Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bluetooth Headset compatibility list


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
431 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#421   DLS

DLS

    iPH Addict

  • 890 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 12/12/2014 - 14:49

Ρε παιδια εχω το Μ25 κ μ λένε όλοι οτι δε μ ακούνε καλα, ότι ακούγεται πολυ μπάσα η φωνή μου. Ενώ για αυτο το Bluetooth όλοι λένε τα καλυτερα. Τι μπορει να φταιει; Ειναι θέμα συσκευής μηπως ή καποιες ρύθμισης; Η φταιει το Bluetooth; Το αγόρασα πριν απο λίγες μερες.


Τιποτα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#422   lazarosmil

lazarosmil

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2015 - 20:10

kalhspera paidia exw to nokiaBH-118  kai dn mou syndeetai sto iphone 6 plus gnwrizetai tpt?



#423   modifi

modifi

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/04/2015 - 12:50

από  ότι γνωρίζω  δεν  είσαι  ο  μόνος  που  έχει  αυτό  το  πρόβλημα,  και  δεν είμαι σίγουρος εάν θα βγάλεις άκρη ..ένα ρεστορε είναι μια προσπάθια που μπορείς να κανεις .ακόμα το πρόβλημα αυτό μπορεί να έχει να κάνει με κάποιο update



#424   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/04/2015 - 05:14

Καλημέρα !! Έχει κάποιος να προτείνει κάτι με μόνο καλώδιο για το 6...

#425   phed

phed

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2016 - 20:14

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει η έχει το Sony sbh54. Είναι συμβατό με iPhone 6; είναι σταθερό; αξίζει η αγορά του; λειτουργούν τα χαρακτηριστικά του στο iPhone;



#426   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/11/2016 - 14:23

Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει η έχει το Sony sbh54. Είναι συμβατό με iPhone 6; είναι σταθερό; αξίζει η αγορά του; λειτουργούν τα χαρακτηριστικά του στο iPhone;

Είχα το προηγούμενης γενιάς Sony SBH52 και έπαιζε πένα με 6άρι.

Τελευταία επεξεργασία από: iStar, 27/11/2016 - 14:24

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#427   theoapo

theoapo

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Twitter:@theoapo
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2018 - 11:02

Γνωρίζει κανείς ποσό καλά λειτουργεί το Bluetooth headset της Xiaomi με τα iPhone και αν υπάρχει οποιοδήποτε θέμα με ποιότητα ή συνδεσιμότητα;
Μιλάω για το παρακάτω:

https://www.mistore-...(lyej01lm).aspx

#428   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/01/2018 - 11:38

Γνωρίζει κανείς ποσό καλά λειτουργεί το Bluetooth headset της Xiaomi με τα iPhone και αν υπάρχει οποιοδήποτε θέμα με ποιότητα ή συνδεσιμότητα;
Μιλάω για το παρακάτω:

https://www.mistore-...(lyej01lm).aspx

Το έχω εδώ κ 2 μήνες κι είναι πολύ καλο, άμεση σύνδεση με το που το ενεργοποιήσεις χωρίς διακοπές. συνδέεται κ με δυο συσκευές αν θες..



#429   theoapo

theoapo

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Twitter:@theoapo
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2018 - 11:47

Το έχω εδώ κ 2 μήνες κι είναι πολύ καλο, άμεση σύνδεση με το που το ενεργοποιήσεις χωρίς διακοπές. συνδέεται κ με δυο συσκευές αν θες..


Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

#430   poison

poison

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/01/2018 - 11:50

Καλημερα στην παρεα πριν απο 1 βδομαδα αγορασα τα Anker soundbubs slim στα 30 ευρω μετα απο δοκιμες και χρηση για e-radio,μουσικη και ομιλια εχω να επιβεβαιωσω την απροβληματιστη χρηση καθως και την αψογη ποιοτητα ηχου που εχουν σε συνδιασμο με το 7αρι μου.Επισης εχει και ενδειξη μπαταριας στο κινητο διπλα απο τα ακουστικα που σε ειδοποιει οταν θελουν φορτισμα τωρα για συνεχη χρηση αν και το εχω φορτισει μολις 3 φορες βγαζουν το 8ωρο στην δουλεια σχεδον συνεχομενα ανετα.

https://www.skroutz.... SoundBuds Slim


Τελευταία επεξεργασία από: poison, 25/01/2018 - 11:51


#431   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/01/2018 - 14:33

Καλημερα στην παρεα πριν απο 1 βδομαδα αγορασα τα Anker soundbubs slim στα 30 ευρω μετα απο δοκιμες και χρηση για e-radio,μουσικη και ομιλια εχω να επιβεβαιωσω την απροβληματιστη χρηση καθως και την αψογη ποιοτητα ηχου που εχουν σε συνδιασμο με το 7αρι μου.Επισης εχει και ενδειξη μπαταριας στο κινητο διπλα απο τα ακουστικα που σε ειδοποιει οταν θελουν φορτισμα τωρα για συνεχη χρηση αν και το εχω φορτισει μολις 3 φορες βγαζουν το 8ωρο στην δουλεια σχεδον συνεχομενα ανετα.

https://www.skroutz.... SoundBuds Slim

Είναι αρκετά καλά αλλά στο τρέξιμο δεν με βόλεψαν χτύπαγε όλο στο αυτί μου το κομμάτι που ελέγχεις αυξομοίωση ήχου και ήταν σπαστικό .Βασικά όλα αυτού του τύπου το έχουν αυτό το πρόβλημα .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#432   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/01/2018 - 18:22

Θέλω ένα σετ Bluetooth με αθλητικό πιάσιμο στο αυτί και αδιάβροχο ώστε να αφηνω το κινητό δίπλα στη πισίνα και να πιάνει για να ακούω μουσική στο κολύμπι .καμια πρόταση ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες