Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Γειά σας, καλώς σας βρήκα


  • Please log in to reply
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   DoctorWho

DoctorWho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2009 - 10:03

  Γεια σας παιδια, η δουλεια σας εδω ειναι καταπληκτικη. Μολις απεκτησα ενα iPhone αλλα δυστυχως εχει πολλα προβληματα. Περιμενω καταρχην να δω αν ειναι γνησιο  :-[ και ελπιζω να ειναι για να μεινω εδω μεσα αρκετο καιρο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/06/2009 - 11:01

Καλωσήρθες γιατρέ μου. Τι εννοείς αν είναι γνήσιο?

#3   DoctorWho

DoctorWho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:00

Κανω παρακατω paste ακριβως αυτο που εγραψα στο section με τα προβληματα και μαλλον θα καταλαβεις....

"Εγω πηρα ενα 16GB (οχι 3G) απο εναν φιλο που μου το εδωσε επειδη δεν μπορει να το συγχρονισει με τιποτα επειδη ειναι κινεζικο. Ουτε εγω μπορω. Πως μπορω να καταλαβω αν ειναι γνησιο η κλωνος;;;;; Ειναι μαυρο ολο, εχει ελληνικο μενου, και ειναι πολυ στοιβαρο, δεν φαινονται ψευτικα τα πλαστικα του, ειναι πολυ πιο βαρυ απο πολλα κινητα που κυκλοφορουν στην αγορα. Οταν το βαζω στη USB γραφει πάνω πάνω "Ρυθμ. USB" και απο κατω ρωταει :Μαζικη αποθηκευση, webcam, θυρα COM, PictBridge και πρεπει να επιλεξω. Επιλεγοντας Μαζικη Αποθηκευση το βρισκει σαν 2 σκληρους. Ανοιγω το iTunes αλλα δεν το βλεπει, ουτε οταν κανω diagnostic.  Επίσης, άλλα προβληματα. Αυτος ο φιλος ειχε κανει τη χαζομαρα και περασε αρχεια .jar των οποιων τα εικονιδια εχουν εμφανιστει στην οθονη της συσκευης. Εγω διεγραψα τα αρχεια, αλλα τα εικονιδια παραμενουν και ΔΕΝ μπορω να τα σβησω. Τελος, ενω στη μνημη γραφει οτι εχει 16Gb, εχει ελευθερα ΜΟΝΟ 3μιση, παρότι ειναι αδειο. Δεν εχω μεσα ουτε τραγουδια, ουτε ταινιες η φωτο, τιποτα (τα jar δεν ηταν εγκατεστημενα, και 3 παιχνιδια που ειχε καταφερει να εγκαταστησει τα εσβησα). Α, και το βιντεο που τραβαει ειναι απαραδεκτο. TI ΠΑΙΖΕΙ;;; Χρειάζεται δουλεια για να φτιάξουν ολα αυτα η ειναι μούφα;;;;; Ευτυχως δεν το αγορασα, του το ανταλλαξα με ενα ΝΟΚΙΑ Ε65 που δεν χρησιμοποιουσα πλεον"

Και στο μεταξυ ελαβα μια απογοητευτικη απαντηση απο καποιο μελος που ελεγε οτι ΔΕΝ υπαρχει ακομη 2G 16GB και πως δεν θα επρεπε ΚΑΝ να τραβαει βιντεο απο μονο του.... οποτε μαλλον (τι μαλλον) μουφα ειναι η συσκευη... :'(

#4   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:02

Μούφα δεν λες τίποτα! Δεν ήξερες, δεν ρώταγες?

#5   DoctorWho

DoctorWho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:09

Οχι εγω, αλλα το καημενο το φιλαρακι που το αγορασε. Βασικα η ανταλλαγη εγινε επειδη αυτος χρειαζοταν κινητο και το Νοκια Ε65 που ειχα περισι του αρεσε κι επειδη εγω εχω τωρα ενα LG viewty ειχα το καημενο το νοκιακι στην αχρηστεια. Του το εδωσα κι απλα πηρα το μουφα για να το ψαξω λιγακι.  Αυτος ειναι σκασμενος οχι εγω. Τσαμπε χαβαλες ηταν. Απλα εχασα το πρωινο μου σημερα ψαχνοντας. Τι καλυτερο ειχα να καλω αλλωστε;; Να παω να ψηφισω;;;  ::)

#6   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:11

Χαχα!

#7   DoctorWho

DoctorWho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:14

Παντως ειναι ωραια εδω μεσα. Εχετε φτιαξει ωραια κοινοτητα και μακαρι να μπορουσα να ειμαι ενεργο μελος (εννοω ολο αυτο το παρε-δωσε με τα iphone). Παντως θα σας παρακολουθω. Ισως καμια μερα παρω και κανενα γνησιο.

#8   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1,292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:19

Περίμενε να δεις τι θα γίνει τώρα που θα βγει το καινούριο!
Θα πέσουν και οι τιμές του παλιού οπότε θα μπορείς να τσιμπήσεις ένα!

#9   DoctorWho

DoctorWho

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/06/2009 - 12:52

Θα δειξει.

Αλλωστε ως κινητο το Viewty με εχει ικανοποιησει. Απλα ηλπιζα να μπορω να βλεπω καμια ταινια στο μουφάiPhone οταν δεν εχω δουλεια, για να μη καιω τη μπαταρια στο LG.  Γι'αυτο και άφησα στην ακρη το nokia. Επειδη ειχε μικρη οθονη. Μου αρεσε παρα πολυ. Anyway, θα παρακολουθω τις εξελιξεις και βλεπουμε.

#10   AlexisGon

AlexisGon

    iPH Contributor

  • 842 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2009 - 01:14

Καλώς ήρθες,και εύχομαι σύντομα κάτοχος!!!

#11   Lan

Lan

    iPH Member

  • 278 μηνύματα

Δημοσίευση 08/06/2009 - 05:36

καλως τον

#12   eLikon

eLikon

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 08/06/2009 - 12:38

Γειά σου dottore.. :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες