Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 case program και στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
627 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   steved

steved

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2010 - 09:15

Αρα έρχεται κ η σειρά μου ... 24/9

τωρα περιμενω και το 4ρι χαχαχαχα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   panosxxx

panosxxx

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 05/10/2010 - 11:16

Εγω έκανα την παραγγελία στις 10/9 και ακόμα τίποτα. Αλλά δεν αγχώνομαι και πολύ. Αφ'ενός γιατί είναι τζάμπα οπότε τι είχαμε τι χάσαμε και αφ'ετέρου γιατί το ταχυδρομείο στην περιοχή μου (Νέο Ηράκλειο) είναι πραγματικά για κλωτσιές, έρχονται όποτε νάναι και οι καθυστερήσεις είναι συχνό φαινόμενο !

#528   eric11

eric11

    iPH User

  • 100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eric1987

Δημοσίευση 05/10/2010 - 11:45

Just arrived. Μετα, βεβαια, απο τηλεφωνημα.. Αλλα μετα απο αυτο μεσα σε 1 βδομαδα μου ηρθε

#529   ThodorisAlpha

ThodorisAlpha

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2010 - 12:13

Εγώ έκανα την παραγγελία στις 17/9 αλλά ακόμα τίποτα...Ίσως να είναι θέμα με τα ΕΛΤΑ αλλά το κακό είναι οτι δεν μπορείς να δεις το στάδιο της παραγγελίας στην σελίδα της Apple. Αν δεν έρθει και αυτή τη βδομάδα τότε θα πρέπει να δω τι παίζει με τα ΕΛΤΑ όπως έκανε και ο Eric...

#530   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 05/10/2010 - 12:29

παιδια εγω εκανα την παραγγελια στις 12/9 κ μου ηρθε πριν απο μια ωριτσα,ειμαι απο ΡΟΔΟ

#531   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2010 - 12:39

Εγώ έκανα την παραγγελία στις 17/9 αλλά ακόμα τίποτα...Ίσως να είναι θέμα με τα ΕΛΤΑ αλλά το κακό είναι οτι δεν μπορείς να δεις το στάδιο της παραγγελίας στην σελίδα της Apple. Αν δεν έρθει και αυτή τη βδομάδα τότε θα πρέπει να δω τι παίζει με τα ΕΛΤΑ όπως έκανε και ο Eric...

Φιλε μου εγω εκανα αιτηση 22/23 8 μερα που βγηκε το iphone στην Ελλαδα και μου ηρθε η θηκη την πεμπτη..πρεπει να περιμενεις 5-6 βδομαδες τουλαχιστον δηλαδη να κανεις υπομονη

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 05/10/2010 - 12:41


#532   alex65

alex65

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2010 - 12:48

Just arrived. Μετα, βεβαια, απο τηλεφωνημα.. Αλλα μετα απο αυτο μεσα σε 1 βδομαδα μου ηρθε


Τηλεφώνημα στα ΕΛΤΑ ή στην APPLE?

#533   ThodorisAlpha

ThodorisAlpha

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2010 - 14:04

Φιλε μου εγω εκανα αιτηση 22/23 8 μερα που βγηκε το iphone στην Ελλαδα και μου ηρθε η θηκη την πεμπτη..πρεπει να περιμενεις 5-6 βδομαδες τουλαχιστον δηλαδη να κανεις υπομονη


Είχα δει το post σου και σε σχέση με άλλους που έκανε γύρω στις 3 βδομάδες να τους έρθει απόρησα πως έκανε τόσο καιρό για σένα...εγώ τώρα είμαι στην 3 βδομάδα αναμονής έχουμε ακόμα καιρό...

#534   TarzZzan

TarzZzan

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2010 - 15:59

Καλησπέρα σε όλους σας,
Είμαι νέος στην παρέα σας όποτε νιώθω την υποχρέωση τουλάχιστον να πω σε ΟΛΟΥΣ σας ένα μεγάλο ευχαριστώ και να σας συγχαρώ για την δουλειά που κάνετε και την βοήθεια που μας παρέχεται.
Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος ο οποίος έχει παραγγείλει θήκη τον οκτώμβριο (μετά 30 Σεπτεμβρίου δηλαδή). εγώ έκανα αίτηση την κυριακή συγκεκριμένα.

#535   hab

hab

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2010 - 16:19

Καλησπέρα κι από εμένα.

Εγώ πήρα το δεύτερο Iphone 4 εχτές κι έκανα κι εχτές την αίτηση. Πολύ δύσκολο το βλέπω να μου εγκριθεί αλλά δεν είχα και τίποτα να χάσω. Στο μόνο που βασίζομαι είναι ότι από Vodafone που το πήρα θα έπρεπε να μου το είχαν δώσει από την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά λόγο προβλήματος στο σύστημά τους αργούσανε να δούνε την επιδότηση.

Πάντως στο πρώτο Iphone 4 μου ήρθε η θήκη σε 2 εβδομάδες περίπου...

#536   boukoto

boukoto

    iPH Contributor

  • 1.263 μηνύματα
  • Twitter:@vent0uza
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ventouza

Δημοσίευση 05/10/2010 - 16:28

Καλησπέρα σε όλους σας,
Είμαι νέος στην παρέα σας όποτε νιώθω την υποχρέωση τουλάχιστον να πω σε ΟΛΟΥΣ σας ένα μεγάλο ευχαριστώ και να σας συγχαρώ για την δουλειά που κάνετε και την βοήθεια που μας παρέχεται.
Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιος ο οποίος έχει παραγγείλει θήκη τον οκτώμβριο (μετά 30 Σεπτεμβρίου δηλαδή). εγώ έκανα αίτηση την κυριακή συγκεκριμένα.

νομίζω ότι η προσφορα ίσχυε μέχρι 30 σεμπτέβρη..τώρα δεν ξέρω αν δεχτούν την αίτηση σου αφού πέρασες το χρονικό διάστημα οποτε ποιο καλά είναι να τους πάρεις τηλέφωνο να τους ρωτήσεις

#537   faltsos

faltsos

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2010 - 19:02

παιδια καλησπερα!! εγω εχω κανει αιτηση απο της 03/09 πηρα το 4 31 αυγουστου ενω σε ολους τους φιλους μου εχει ερθει που ειχαν κανει και ποιο αργα την δηλωση εμενα τπτ ακομα τι να κανω..???

#538   imitsakos

imitsakos

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 00:51

Σημερα παρέλαβα και εγώ την δικιά μου Belkin Shiled Micra :)
το μονο κακο ειναι οτι σημερα παρελαβα επίσης και το ZAGG invisibleSHIELD for Apple iPhone 4 Full body Maximum coverage
και κανει νερά απο πισω :(

#539   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 06/10/2010 - 01:03

Σημερα παρέλαβα και εγώ την δικιά μου Belkin Shiled Micra :)
το μονο κακο ειναι οτι σημερα παρελαβα επίσης και το ZAGG invisibleSHIELD for Apple iPhone 4 Full body Maximum coverage
και κανει νερά απο πισω :(


Τελικα τι λεει η belkin shield micra?

Γιατι εχω παραγγειλει κι εγω την ιδια και μεσα στη βδομαδα ελπιζω να μου ρθει..

Κριμα με τα νερακια που κανει με το zag :mellow:

Τουλαχιστον η θηκη ειναι καλη? Υπαρχει περιπτωση να χωραει το κινητο με την θηκη μαζι σε leather pouch σαν
κι αυτο ? http://www.more-thin...r-iphone-4.html
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#540   ThodorisAlpha

ThodorisAlpha

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/10/2010 - 08:38

νομίζω ότι η προσφορα ίσχυε μέχρι 30 σεμπτέβρη..τώρα δεν ξέρω αν δεχτούν την αίτηση σου αφού πέρασες το χρονικό διάστημα οποτε ποιο καλά είναι να τους πάρεις τηλέφωνο να τους ρωτήσεις



Ακριβώς οτι γράφει στην σελίδα θα του πουν. Εγώ που δοκίμασα να πάρω χθες για να ρωτήσω αν έγινε δεκτή η αίτησή μου (17/9) δεν μπορούσαν να την εντοπίσουν με ΙΜΕΙ, αριθμό σειράς, Ονοματεπώνυμο γιατί λέει θέλει τον κωδικό επιβεβαίωσης της παραγγελίας, πράγμα το οποίο δεν έχω 1ον γιατί εκάνα bookmark την σελίδα και δεν τον κράτησε και, 2ον γιατί δεν μου ήρθε e-mail επιβεβαίωσης...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες