Sthathis76

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2011 - 15:21

iPhone 4 iOS συμβατό με Nokia BH-215 (bluetooth-head set)

Ok... μόλις το συνδέσετε δεν θα ακούτε την πληκτρολόγηση στα ακουστικά.
Την συνομιλία όμως 8α την ακούτε κανονικά στο ακουστικο! (πλήρη συμβατότιτα)

img of NOKIA BH-215 (bluetooth head-set)

Αναρτημένη εικόνα

Συνημμένα αρχεία



#249   giorgiog13

giorgiog13

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/05/2011 - 13:13

Παραπάνω ρωτούσα αν το ΝΟΚΙΑ ΒΗ-503 είναι συμβατο. Το αγόρασα και είναι απόλυτα συμβατό με το iphone 4 στην 4.2.1 που είμαι εγώ. Με ακούνε και ακούω πολύ καλά, όπως επίσης λειτουργούν όλα τα πλήκτρα για αλλαγή κομματιόυ, Play/Pause, και τα volume buttons.
Συνημμένο αρχείο  bh503-1__83372_zoom.jpg   22,42KB   9 λήψεις

#250   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/05/2011 - 13:26

Αναρτημένη εικόνα


Το αγόρασα για το PS3 και είναι συμβατό με το iPad 2. Τέλειος ήχος και τέλειο noise cancellation. Από Καναδά, ευρώπη δεν υπάρχει.

#251   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 30/05/2011 - 20:12

Εγώ πάντως παιδία αγόρασα πριν λίγες μέρες το original iPhone bluetooth headset και μπορώ να πω μετά απο 5 ημέρες χρήσης λειτουργεί κανονικότατα και χωρίς να κόβεται η συνδεσιμότητα.

#252   Johnakis

Johnakis

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 30/05/2011 - 20:13

Καλησπερα... μηπως μπορειτε να μου προτεινετε ενα headset συμβατο με iphone 4, το οποιο ομως να εχει την δυνατοτητα να συνδεεται ταυτοχρονα με το Nokia που εχω σαν δευτερο κινητο; Θα ηθελα επισης να εχει και οθονη για caller id... Ζηταω πολλα το ξερω, κι ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια...

#253   Johnakis

Johnakis

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 07/06/2011 - 02:06

Μετα απο αρκετο ψαξιμο, μαλλον καταληγω στο Blueant Q2. Το εχει καποιος απο το φορουμ, ή μηπως καποιος που ξερει μπορει να μου μεταφερει εντυπωσεις γιατι αναγκαστικα θα το παραγγειλω απο εξωτερικο και δεν θα εχω την δυνατοτητα επιστροφης...

#254   hgemwn

hgemwn

    iPH newbie

  • Pip
  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:22

SONY ERICSSON MW600 ΜΕ ΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΛΗΣΗΣ(ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ)ΚΑΙ ΡΑΔΙΟ....ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ MACBOOKPRO KAI ΓΙΑ SKYPE ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ,ΝΑ ΚΟΥΣΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΛΗΣΕΙΣ.ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ (ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 50 ΕΥΡΩ)ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΑΝΕΙΧΕ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΟΡ......

#255   Johnakis

Johnakis

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/06/2011 - 23:06

SONY ERICSSON MW600 ΜΕ ΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΚΛΗΣΗΣ(ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ)ΚΑΙ ΡΑΔΙΟ....ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ MACBOOKPRO KAI ΓΙΑ SKYPE ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ,ΝΑ ΚΟΥΣΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΛΗΣΕΙΣ.ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ (ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 50 ΕΥΡΩ)ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΑΝΕΙΧΕ ΚΑΙ ΔΟΝΗΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΟΡ......


Ευχαριστω για την απαντηση, αλλα το συγκεκριμενο το εχω ηδη. Ο λογος που δεν μου "κανει" ειναι οτι δεν συνδεεται με 2 κινητα ταυτοχρονα. Βεβαια οι "κυριοι" της Sony-Ericsson το διαφημιζουν ως Multipoint ενω κανονικα δεν ειναι...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες