Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το απόλυτο εργαλείο Jailbreak ετοιμάζεται από την iPhone dev Team...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
90 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   fondas

fondas

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@Xchristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Fondas1978

Δημοσίευση 16/10/2010 - 17:42

εγω πάντως μέχρι να δω φως δεν πιστευω τίποτα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 16/10/2010 - 17:50

Δεν εχει σημασια ουτε spirit ουτε προυποθεσεις θελει ουτε τιποτα..ποιο redsn0w χρησιμοποιησε;

αυτο σκεφτηκα κι εγω αλλα να σου πω αν ειχε λαθος εκδοση του ρεντσνωου δεν θα εφτιαχνε καστομ με την 41 φανταζομαι οπως ακριβως κανει και το σνωουμπριζ γι αυτο υπεθεσα και ποσταρα αυτο για το σπιριτ αλλα και αυτο μαλλον ειναι αναγκαια συνθηκη στα 3γς απο την 313 στην 40

#33   xasomeris

xasomeris

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2010 - 18:23

εγω το θεωρω κοροιδια αμα εχουν κατι ας το δωσουν οταν ειναι ετοιμοι χωρις πολλα πολλα λογια τελικα ολοι συνεργαζονται για τις δωρεες δεν θα το αναλυσω σκεφτειτε το apple geohot devteam ειναι ολοι το ιδιο πραμα η apple
καλως να ορισει αλλα εγω με το limera1n εκανα καλα τη δουλεια μου και με τo greenpoison τελικα ακομα καλυτερα


Προφανώς δεν έχεις ιδέα ουτε τι σημαίνει δωρεά, ούτε τι σημαίνει το να καταφέρει κάποιος να ξεγυμνώνει την Apple.
Δωρεά σημαίνει ότι οποιος θέλει και αν θέλει δινει οτι θελει.
Αν ήσουν εσυ μαγκας θα τις επερνες εσυ τις δωρεές, αλλα βλέπεις δεν έχουμε ολοι το ιδιο μυαλό....

#34   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 16/10/2010 - 18:31

Προφανώς δεν έχεις ιδέα ουτε τι σημαίνει δωρεά, ούτε τι σημαίνει το να καταφέρει κάποιος να ξεγυμνώνει την Apple.
Δωρεά σημαίνει ότι οποιος θέλει και αν θέλει δινει οτι θελει.
Αν ήσουν εσυ μαγκας θα τις επερνες εσυ τις δωρεές, αλλα βλέπεις δεν έχουμε ολοι το ιδιο μυαλό....

προφανως δεν ειμαστε χασομερηδες ολοι
το τι σημαινει δωρεα το ξερω καλυτερα απο τον καθενα και επειδη δεν εχω ουτε μια εφαρμογη σπασμενη
τις δοκιμαζω και μετα τις αγοραζω
και ολο αυτο γινεται για να αυθυποβληθουμε να δωρισουμε
κανενας αλλος λογος για ανακοινωσεις για τα προσεχως ουτε πιστευω οτι
ο καθε γιωργακης πεταξε εξι μηνων δουλεια κατα τα γραφομενα του ετσι για την ψυχη της μανας τους
και επειδη η απλ γινεται ευρεως γνωστη τωρα με τα αιφον χρειαζονται ολοι αυτοι για να τις δειχνουν τα λαθη και τις ατελειες της
δοκιμαζοντας σε εκατομμυρια συσκευες τα τουλς
τιποτα δεν γινεται στην τυχη φιλε μου
οχι θα μπορουσε ενας πιτσιρικας οσο γατονι κι αν ειναι να ξευτιλιζει κολοσσους αν αυτοι δεν του το επετρεπαν

#35   liana88

liana88

    iPH Member

  • 343 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 16/10/2010 - 20:01

πρόκειται για κάτι διαφορετικό από το PwnageTool που αναμένεται να βγει αύριο? ???

#36   vidic7

vidic7

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2010 - 20:02

παιδιά σας παρακαλώ για να κάνω jailbreak πρέπει πρώτα να κάνω restore? απαντήστε σας παρακαλώ έχω iphone 3gs στην 4.1 έκδοσή

#37   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 16/10/2010 - 21:09

παιδιά σας παρακαλώ για να κάνω jailbreak πρέπει πρώτα να κάνω restore? απαντήστε σας παρακαλώ έχω iphone 3gs στην 4.1 έκδοσή

backup κανε και save shsh με το tinny umprella
μετα κανεις κανονικα jb

#38   kostastnt

kostastnt

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2010 - 21:54

Τι donations? Πλάκα κάνετε έτσι? Ο saurik αγόρασε την Rock που η αξίας της υπολογίστηκε περίπου στα 3μύρια... Λέτε να τον ζόρισε να αγοράσει 5-10-50 iphone, touch και Apple tv και να τα πασάρει στους υπόλοιπους της ομάδας?

Ο comex όταν έβγαλε το jailbreakme την δεύτερη μέρα έκανε tweet που έλεγε ότι μάζεψε περίπου 5000....

Κατά την γνώμη μου όλα παίζονται στο unlock και όχι στο jailbreak... Αυτός που έδωσε 500-600-700$ και δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει το κινητό θα κάνει και donation γιατί χωρίς το unlock θα του μένε στα χέρια το κινητό...

#39   dionisis00

dionisis00

    iPH Member

  • 341 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2010 - 22:13

Να φανταστώ ότι εγώ που έχω ipod touch 3G δεν μπορώ να κάνω με αυτό το pwnage tool. Καλύτερα κατά την γνώμη σας να το κάνω με limera ή greenpoison?

#40   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/10/2010 - 22:33

Πολύ καλά νέα για το iPad μου

#41   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 17/10/2010 - 00:59

και εχετε καποια αποδειξη ρε παιδια οπως εγω λεω οτι ειναι εσεις λετε οτι δεν ειναι

Σου αρκεί;

#42   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 17/10/2010 - 01:16

τι να μου αρκει;

#43   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 17/10/2010 - 01:17

τι να μου αρκει;

Ότι δεν δέχονται donations.

#44   Andreas2000

Andreas2000

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2010 - 02:04

Ρε παιδιά κοροϊδευόμαστε? Τα λεφτά που παίρνει o saurik τι είναι? Τι θα ήταν το cydia χωρίς την dev team, την chronic το γιωργάκη κλπ. Δηλαδή τι να λέμε το σπάσιμο θα μπορούσε να μένει απλά στο σπάσιμο και όχι στην εγκατάσταση του cydia.

Μαρέσει που ο Γιωργάκης έλεγε στο λιμεραιν για το cydia ... monopoly for a reason. Δεν είμαστε χαζοί αυτό το reason πληρώνει γιαυτό και τα donations είναι προαιρετικά.

Φυσικά και καλά κάνουν χίλιες φορές, τη νοημοσύνη μας μη προσβάλουν όμως 8)

#45   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 17/10/2010 - 11:33

Ρε παιδιά κοροϊδευόμαστε? Τα λεφτά που παίρνει o saurik τι είναι? Τι θα ήταν το cydia χωρίς την dev team, την chronic το γιωργάκη κλπ. Δηλαδή τι να λέμε το σπάσιμο θα μπορούσε να μένει απλά στο σπάσιμο και όχι στην εγκατάσταση του cydia.

Μαρέσει που ο Γιωργάκης έλεγε στο λιμεραιν για το cydia ... monopoly for a reason. Δεν είμαστε χαζοί αυτό το reason πληρώνει γιαυτό και τα donations είναι προαιρετικά.

Φυσικά και καλά κάνουν χίλιες φορές, τη νοημοσύνη μας μη προσβάλουν όμως 8)

συμφωνώ απόλυτα! Μου εκανε και εμενα μεγαλη εντύπωση που έλεγε monopoly for a reason. Όλοι είναι μπλεγμένοι στο κόλπο και η και καλά άξια dev team μπορεί να μην δέχεται donations αλλα ποιον θα πληρώσουμε οταν εγκαταστήσουμε το cydia και αγοράζουμε τα χψζ προγραμματα που πωλούνται στο cydia store?
περι ορέξεως κολοκυθόπιτα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες