Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Group Buy Spiderpodium


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:04

στειλτο μου αν θες. Κ παλι σε ευχαριστουμε και εσενα κ το Γιανη για τον κοπο και την οργανωση. Οσο για το λινκ εγω πιστευω πως δεν ειναι κακο να δωθει μιας και εχει αναρτησει την τιμη στο σαιτ του και η προσφορα του ισχυει για ολους!


Στο στέλνω.

Ναι μια ανάρτηση και των ΔΥΟ θα μας βόλευε όλους αλλά αυτό είναι θέμα του Forum και δεν θέλουμε να παρέμβουμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   kovas

kovas

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:28

Καλημερα και απο μενα....ειναι ευκολο να εχω το σαιτ ??????

#78   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:43

και εγω θελω το site

#79   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:46

Λοιπον...

Ελαβα αυτο :

Αγαπητά μέλοι του φόρουμ που ενδιαφέρεστε για το Spiderpodium, επειδή βλέπω ότι πολύ κουράζεστε με το group buy, το προϊόν μπορείτε εάν θέλετε να το βρείτε εδώ όπου και θα υπάρχει την Παρασκευή ή το αργότερο τη Δευτέρα διαθέσιμο σε λευκό και μαύρο στην τιμή των 12.50 ευρώ. Τα μεταφορικά με ACS courier είναι 3 ευρώ. Δεν χρειάζεται κάποιος ελάχιστος αριθμός παραγγελιών, απλά όποιος ενδιαφέρεται μπαίνει και το παραγγέλνει στην τιμή αυτή που ισχύει για όλους έως 15/10. Εννοείτε ότι όποιος είναι Αθήνα μπορεί να το παραλάβει και από το κατάστημα. Σας ευχαριστώ.

Με εκτίμηση,

Νομιζω οτι το λαβατε ολοι.

Εγω θα απαντήσω δημόσια . Με 7 προτάσεις.

1)Οσο αφορά την κούραση Ειναι η ΠΡΩΤΗ φορά που τελικά ειχε γλυκιά γεύση και νομίζω το Group πέτυχε τον στόχο του.

2)Οσο αφορά τα μεταφορικά να ξαναζητησω ΜΟΝΟ στην επαρχεία το 14,5 που το αλλο κατάστημα ειχε αποδεχτεί.

3)Δεν με χρειάζεστε άλλο μεγάλα παιδιά είμαστε δεν δεσμεύεστε απο την λίστα οπως γράφει το π.μ. παραγγέλνετε όταν κ όσα θέλετε. Μέχρι 15/10

4)Αν θελει ενας τοπος π.χ η Θεσσαλονικη μπορει να κανει ενα πακετο να γλιτώσει μεταφορικά.στο χερι κ στην συνεννόηση σας ειναι.

5)Εγω προσωπικά θα το αγοράσω απο το κατάστημα.

6)Αν κάποιος δεν ξερει ποιο ειναι το κατάστημα αρκει να κοιτάξει ψηλά στην σελίδα του. :P

7) Όποιος ενδιαφέρεται να αγοράσει απο αλλού για δικούς του λόγους κ δεν ξέρει απο που ας ρωτήσει σε π.μ


και τελευταίο ενα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο Γιαννη, χωρίς αυτόν δεν θα είχαμε πετύχει,και στα ΔΥΟ καταστήματα.

Τώρα πάμε για θήκες ?! ? :lol:



Όποιος κάνει την πρώτη παραγγελία να κάνει ένα reply εδώ κ να μας πει το ΟΚ. να προχωρήσουμε κ στις θήκες αν υπάρχει ενδιαφέρον.

#80   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:56

Όποιος κάνει την πρώτη παραγγελία να κάνει ένα reply εδώ κ να μας πει το ΟΚ. να προχωρήσουμε κ στις θήκες αν υπάρχει ενδιαφέρον.



Δεν έχω λάβει κάποιο PM με το site...ούτε αυτό το MSG

#81   tasos53

tasos53

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 08:59

Δεν ξερω για πιο site μιλατε.
Στειλε μου link φιλε μην ψαχνουμε...........

#82   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:02

Δεν ξέρω πως έγινε η επιλογή μερικοί το λάβαμε μερικοί όχι. Σημασία εχει οτι η προσφορά ισχύει για όλους και γι'αυτους που δεν πρόλαβαν να μπουν στην λίστα. Απλά μέχρι 15/10.

Όσοι θέλετε το λινκ ζητήστε το το εχω στείλει ήδη σε καμία 10ρια.

#83   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:03

Απλα, για να ειμαστε οκ, επαναλαμβανω οτι η λιστα ΔΕΝ ισχυει πια (ετσι?). Μιας και ειμαι Αθηνα, θα την παραλαβω απο το καταστημα! Χιλια ευχαριστω, προσωπικα, στον leroi, για ΟΛΑ! ;)

#84   kovas

kovas

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:04

Thnx moviemaker!!!!!!!για να καταλαβω ομως.....η παραγγελια θα γινει ξεχωριστα απο τον καθενα η θα κανουμε ομαδικη???????Αν ειναι για ομαδικη ειμαι μεσα.....οκ!!!!!!!

#85   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:05

Ναι το κατάστημα αποφάσισε οτι ισχύει για όλους που θα ενδιαφερθούν μέχρι 15/10.

#86   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:07

Thnx moviemaker!!!!!!!για να καταλαβω ομως.....η παραγγελια θα γινει ξεχωριστα απο τον καθενα η θα κανουμε ομαδικη???????Αν ειναι για ομαδικη ειμαι μεσα.....οκ!!!!!!!


Ο κάθε ένας ξεχωριστά πλέον. Η Ομαδική δουλεία έγινε. τώρα ο κάθε ένας τον τρόπο του το χρώμα του τον τόπο του η από το κατάστημα.

#87   Super

Super

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:19

Οκ το έβαλα για παραλάβη απο το κατάστημα 12.50 τελική τιμή.

Όλα μια χαρα ευχαριστούμε.

#88   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 09:31

Και εγώ έκανα το ίδιο μόλις.Να σημειώσω οτι καλό είναι να κάνουμε την παραγγελία και οτι αφού βάλουμε διεύθυνση στο επόμενο βήμα μπορούμε να βάλουμε παραλαβή κ πληρωμή απο το κατάστημα.

#89   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 10:35

Από ότι μόλις ! ενημερώθηκα σας στέλνεται π.μ και με το άλλο κατάστημα. Οπότε η επιλογή είναι πλέον δική σας.

Καλό Shoping εγώ τελείωσα, παρήγγειλα, νομίζω και το τοπικ. Συμπληρωματικές πληροφορίες σε π.μ σε εμένα η στον Leroi.

Παρακαλώ να κλείσει αυτό και να ξεκλειδωθεί το τοπικ με τις Θήκες.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)