Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Ακυρώθηκε] Group Buy Spiderpodium


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
191 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 19:12

Τα έξοδα μεταφοράς του θα ειναι μηδαμινά, μιας και θα παραγγείλουμε πολλά κομμάτια και είναι κάτι ελαφρύ και σε flat συσκευασία

4 Leroi (2Μ 2Λ) ΑΘΗΝΑ
2 nsxbass (1M 1Λ) ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΞΑΝΘΗ (Ανάλογα με την ημερομηνία παραλαβής)
1 GeorgeTF1 (1Λ)
1 PanosI (1Μ)
1 victorBMW (1Μ)
4 moviemaker (1Μ 3Λ)Αθηνα
1 Super (1Λ)
2 ReaLity (1Μ 1Λ)
1 steliossm (1Μ)
1 Alexk (1Λ) Θεσσαλονίκη
1 skank(1M)
1 bakchr (1M)ΑΘΗΝΑ
1 cdel (1M) ΑΘΗΝΑ
2 jmakro (1Μ 1Λ) XANIA
1 ipsarros (1Λ) ΔΕΡΒΕΝΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3 Andreas2000 (2M + 1Λ) ΑΘΗΝΑ
1 n4speed (1 M) AΘΗΝΑ
2 zografos (2M) - Θεσσαλονίκη
1 Smaug (1M)
1 romeodim (1M)
1 billviper (1M) AΘΗΝΑ
1 Jason13 (1M) Αθήνα

34 ΣΥΝΟΛΟ 21 ΜΑΥΡΟ + 13 ΛΕΥΚΟ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 02/10/2010 - 19:17

4 Leroi (2Μ 2Λ) ΑΘΗΝΑ
2 nsxbass (1M 1Λ) ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΞΑΝΘΗ (Ανάλογα με την ημερομηνία παραλαβής)
1 GeorgeTF1 (1Λ)
1 PanosI (1Μ)
1 victorBMW (1Μ)
4 moviemaker (1Μ 3Λ)Αθηνα
1 Super (1Λ)
2 ReaLity (1Μ 1Λ)
1 steliossm (1Μ)
1 Alexk (1Λ) Θεσσαλονίκη
1 skank(1M)
1 bakchr (1M)ΑΘΗΝΑ
1 cdel (1M) ΑΘΗΝΑ
2 jmakro (1Μ 1Λ) XANIA
1 ipsarros (1Λ) ΔΕΡΒΕΝΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3 Andreas2000 (2M + 1Λ) ΑΘΗΝΑ
1 n4speed (1 M) AΘΗΝΑ
2 zografos (2M) - Θεσσαλονίκη
1 Smaug (1M)
1 romeodim (1M) Πάτρα
1 billviper (1M) AΘΗΝΑ
1 Jason13 (1M) Αθήνα
1 Telephoner (1Μ) Πάτρα

35 ΣΥΝΟΛΟ 22 ΜΑΥΡΟ + 13 ΛΕΥΚΟ

Τελευταία επεξεργασία από: Telephoner, 02/10/2010 - 19:17


#78   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/10/2010 - 19:52

leroi εχεις μιλησει καθολου μαζι τους η εχεις στειλει κανα mail πληροφοριακα αν παρω τοσα κομματια ποσο εκπτωση κτλ κτλ?
ετσι για να ξερουμε στο περιπου ποσο θα παει το κομματι.ευχαριστω.

#79   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 19:59

leroi εχεις μιλησει καθολου μαζι τους η εχεις στειλει κανα mail πληροφοριακα αν παρω τοσα κομματια ποσο εκπτωση κτλ κτλ?
ετσι για να ξερουμε στο περιπου ποσο θα παει το κομματι.ευχαριστω.


Φίλε μου καταρχήν κούλ, η πρόταση έπεσε εχθές. Σήμερα είναι Σάββατο και επίσης είπα πως δε θα κάνουμε κίνηση για προσφορά με 15-20 κομμάτια. Μαζεύονται βέβαια τα κομμάτια οπότε μια χαρά. Αλλά μιας και ρωτάς, αν δεις σε πιο πάνω post αναφέρω οτι έχω στείλει ήδη ένα πρώτο mail. Όχι στη breffo, αλλά σε ένα άλλο site/shop! Από βδομάδα θα στείλω και στη breffo. Άμα είναι να κάνουμε μια δουλειά, πρέπει να τη κάνουμε χαλαρά, όμορφα και ωραία. Συμφωνάς?

#80   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2010 - 20:05

να σου πω κ εγω 10000000++++ γιατι συνεχησες κατι που ξεκινησα εγω κ μπραβο σου που
καλυπτεις τα οικονομικα! μπραβο κ παλι κ για να βοηθησω κ εγω καπως σημερα περιμενβ
τιμη για 30 τεμ τους ειχα πει πανω κατω απο ενα εργοστασιο στην κινα που το ξερω,
κ αν ειναι φτηνωτερα απο τα δικα σς κ ειναι ενοιτε κ ιδια θα τα φερω εγω ολα οπως το
ξεκινησες εσυ.μπραβο φιλε μου μπραβο
ενοειτε θα σας τα δειξω πριν κ θα σας πω απο που ειναι

Τελευταία επεξεργασία από: spyrospal, 02/10/2010 - 20:08


#81   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 20:18

να σου πω κ εγω 10000000++++ γιατι συνεχησες κατι που ξεκινησα εγω κ μπραβο σου που
καλυπτεις τα οικονομικα! μπραβο κ παλι κ για να βοηθησω κ εγω καπως σημερα περιμενβ
τιμη για 30 τεμ τους ειχα πει πανω κατω απο ενα εργοστασιο στην κινα που το ξερω,
κ αν ειναι φτηνωτερα απο τα δικα σς κ ειναι ενοιτε κ ιδια θα τα φερω εγω ολα οπως το
ξεκινησες εσυ.μπραβο φιλε μου μπραβο
ενοειτε θα σας τα δειξω πριν κ θα σας πω απο που ειναι


Αν δεις προηγούμενο ποστ μου στη νήμα car holder θα δεις οτι προσπάθησα να το ξεκινήσω πρίν 3-4 μέρες, δε τη πήρα από σένα την ιδέα ;)

#82   vanz

vanz

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 20:40

Μια μαύρη αραχνούλα και για μένα please ... απο Αθήνα

#83   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2010 - 20:50

Αν δεις προηγούμενο ποστ μου στη νήμα car holder θα δεις οτι προσπάθησα να το ξεκινήσω πρίν 3-4 μέρες, δε τη πήρα από σένα την ιδέα ;)

οκ οπως κ να εχει καλα κανεις για αυτο θα τσακοθουμε?
το βραδυ θα ποσταρο νεα

#84   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2010 - 20:58

οκ οπως κ να εχει καλα κανεις για αυτο θα τσακοθουμε?
το βραδυ θα ποσταρο νεα


οχι βεβαια, δε το λεω για να τσακωθούμε. ;) και σε ευχαριστω για τα μπράβο, όπως κ τους υπόλοιπους που έχουν πει..

4 Leroi (2Μ 2Λ) ΑΘΗΝΑ
2 nsxbass (1M 1Λ) ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΞΑΝΘΗ (Ανάλογα με την ημερομηνία παραλαβής)
1 GeorgeTF1 (1Λ)
1 PanosI (1Μ)
1 victorBMW (1Μ)
4 moviemaker (1Μ 3Λ)Αθηνα
1 Super (1Λ)
2 ReaLity (1Μ 1Λ)
1 steliossm (1Μ)
1 Alexk (1Λ) Θεσσαλονίκη
1 skank(1M)
1 bakchr (1M)ΑΘΗΝΑ
1 cdel (1M) ΑΘΗΝΑ
2 jmakro (1Μ 1Λ) XANIA
1 ipsarros (1Λ) ΔΕΡΒΕΝΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
3 Andreas2000 (2M + 1Λ) ΑΘΗΝΑ
1 n4speed (1 M) AΘΗΝΑ
2 zografos (2M) - Θεσσαλονίκη
1 Smaug (1M)
1 romeodim (1M) Πάτρα
1 billviper (1M) AΘΗΝΑ
1 Jason13 (1M) Αθήνα
1 Telephoner (1Μ) Πάτρα
1 vanz (1M) ΑΘΗΝΑ

36 ΣΥΝΟΛΟ 23 ΜΑΥΡΟ + 13 ΛΕΥΚΟ

#85   chelsea79

chelsea79

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2010 - 03:32

Καλησπέρα,

Διάβασα με προσοχή το ενδιαφέρον σας για μαζική παραγγελία του εξαιρετικού προϊόντος Spiderpodium. Είμαι ο διαχειριστής του ηλεκτρονικού καταστήματος που βρήκατε το Spiderpodium με την τιμή 21,90 στην Ελλάδα(Δεν αναφέρω όνομα καταστήματος, για να μη θεωρηθεί διαφήμιση).
Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου την Δευτέρα στο τηλέφωνο *************** ή να μου δώσετε ένα δικό σας τηλέφωνο για να σας καλέσω και να σας δώσω τις δίκες μου προτάσεις. Είμαι σίγουρος ότι θα σας ικανοποιήσουν και οι τρόποι αποστολής αλλά φυσικά και η τιμή που θα είναι αρκετά χαμηλή.

Με εκτίμηση,

Γιάννης Καρβέλης

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 03/10/2010 - 07:39
Προσωπικά στοιχεία δεν επιτρέπονται στο forum .. Μόνο με pm ευχαριστώ!


#86   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2010 - 04:18

Ειναι η πρώτη φορά που αποφασίζουμε να το κάνουμε αυτό, είναι επίσης κ η πρώτη φορά που τόσοι πολλοί άνθρωποι δεν διαφώνησαν.
Αυτός λοιπόν ο τρόπος αγοράς προϊόντων ,μας ενώνει μας αρέσει και όλους (πωλητή κ αγοραστές) μας συμφέρει. Από εδω κ πέρα κάπως έτσι θα ψωνίζουμε.
Οπότε μια καλή αρχή που όπως φαίνεται θα υπάρξει,να ξέρετε οτι θα συνεχιστεί κ με διάφορα άλλα παρόμοια κ οχι μόνο προϊόντα.

Καλημέρα.

#87   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/10/2010 - 04:26

Φίλε μου καταρχήν κούλ, η πρόταση έπεσε εχθές. Σήμερα είναι Σάββατο και επίσης είπα πως δε θα κάνουμε κίνηση για προσφορά με 15-20 κομμάτια. Μαζεύονται βέβαια τα κομμάτια οπότε μια χαρά. Αλλά μιας και ρωτάς, αν δεις σε πιο πάνω post αναφέρω οτι έχω στείλει ήδη ένα πρώτο mail. Όχι στη breffo, αλλά σε ένα άλλο site/shop! Από βδομάδα θα στείλω και στη breffo. Άμα είναι να κάνουμε μια δουλειά, πρέπει να τη κάνουμε χαλαρά, όμορφα και ωραία. Συμφωνάς?

Μαζι σου ειμαι και συμφωνω απλα πληροφοριακα ρωτησα δε εχω καποιο προβλημα ;)
Ελα να μαζευομαστεεεεεεεεεε!

#88   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2010 - 05:45

Καλησπέρα,

Διάβασα με προσοχή το ενδιαφέρον σας για μαζική παραγγελία του εξαιρετικού προϊόντος Spiderpodium. Είμαι ο διαχειριστής του ηλεκτρονικού καταστήματος που βρήκατε το Spiderpodium με την τιμή 21,90 στην Ελλάδα(Δεν αναφέρω όνομα καταστήματος, για να μη θεωρηθεί διαφήμιση).
Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου την Δευτέρα στο τηλέφωνο ************** ή να μου δώσετε ένα δικό σας τηλέφωνο για να σας καλέσω και να σας δώσω τις δίκες μου προτάσεις. Είμαι σίγουρος ότι θα σας ικανοποιήσουν και οι τρόποι αποστολής αλλά φυσικά και η τιμή που θα είναι αρκετά χαμηλή.

Με εκτίμηση,

Γιάννης Καρβέλης


Καλημέρα

Σε ευχαριστούμε πολύ για τη πρωτοβουλία να επικοινωνήσεις μέσω του θέματος και να ενδιαφερθείς να μας εξυπηρετήσεις, αλλά και φυσικά να διεκδικήσεις τη συνεργασία. Ο δυναμικός "πωλητής" πάντα εξυπηρετεί καλύτερα έμαθα δουλεύοντας στο χώρο! Είμαι σίγουρος πως θα καταλήξουμε σε μια καλή συνεργασία γενικότερα, διότι παρατήρησα ότι έχει πολλά ενδιαφέροντα προϊόντα το ηλεκτρονικό σας κατάστημα και δε θα χρειαστεί καθόλου να ασχολήθούμε με το εξωτερικό, επιθυμία μας άλλωστε που εκφράστηκε στα σχόλια, ήταν να προτιμήσουμε ελληνικό κατάστημα.

Μιας και παρουσιάστηκε στα ανοιχτά της κοινότητας ενδιαφερόμενο κατάστημα, δε θα το παίξω και θα πω, οκ θα επικοινωνήσω εγώ, γιατί ο άνθρωπος απευθύνθηκε στο iphonehellas.gr και εγώ δεν είμαι το iphonehellas.gr, ούτε στις επικοινωνίες που θα έκανα θα ανέφερα το όνομα. Ένα μέλος της κοινότητας μας είμαι που έκανε τη κίνηση για κάτι καλό, αφού όμως ξεκίνησα το θέμα, θα ήθελα να έχω τη χαρά να επικοινωνήσω εγώ με το κο Καρβέλη. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα που η επικοινωνία μου πλέον με κάποιο κατάστημα θα είναι και επίσημα εκ μέρους του iphonehellas.gr? Εάν το team της σελίδας "θεωρεί" ότι δε θα εκπροσωπήσω τα συμφέροντα της κοινότητας και οτι "πρέπει" να μιλήσει κάποιο άτομο από τη διαχειριστική ομάδα..I rest my case που λένε..
Ευχαριστώ

Ιωάννης

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 03/10/2010 - 07:41


#89   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2010 - 07:06

Προσωπικά πιστεύω ότι ο μόνος αρμόδιος είσαι εσύ,μιας και εσύ το ξεκίνησες και όλοι σε εμπιστεύτηκαν. Επίσης όσο πας κερδίζεις ολο κ περισσότερο την εμπιστοσύνη μας και αν θέλεις τον θαυμασμό μας για τις άψογες κινήσεις, χειρισμούς κ ιδέες. Επίσης στο μέλλον θα περιμένουμε πάλι απο εσένα να οργανώσεις κατι αντίστοιχο κ θα εχει πιστεύω την ιδια αποδοχή.

(πρόκειται για μια προσωπική άποψη κ σε καμία περίπτωση απάντηση στο παραπάνω ερώτημα)

Φιλικά ;)

#90   george105

george105

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/10/2010 - 07:16

Θέλω και εγω δύο, 1 μαύρη και 1 λευκή.
Είμαι απο Αθήνα.
Ευχαριστώ πολύ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες