Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα μπορέσω να το αγοράσω αύριο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mikepap13

mikepap13

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/08/2010 - 15:46

Θα το αγοράσω η θα φάμε καμιά χυλόπιτα?Εκτός και αν η κράτηση εμποδίσει τους πολλούς.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 26/08/2010 - 15:55
Greeklish to Greek


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 15:50

Θα πρεπει να εχεις κανει προκρατηση σε καποιο καταστημα vodafone/cosmote/germanos. Διαφορετικα οχι. Οπως εχει αναφερθει ξανα η "φορμα εκδηλωσης ενδιαφεροντος" ειναι μονο και μονο για στατιστικους λογους και δεν αποτελει προκρατηση. Αν δεν εχεις κανει καποια προκρατηση λοιπον ειναι αρκετα χλωμο να μπορεσεις να το προμηθευτεις αυριο κ' ολας μιας και οι ποσοτητες που θα διατεθουν αρχικα θα ειναι αρκετα περιορισμενες και θα δωθουν κυριως σε νεες συνδεσεις και σε αυτους που εχουν κανει προκρατηση.

Τα Greeklish απαγορευτονται απο τους κανονες του forum.

Τελευταία επεξεργασία από: nikolas410, 26/08/2010 - 15:50


#3   mikepap13

mikepap13

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/08/2010 - 15:53

Θα πρεπει να εχεις κανει προκρατηση σε καποιο καταστημα vodafone/cosmote/germanos. Διαφορετικα οχι. Οπως εχει αναφερθει ξανα η "φορμα εκδηλωσης ενδιαφεροντος" ειναι μονο και μονο για στατιστικους λογους και δεν αποτελει προκρατηση. Αν δεν εχεις κανει καποια προκρατηση λοιπον ειναι αρκετα χλωμο να μπορεσεις να το προμηθευτεις αυριο κ' ολας μιας και οι ποσοτητες που θα διατεθουν αρχικα θα ειναι αρκετα περιορισμενες και θα δωθουν κυριως σε νεες συνδεσεις και σε αυτους που εχουν κανει προκρατηση.

Τα Greeklish απαγορευτονται απο τους κανονες του forum.

πηγα σε δυο καταστηματα κοσμοτε και δεν ξερανε τιποτα...απο βδομαδα μου λεγανε...πως θα κανω προκρατηση???

#4   livegreat

livegreat

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 16:00

Εγω σε μια vodafone που ρωτησα στην Καλλιθεα μπορουσα να μου κρατησει αλλα δεν ηταν σιγουρος αν θα τα ειχε αυριο.Απο Δευτερα σιγουρα.

#5   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 26/08/2010 - 23:30

θα κοιμηθείς έξω απο κατάστημα Voda σήμερα και αύριο με την απειλεί όπλου θα το έχεις ::)

#6   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 07:08

θα κοιμηθείς έξω απο κατάστημα Voda σήμερα και αύριο με την απειλεί όπλου θα το έχεις ::)

αν άκουσες την συμβουλή μου, φαντάζομαι τώρα θα είναι στα χέρια σου το πολυπόθητο :lol:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες