Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   alex65

alex65

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:30

Καλημέρα σε όλους σήμερα την πήρα και εγω και είμαι ικανοποιημένος είναι αρκετά καλή. Λοιπόν να πω ότι η κράτηση έγινε 27 /8 και με είχαν στείλει mail ότι θα κάνει 4-6 εβδομάδες γιατί βλέπω ότι κάποιοι λένε ότι δεν πήραν απάντηση. Και φυσικά επειδή είδα ότι σε κάποιους την άφησαν είτε στις σκάλες είτε κάπου αλλού σε εμένα δεν έγινε έτσι. Εχθές κατα τις 11 το πρωί χτύπησε το θηροτηλεφονο ο ταχυδρομος να τον ανοίξω και τον λέω μισω να κατέβω γιατί είναι κλειδωμενα κάτι που δεν έγινε γιατί έφυγε και με άφησε ειδοποίηση να παω και να το πάρω από τα ΕΛΤΑ. Οπότε οι ταχυδρομοι που σας τα άφησαν χύμα είναι για μπατσες . Για να μην ρωτάτε περιοχή είμαι Θεσσαλονίκη



"Για να μην ρωτάτε περιοχή είμαι Θεσσαλονίκη" Καλά που μας το διευκρίνισες!! (καλοπροαίρετα!)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   akissss

akissss

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:50

Σήμερα ήρθε και η δική μου!
27/8 είχα κάνει κράτηση!
Περιοχή Γαλαξίδι και όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω ούτε e-mail ούτε τίποτα!

Καλορίζικες για αυτούς που τις έχουν πάρει και υπομονή για τους υπόλοιπους, Apple είναι θα έρθει...

Τελευταία επεξεργασία από: akissss, 22/09/2010 - 10:50


#303   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 22/09/2010 - 10:53

και σε εμενα ηρθε (θεσσαλονικη) !!!!απο οτι βλεπω σχεδον σε ολους ηρθε...
να και μια photo

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: kostasic, 22/09/2010 - 10:54


#304   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:05

Παραγγελια 28 Αυγουστου, παραλαβη σημερα. Περιοχη Αθηνα. Χωρις email, με το ταχυδρομειο.

#305   xmix

xmix

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:23

Παραγγελία 29 Αυγούστου black bumper,παραλαβή σήμερα,περιοχή Θεσσαλονίκη κ χωρίς να μου στείλουν κάποιο email ειδοποίησης

#306   trasos983

trasos983

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:24

παιδια και εμενα σημερα μετα απο online αιτηση που ειχα κανει στις 30/8/2010 ,μου ηρθε η θηκη της speck που ειχα παραγειλλει. Δεν ειχα λαβει καποιο email ή οτιδηποτε αλλο που να
με ενημερωνει οτι ερχετε κατι, απλα ειχε παρατησει ο ταχυδρομος εναν κιτρινο φακελο στην πορτα. Thats all.

#307   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:29

καλησπερα παιδια,αν κ εχω να κανω πολυ καιρο τιν εμφανιση μου ως ενεργο μελος( επι εποχης ''cyntact'' τελευταιο crackarisma εφαρμογης που ειχα κανει ) του φορουμ,
μετα απο 4 μηλαρακια καμμενα εντελως απο τησ αλχιμιες μου κ 1 σπασμενο απο τα νευρα μου
και ολα 3g
πηγα στον γερμανο του πειραια να αγωρασω το 4αρακι,
μετα απο σαφαρι μαναβικης αναζητοντας το ασημενιο μηλο σε ''περαμα-κερατσινι-κορυδαλο-δραπετσωνα-
ελευσινα,(για γερμανο παντα) το βρικα εντελως τιχαια στου πειραια το μικρο απεναντι απο το λιμανι,
.εκανα κουβεντα μεσα με τον διευθηντη του καταστηματος κ διαπιστωσα οτι ¨
Η ΒΟΝΤΑΦΟΝΕ Κ ΚΟΣΜΟΤΕ περνουν μιζα απο την μηλο για να μειραζουν θηκες στους νεους αγοραστες κ κατα προτημηση νεων συμβολεων. αν εχεις κανει αγορα απο γερμανο κ
πηθανοτατα να μην παρεις θηκουλα κατα 99% γιατι ενα η μηλο τους δινη παραπανω ποσοστο επι των καθαρςν κερδων με την προιποθεση οτι στους πελατες της θα μηραζει θηκεσ +
aftersale θηκες μαλιστα κατι γριφιν κ αλλες...οποτε μου το τονισε να κανω αιτηση στην αμερικη κ αν τιν παρω θα ειμαι τυχερος
Συμπερασμα ανθρωπου 27 ετων που ειμαι.
πριν 2 χρονια που καυβαδηζα για 2 εβδομαδεσ να μου δωσων σαν αγορα σκετησ συσκευησ (ψαχτε τα ποστ) ενα 3g 16 κ δεν τα εδιναν γιατι ετσι γουσταραν κ ειχαν εντολες να
τα δινουν στα φουσκομενα συμβολεαια μονο με ιντερνετ σιχαθηκα την ΒΟΝΤΑΦΟΝ κ σημερα που αγορασα παλι μετα απο τις ιδιες διακρισης
σιχαθηκα την ελλαδα γιατι πραγματικα ειμαστε ορνια..
ΥΓ.στο απ στορε εχψω 4 εφαρμογες που μου εχουν αποφερει 20.000 $ μεσα σε 2 περιπου χρονια,ουτε ειπα πιες ποτε ουτε τιποτα..κονομισα αερα
λεφτα μονο απο ξενυχτια κ διαβασμα χαρη στα αμερικανακια,κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ
Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ
και μιας κ το εφερε η κουβεντα θελω να σασ ευχαριστισω που χαρη σε εσασ εμαθα να κανω
jailbreak k tora paizo me bootroom k baseband
μολις τωρα παραγγηλα απο την μαμα κινα 30 θηκουλες που υα της κανω δωρο στο σιτε σασ
κ εσεις καντε κληρωση να τησ δωσετε
καλημερα κ οσοι πιτσιρικαδεσ βλεπουν αυτο το ποστ τους ευχομαι να φυγουν απο την ελλαδα οσο πιο γρηγορα μπορουν.


Δυστυχώς, έτσι είναι όπως τα λες... Έχεις μεγάλο δίκιο!

#308   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:32

ειχα παραγγειλει μαυρο bumper γυρω στις 4-6 σεπτεμβρη αν θυμαμαι καλα κ ηρθε σημερα σε ασπρο φακελο οχι συστημενο απλα το αφησε ο ταχυδρομος, περιοχη τρικαλα κ εφαρμοζει τελεια! κ χωρις μειλ επιβεβαιωσης

Τελευταία επεξεργασία από: daisy3, 22/09/2010 - 11:33


#309   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:34

Καλημερα παιδια... Για εμας που εχουμε αγοαρασει το 4αρι απο Αγγλια τι γινεται τελικα?

#310   kirileman

kirileman

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:47

Χθες ήρθε και η δική μου. Πρόκειται για τη Snap Case της Incase.
Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Πηγή

#311   gianton

gianton

    iPH Enthousiast

  • 463 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:49

Σήμερα παρέλαβα και τη δική μου, την αίτηση την συμπλήρωσα στις 31/08.

#312   thanos81

thanos81

    iPH Enthousiast

  • 391 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:51

Εγώ τι να πω που ήρθε σήμερα η bumper μέσω γνωστής αίτησης κ έχω κ άλλη μια που τη παρήγγειλαν μέσω Αγγλίας apple store με το ίδιο ime. Ωραίο σύστημα εχουν χαχαχα έχω δυο!!
Τιμή πώλησης της μιας!!
200 ευρώ χαχαχα :P

Kostacik το άσπρο iPhone πως το πήρες?

#313   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/09/2010 - 11:52

ωραία πράγματα δηλαδή.περνάει ο ταχυδρόμος την αφήνει στο γραμματοκιβώτιο και εαν την βρεις έχει καλός, Μἀλιστα.

#314   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 12:03

Κάτω τα χέρια από τους διακομιστές!!!
Εμ, λογικό είναι, ο ταχυδρόμος της Κάτω Ραχούλας, να σας παραδώσει στα χέρια σας το φάκελλο με τη θήκη, αφού ξέρει ότι θα του ανοίξετε, θα του φτιάξετε μια φραπεδιά και θα κάτσετε να τα πείτε για τη Σούλα της κυρα-Μαριγώς από απέναντι!
Ο ταχυδρόμος της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης ή κάποιας άλλης μεγαλούπολης, δε θα κάτσει ν' ασχοληθεί και τόσο με την πάρτη σας. Θα σας πετάξει το φάκελλο στην πόρτα ή στην αυλή (επειδή ΔΕΝ χωράει στο γραμματοκιβώτιο), και μην τον είδατε! Εάν, δε, είσασταν άτυχοι και τον πετύχατε κείνη τη μέρα στις "ζοχάδες" του, ή σε μέρα που έχει να παραδώσει λογαριασμούς, διαφημιστικά και δε συμμαζεύεται, τότε, δεν μπαίνει καν στο κόπο να κουβαλήσει τη θήκη σας... Κόβει ένα συστημένο, πριν φύγει για δρομολόγιο και σας προσφέρει μια βόλτα στα ΕΛΤΑ, μέσα στο προσεχές 15ήμερο. Εάν, πάλι, είναι ευσυνείδητος (κομματάκι δύσκολο), τότε, έχει μαζί του και το φάκελλο, αλλά και έχει μεριμνήσει να κόψει ένα δελτίο συστημένου, σε περίπτωση που δε βρει κανέναν.

Αυτά, προς ενημέρωση...

#315   imitsakos

imitsakos

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/09/2010 - 12:04

Τι αποστολέα είχαν ρε παιδιά, μπορεί να μου πεί καποιος?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες