Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 - Επιλυση Προβληματων/Απαντηση σε Ερωτησεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
198 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/09/2010 - 21:46

Η 2in1 καρτα δουλευεοι κατα το ημισυ... και εξηγουμαι, οταν την εκοψα για να τη βαλω στο iphone λειτουργουσε κανονικα η βασικη γραμμη και με επαιρναν και στα 2 νουμερα κανονικα δηλαδη η προωθηση απο το δευτερο νουμερο στο πρωτο δουλευε, το βραδακι προσπαθησα να αλλαξω νουμερο για να κανω κλησεις απο το δευτερο και η ψυχρολουσια ηρθε... δεν υποστηριζοταν και αρχισαν τα προβληματα, αυτο που καταφερα να κανω ηταν να ακυρωσω τις προωθησεις και να κρατησω μονο ενα νουμερο για να κανω τη δουλεια μου, μετα και απο τηλεφωνο στη cosmote μου ειπαν οτι δεν υποστηριζεται αυτη η επιλογη , δεν το σχολιαζω, τωρα ψαχνω για ιmicrosim adapter, ξαναβαλω τη καρτα σο παλιο κινητο να ενεργοποιησω τις προωθησεις και να την ξαναπερασω στο iphone μεχρι και αν υποστηριχτει η λειτουργια αυτη.
Οσον αφορα το deathgrip το προβληαμ ναι υπαρχει , οταν κανω κλησεις δεν ειναι ενοχλητικο, ακομα δεν ειχα προβλημα ουτε καν με προσωρινη απωλεια ηχου λογω πτωσης μπαρων (αν επεσαν γιατι εκανα το μαθημα μου με τη λαβη :)), αλλα οταν το κραταω με το αριστερο χερι για να σερφαρω η τσεκαρω apps τοτε δυστυχως παρατηρησα κατι ψιλοπροβληματακια


Tι προβλήματα είχες;

Εγώ δεν έχω γι' αυτό σε ρωτάω

Μήπως κάνεις κάτι λάθος;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 02/09/2010 - 21:50

[quote name='demol' date='02 September 2010 - 06:28 PM' timestamp='1283448538' post='249953']
Η 2in1 καρτα δουλευεοι κατα το ημισυ... και εξηγουμαι, οταν την εκοψα για να τη βαλω στο iphone λειτουργουσε κανονικα η βασικη γραμμη και με επαιρναν και στα 2 νουμερα κανονικα δηλαδη η προωθηση απο το δευτερο νουμερο στο πρωτο δουλευε, το βραδακι προσπαθησα να αλλαξω νουμερο για να κανω κλησεις απο το δευτερο και η ψυχρολουσια ηρθε... δεν υποστηριζοταν και αρχισαν τα προβληματα, αυτο που καταφερα να κανω ηταν να ακυρωσω τις προωθησεις και να κρατησω μονο ενα νουμερο για να κανω τη δουλεια μου, μετα και απο τηλεφωνο στη cosmote μου ειπαν οτι δεν υποστηριζεται αυτη η επιλογη , δεν το σχολιαζω, τωρα ψαχνω για ιmicrosim adapter, ξαναβαλω τη καρτα σο παλιο κινητο να ενεργοποιησω τις προωθησεις και να την ξαναπερασω στο iphone μεχρι και αν υποστηριχτει η λειτουργια αυτη.
Οσον αφορα το deathgrip το προβληαμ ναι υπαρχει , οταν κανω κλησεις δεν ειναι ενοχλητικο, ακομα δεν ειχα προβλημα ουτε καν με προσωρινη απωλεια ηχου λογω πτωσης μπαρων (αν επεσαν γιατι εκανα το μαθημα μου με τη λαβη :)), αλλα οταν το κραταω με το αριστερο χερι για να σερφαρω η τσεκαρω apps τοτε δυστυχως παρατηρησα κατι ψιλοπροβληματακια
[/quot

microsim adapter δες αυτο !μαλλον σε ενδιαφέρει

#183   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 02/09/2010 - 22:00

microsim adaptor εχουνε στον γερμανο,cosmote,vodafone,oteshop???

#184   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 02/09/2010 - 22:09

Δεν ξέρω αν και δν νομιζω αφου πουλανε απευθειας microsim !

#185   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/09/2010 - 22:32

Δεν έχουν ρώτησα αλλά είπαν ότι θα φέρουν κάποια στιγμή

#186   demol

demol

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 02/09/2010 - 23:44

microsim adapter δες αυτο !μαλλον σε ενδιαφέρει
[/quote]

ευχαριστω, την παραγγειλα κιολας

#187   1gen

1gen

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 03/09/2010 - 00:04

Δεν ξέρω αν και δν νομιζω αφου πουλανε απευθειας microsim !


εννοω ανταπτορα για να παιζει η microsim στα παλια κινητα.

#188   JimIceman

JimIceman

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/09/2010 - 00:20

Εγώ παιδιά που είμαι και αριστερόχειρας, είδα μεγάλο πρόβλημα στην συσκευή μου όσον αφορά το σήμα. Χωρίς θήκη, από τις δύο μπάρες πέφτει κατευθείαν σε κατασταση χωρίς καμία υπηρεσία. Αναγκάστηκα (αν και έχω παραγγείλει θήκη) να αγοράσω μια. Έχω ελληνικότατο i4 αγορασμένο από την vodafone. Άρα θέμα μόνο της Αμερικής δυστυχώς δεν είναι....

#189   skaragia

skaragia

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2010 - 17:17

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ.
ΠΗΡΑ ΧΤΕΣ ΤΟ 4 ΑΠΟ VODAFONE. ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΟΙ ΡΩΤΗΣΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ 4.0.1.
ΑΦΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ JB ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΕ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΕΔΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ITUNES 10 ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 4.0.2.
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ RESTORE ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ RECOVERY MODE.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ RESTORE ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΗΛΟ ΞΑΝΑ ΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ UNKNOWN ERROR 28. ΣΕ ΟΣΑ FORUMS ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ.ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ RECOVERY MODE ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ DOWNGRADE ΣΕ 4.0.1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ VODAFONE KAI NA ME ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΑΘΗΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
ΣΤΑΥΡΟΣ

#190   skaragia

skaragia

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2010 - 17:19

ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ ADAPTER ΔΙΝΕΙ Η VODAFONE ΜΕ 2 EYRO.

Τελευταία επεξεργασία από: skaragia, 04/09/2010 - 17:20


#191   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/09/2010 - 00:41

μπορεις να μας πεις μιας και εχεις το 4 τι γινεται τελικα με το σημα και την κεραια?

και εγω δεν ειχα κανενα προβλημα με την κεραια αλλα με την οθονη κατη μου εκανε πατουσα να ανηξω καποια εφαρμογη και ανηγε αλλη μετα εφιαξε τςρα το δοκιμαζω ακομα αφου το εχω 3μερες α και μια φορα εκλησε απο μονο του και εκανα hard reboot για να ανηξη . εχω το ελληνικο με την 4.0.2 πανω

#192   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/09/2010 - 00:44

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ.
ΠΗΡΑ ΧΤΕΣ ΤΟ 4 ΑΠΟ VODAFONE. ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΟΙ ΡΩΤΗΣΑΝ ΕΙΧΕ ΤΗΝ 4.0.1.
ΑΦΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ JB ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΕ.ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΕΔΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ITUNES 10 ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 4.0.2.
Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ RESTORE ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ RECOVERY MODE.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ RESTORE ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΗΛΟ ΞΑΝΑ ΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ UNKNOWN ERROR 28. ΣΕ ΟΣΑ FORUMS ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ.ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ RECOVERY MODE ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ DOWNGRADE ΣΕ 4.0.1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ VODAFONE KAI NA ME ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΑΘΗΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΠΟΙΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
ΣΤΑΥΡΟΣ

δοκημασεσ να το βαλης να φορτηση προτα με hard reboot και μετα να το συνδεσεισ στο πσ αν μπορω να κανω κατι στηλε μου πμ

#193   lavouz

lavouz

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/09/2010 - 23:20

Φιλοι μου.Μια που δουλευα σε εταιρια που κατασκευαζαμε και τοποθετουσαμε πριν χρονια,κεραιες κινητης τηλεφωνιας για stet hellas (wind) panafon(vodafone) kai quest , θα σας ενημερωσω για καποια πραγματα που απορω πως δεν τα ειπε αλλος.Λοιπον 4g δικτυο δουλευει σε αλλες συχνοτητες και οι κεραιες για μεταφορα σηματος ειναι σε μεγαλυτερες αποστασεις.Αυτο σημαινει μικροτερη ακτινοολια απο τις κεραιες κινητης αλλα συνεπαγεται χαμηλοτερο σημα.Σημειωνω οτι τηλεφωνα οπως το Htc evo δεν δουλευει σε δικτυα 3g αλλα μονο σε 4g.Το σημα σε δικτυα ευρωπαικα ειναι πιο ισχυρο και για αυτο το iphone 4 αλλα και αλλα κινητα δεν εχουν προβλημα στην ληψη.Αντιθετως στην Αμερικη με τα δικτυα 4g που ειναι πιο ευπαθης,αν μπορω να την πω ετσι η ισχυς του σηματος παρουσιαζεται προβλημα.Τωρα οσον αφορα την μειωση στις μπαρες.Λοιπον το Htc touch pro 2 που εχω ,χανει ολοκληρωτικα δυστυχως το σημα σε περιοχες "δυσκολες" και πολλες φορες δεν πιανει καν.Εαν το πιασω απο την κερια του τοτε γεια σας.Το ομνια 2 που περασε απο τα χερια μου σε δωματιο του σπιτιου μου εχανε και αυτο ενιοτε το σημα πολλες φορες χωρις καν να το παρω στα χερια μου.(σημειωνω οτι στο διπλανο δωματιο ,το μπροστινο στο δρομο εχω σημα φουλ σημα και 3 g.Το ομνια 1 ομως ποτε δεν ειχε προβλημα.Απο το desire που περασε επισης απο τα χερια μου ομοιως μειωνοταν οι μπαρες αλλα βεβαια δεν εχανα κληση οπως με το Touch pro 2 αλλα σε δυνατο ηχο ετριζε το ακουστικο!Με το galaxy s που το εχω δεν εχω προβλημα με το σημα αλλα με το gps.Με το Iphone 4 (fun και εδω) μεχρι στιγμης ολα καλα.
Αρα λοιπον καταληγω οτι οντως ολα τα κινητα παρουσιαζουν αυξομειωσεις αναλογα με το τροπο που τα κρατας ,η και ετσι απλα.Τι να πω τωρα που γραφω ξαφνικα το tp2 εχασε παλι το σημα.Εφοσον δεν ζουμε στην Αμερικη και οσο μας ψηνουν με τις πολλες κεραιες(που να ξερατε τι καμιναδες ,διαφημιστικες πινακιδες,φωτεινες πινακιδες τριγωνικες ,παραξενοι κανοδοχοι λεπτοι και ψηλοι και παραξενοι ηλιακοι θερμοσιφωνες ολα για καλυψη αποκρυψη πινακιδων υπαρχουν στην Ελλαδα (παρανομες και νομιμες) το death crip δεν θα μας επηρεαζει.Δεν θα ελεγα ομως το ιδιο για το death cancer που τρωμε για να εχουμε ταχυτητες με τα κινητα.Τυχαιο ?δεν νομιζω!!! :(


πολύ καλές και κατατοπιστικές οι πληροφορίες σου, όσο για το death cancer δεν έχω σχόλιο, σαφώς και συμφωνώ βέβαια. Σκέψου δε πως το μεγαλύτερο ιατρικό πείραμα παγκοσμίως είναι αυτό που γίνεται με τα τηλέφωνα κινητής τηλεφωνίας, συμμετέχει ακούσια σχεδόν όλος ο πλανήτης...

Τελευταία επεξεργασία από: lavouz, 19/09/2010 - 23:21


#194   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 19/09/2010 - 23:32

πολύ καλές και κατατοπιστικές οι πληροφορίες σου, όσο για το death cancer δεν έχω σχόλιο, σαφώς και συμφωνώ βέβαια. Σκέψου δε πως το μεγαλύτερο ιατρικό πείραμα παγκοσμίως είναι αυτό που γίνεται με τα τηλέφωνα κινητής τηλεφωνίας, συμμετέχει ακούσια σχεδόν όλος ο πλανήτης...


αυτά είναι πασίγνωστα.
δυστυχώς μόνο τυχαία δεν είναι.
και επίσης μόνο τυχαία δεν είναι η διαφημιστική καμπάνια της κοσμοτέ με τίτλο έχει σήμα
τεχνικό είναι το πρόβλημα της. εντός πόλεων η κοσμοτέ μόνο σήμα δεν έχει.
στην περιφέρεια θάλασσα και όπου αλλού σκοτώνει.
άντε ψάξτε το γιατί.
κάτι λέει ο φίλος παραπάνω.
το 4 μου δεν έχει πρόβλημα σήματος όπως κι αν το πιάσω. η μπαταρία πάει μια μέρα με φουλ wifi και πάνω από δέκα ώρες με 3γ
και δεν έκανα καμιά πρώτη ή ό,τι άλλο φόρτιση.
απλά το αφήνω να πέσει στο δέκα τοις εκατό και τότε το φορτίζω χωρίς να το χρησιμοποιώ.

#195   miotesoro

miotesoro

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:miotesoro

Δημοσίευση 19/09/2010 - 23:38

πολύ καλές και κατατοπιστικές οι πληροφορίες σου, όσο για το death cancer δεν έχω σχόλιο, σαφώς και συμφωνώ βέβαια. Σκέψου δε πως το μεγαλύτερο ιατρικό πείραμα παγκοσμίως είναι αυτό που γίνεται με τα τηλέφωνα κινητής τηλεφωνίας, συμμετέχει ακούσια σχεδόν όλος ο πλανήτης...


και εδώ να προσθέσω ότι τα αποτελέσματα ίσως δεν τα μάθουμε και ποτέ..
ή ίσως και να μην γίνεται καν μια έρευνα-πείραμα για να αποδειχθούν οι παρενέργειες της χρήσης του κινητού!

μιας και κουμάντο δυστυχώς στην εποχή μας κάνει το χρήμα..και το χρήμα ξέρετε ποιοι το έχουν!
ε δεν νομίζω να συμφέρει την apple και την κάθε apple να μαθευτούν τα αποτελέσματα μιας τέτοιας έρευνας!

προσωπική μου άποψη! :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες