Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SOS


  • Please log in to reply
55 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   stratigos

stratigos

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/09/2010 - 14:31

Παιδιά μην κατηγορείτε πρόσωπα έτσι απλά. Τον dinfun δεν τον γνωρίζω προσωπικά όπως και κανέναν άλλον από εδω μέσα, αλλά με μια απλή αναζήτηση στο google βρίσκεις ότι λέγεται αλλιώς και όχι Μιχος κωνσταντίνος όπως ανέφερε κάποιος άλλος που πιστεύει οτι ειναι το ίδιο πρόσωπο επειδή τυγχάνει να έχει το ίδιο μικρό όνομα. ---> **********************************
Χαλαρώστε και μην εξαπολύετε κατηγορίες έτσι απλά.

ΥΓ. Φίλε μου σου εύχομαι να πάρεις τα χρήματα σου πίσω και να μην σου ξανατύχει ποτέ κάτι παρόμοιο. Κι αν τον βρεις ρίχτου μπόλικες!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 23/09/2010 - 16:18.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 15:21

Είναι λογικό πάνω στην αγωνία σας να δεχθώ ο,τιδοιποτε πείτε.. Κακώς αναμιχθηκα.. Το έκανα με καλή διάθεση για να ακούσουμε και την άλλη πλευρά.. Δεν γνώριζα ο,τι ο συγκεκριμένος triadafilos είναι ο ίδιος που είχε εξαπατήσει και αλλά μέλη μας πριν περίπου 1,5 μήνα .. Εαν δεν κάνω λάθος.. Από την στιγμή που κατηγορουμαι ότι υποθαλπτω ή είμαι το ίδιο πρόσωπο με το συγκεκριμένο θέμα δεν ασχολούμαι καθόλου.. Παρότι είχα όλη την καλή διάθεση αφιλοκερδος να βοηθήσω τους εξαπαντηθεντες..

Το συγκεκριμένο όνομα είχα αναφέρει πως το γνωρίζω .. Ο οποίος δεν έχει καμία σχέση με τον Σταύρο Λαμίας .. Όπως καταλαβαίνετε δεν πρόκειται για το ίδιο άτομο.. Εαν ήταν αυτός ας είναι φίλος μου.. Θα τον εβρισκα. Και θα τ´ ακουγε..

Θα παρακαλέσουμε για άλλη μια φορά κατάθεση σε λογαριασμο να μην κάνετε και να προτιμάτε συναλλαγές χέρι χέρι.. Και φυσικά να μην κατηγορειτε μέλη που και εννοώ εμένα που αφιλοκερδώς κάποιους από εσάς σας έχω κατα καιρούς βοηθήσει .. Ευχαριστώ!

#33   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 15:41

DINFUN και Μιχος Κωνσταντινος κατα πασα πιθανοτητα ειναι το ιδιο προσωπο....παντως ειναι κριμα να το site να μην υπαρχει πλεον..αυτο εξαρταται απο τους admin..


Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι.. Πάνω από 5000 μηνύματα σε προβλήματα χρηστών.. Ως βοήθεια και θα εξαπατουσα 5-6 μέλη για 1800 € .. Πρόσεχε σε παρακαλώ τι λες.. Σέβομαι μόνο το νεαρό της ηλικίας σου!

#34   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1,753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:08

Είπα και εγώ ρε παιδιά....ο DINFUN να έκανε κάτι τέτοιο για λίγα χρήματα?
Δεν είναι πιτσιρικάς για να κλέψει έτσι χρήματα....

#35   karousan

karousan

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:14

Ρε παιδιά μήπως ο τίτλος "ΕΡΧΕΤΑΙ" αναφερόταν στο κινητό που τελικά θα στείλει ο Τριαντάφυλος???

Λέμε και καμιά μακακία να ηρεμήσουν τα πνεύματα....

Πάντως είναι κρίμα να μην πέρνει θέση επίσημα το iPhonehellas

#36   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:16

Παιδιά μην κατηγορείτε πρόσωπα έτσι απλά. Τον dinfun δεν τον γνωρίζω προσωπικά όπως και κανέναν άλλον από εδω μέσα, αλλά με μια απλή αναζήτηση στο google βρίσκεις ότι λέγεται αλλιώς και όχι Μιχος κωνσταντίνος όπως ανέφερε κάποιος άλλος που πιστεύει οτι ειναι το ίδιο πρόσωπο επειδή τυγχάνει να έχει το ίδιο μικρό *********************
Χαλαρώστε και μην εξαπολύετε κατηγορίες έτσι απλά.

ΥΓ. Φίλε μου σου εύχομαι να πάρεις τα χρήματα σου πίσω και να μην σου ξανατύχει ποτέ κάτι παρόμοιο. Κι αν τον βρεις ρίχτου μπόλικες!


Δεν έχω πρόβλημα με οποιαδήποτε δημοσιοποίηση του όνοματος μου.. Κάλλιστα μέσω του goolge θα μορεσετε να το βρείτε.. Αλλά απαγορεύεται από τους κανόνες του forum.. Και γι αυτό το link στο Twitter θα σβηστει πο εμένα.. Οποίος θέλει με pm του δίνω τα στοιχεία μου και την διεύθυνση μου.. Και να περάσει για καφέ.. Είμαστε φιλόξενοι ως οικογένεια .. Ευχαριστώ!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 23/09/2010 - 16:17.


#37   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:23

Ρε παιδιά μήπως ο τίτλος "ΕΡΧΕΤΑΙ" αναφερόταν στο κινητό που τελικά θα στείλει ο Τριαντάφυλος???

Λέμε και καμιά μακακία να ηρεμήσουν τα πνεύματα....

Πάντως είναι κρίμα να μην πέρνει θέση επίσημα το iPhonehellas


Τη θέση εννοείς πως πρέπει να πάρουν οι ιδιοκτήτες.. Οι κανόνες των αγγελιών είναι σαφείς.. Ποια είναι η θέση που πιστεύεις πως πρέπει να πάρουν .. Εάν έχουν δίκιο τα παιδιά που εξαπατηθηκαν ή όχι;.. ή τον εάν φταίνε τα παιδιά που εξαπατηθηκαν ή φταίει αυοτς που τους εξαπάτησε... ???

#38   karousan

karousan

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:50

Τη θέση εννοείς πως πρέπει να πάρουν οι ιδιοκτήτες.. Οι κανόνες των αγγελιών είναι σαφείς.. Ποια είναι η θέση που πιστεύεις πως πρέπει να πάρουν .. Εάν έχουν δίκιο τα παιδιά που εξαπατηθηκαν ή όχι;.. ή τον εάν φταίνε τα παιδιά που εξαπατηθηκαν ή φταίει αυοτς που τους εξαπάτησε... ???


όχι βέβαια, δεν θα παιξουν το ρόλο του εισαγγελέα.

Απλά νομίζω πως θα πρέπει να ψάξουν το θέμα για να προστατέψουν το Forum τους.

Και να βγάλουν μια ανακοίνωση πως θα προσπαθήσουν να βοηθήσουν στην επίλυση του θέματος....

#39   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1,753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/09/2010 - 16:57

Υπάρχει ένα τρομερό IPB Mod το οποίο ζητάει έναν αριθμό ποστ για πρόσβαση στις Αγγελίες...(μετά από ρύθμιση στο Administration Panel του IPB)....
Το έχουμε πει τόσες φορές , οι Admins συνεχίζουν να μας γράφουν.... :)

#40   inside

inside

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/09/2010 - 17:43

@telephoner
Άμα όμως κάποια μελόι γράφονται μονο και μονο για να πουλήσουν την νέα συσκευή τους που έχουν πάρει με επιδότηση? Η να γράφονται μονο και μονο για να αγοράσουν μια Συσκευή από το forum? Η μονη λύση είναι αυτή που λένε και οι admins..μονο χέρι με χέρι

(επειδή έκανα online μετατροπή από greeklish σε greek γιατί είμαι από το iphone παρακαλώ τους mod να διορθώσουν τα τυχόν ορθογραφικά η συντακτικά λάθη)

Τελευταία επεξεργασία από: inside, 23/09/2010 - 17:47.


#41   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5,344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 23/09/2010 - 19:49

Λοιπόν, η θεωρία του κάποιος να μπορεί να πουλάει μετά από 20, 40, 60, ποστ, δεν λύνει το πρόβλημα. Ίσα ίσα το επαυξάνει.

Αυτός που έχει σκοπό να μπει σε ένα φορουμ, για να απατήσει κόσμο, πιστέψτε με, δεν είναι τα 40 ποστ που θα τον σταματήσουνε. Ίσα ίσα θα μας σπαμαρει και όλα τα άλα τοπικ (μέχρι να συγκεντρώσει τα απαιτούμενα ποστ) και την δουλειά του στο τέλος θα την κάνει.

Και αν τώρα κάποιος μου απαντήσει..''έτσι θα μπορέσουμε να τον κρίνουμε από τα λεγόμενα του, ποστ του!!''...εε! τότε τι να πω? Η είχατε παππού τον Φρόιντ, η είστε A.I (Artificial intelligence) ;


ps: Υπάρχουνε και καλά άτομα που δεν τους ενδιαφέρει να περνάνε τον χρόνο τους στα φορουμ, έχουνε όμως όλη την καλή διάθεση να πουλήσουνε σωστά και τίμια την συσκευή τους. Γιατί να τους αναγκάζεις αυτούς να περιμένουνε μέχρι να φτάσουνε τα ποστ??

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 24/09/2010 - 03:01.

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#42   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1,753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/09/2010 - 20:19

IMO δεν έχει δίκιο...δεν είναι λογική αυτή...σπαμάρω για να κοροϊδέψω.
Τέσπα .... ο καθένας οτι πιστεύει κάνει με τις αγορές του.

#43   Luciferia

Luciferia

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/09/2010 - 20:19

παιδια..νομιζω ειναι απλο το θεμα...μην δινετε χρηματα ετσι..μονο προσωπικη συναντηση!!αν τωρα ειστε μακρια,μονο αντικαταβολη και ελεγχο πρωτα..αλλιως δεν γινεται..
και τα παιδια εδω τι αλλο να κανουν??αφου πρωτα εμεις δεν προσεχουμε τις κινησεις μας!
και εγω πουλησα και αγορασα και θα το ξανακανω αλλα με προσοχη..τα χρηματα δεν τα βρισκουμε στο δρομο για να τα χαριζουμε ετσι σωστα??
και εγω απλα αναρωτιεμαι το εξης..αυτος που πηρε τα χρηματα,τοσα του ελειπαν για να ειναι ευτυχισμενος??

#44   xristosmixalakas

xristosmixalakas

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 20:20

Εγω που ξεκινησα αυτο το θεμα θα συνεχισω δημοσια να ζηταω την βοηθεια του dinfun για τον απλουστατο λογο οτι ειναι απο Λαμια ο κυριος που ψαχνω... Η μαλλον εψαχνα γιατι ξερω πλεον και τι ρουχα φοραει η κυρια διπλα του που το επιθετο της ξεκιναει απο "Ζ"(και δεν το γραφω ολο γιατι θα σβηστει). Εξακολουθω να ζηταω επαφη μαζι του εστω και με την βοηθεια του dinfun που ειπε οτι μιλησαν. Οχι τιποτε αλλα θα πρεπει να δω και την Λαμια και τα περιχωρα της.... ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ!!!! Και μαλιστα με παρεα... Εντελως απροσκλητος...

#45   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2010 - 20:41

Να ξεκαθαρίσουμε.. Πως δεν μίλησα .. Ζήτησα τον αντιλογο πάνω στο topic που δημιούργησες.. Και είμαι ένας από τους υπεύθυνους διαχείρισης.. Ξεκαθαρισα πως τον συγκεκριμένο άνθρωπο δεν το γνωρίζω... Συκοφαντηθηκα σε αυτό το topic.. Και πλέον απεχω από την υπόθεση.. Καφέ εάν έρθεις Λαμία .. Μπορούμε να πιούμε.. Το κινητό μου το έχεις..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες