Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

WWDC'09 Keynote: iPhone OS 3.0 - iPhone 3GS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2009 - 23:03

Το νέο μοντέλο έχει oled οθόνη?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 10/06/2009 - 23:16

Όχι φίλε μου.

#78   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 10/06/2009 - 23:56

Γενικά ψιλο-μάπα το καρπούζι. Όλοι περιμέναμε περισσότερα σίγουρα. Αν είχε τουλάχιστον OLED οθόνη και μια μπροστινή κάμερα για video calls, τότε θα ήταν άψογο. Τώρα... μάλλον απογοήτευση θα έλεγα από όλους. Περίμενα περισσότερα από την Apple. Μου θύμισε άλλες εταιρίες με αυτή τη πατάτα που έκανε.. Απογοήτευσε όλους τους fan της. Ελπίζω σε καλύτερη συνέχεια.. του χρόνου πλέον όμως!..


#79   killerlook

killerlook

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2009 - 15:06

Ελπίζω να μην έχει αναφερθεί ξανά αυτό...αλλά με προβληματίζει το εξής. Στη διαφήμιση του Iphone 3g s, στο site της apple λέει : " the fastest,most powerful iphone yet ". Γιατί αυτό το yet με προβληματίζει τόσο που με κάνει να πιστεύω ότι σε κανα 6μηνο θα βγάλλει καινούριο iphone?!

#80   epaminos

epaminos

    iPH Contributor

  • 1.546 μηνύματα
  • Twitter:@epaminos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:epaminos

Δημοσίευση 14/06/2009 - 15:34

Όχι iphone αλλά ipod touch! Που λόγω του ανταγωνισμού (βλέπε Zune) μου μυρίζει HD...

#81   killerlook

killerlook

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2009 - 18:56

για να το λες κάτι θα ξέρεις...

αλλά εμένα ακόμα με προβληματίζει το " the fastest and more powerful iPhone yet " .
Εκτός πάλι αν εννοούν το μοντέλο που θα βγάλλουν σε κανένα χρόνο οπότε κακώς προβληματίζομαι. ;)

#82   BHacker

BHacker

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/06/2009 - 20:21

Τα πράγματα είναι απλά,είναι το πιο γρήγορο και δυναμικό iPhone μέχρι τώρα,εννοείται πως τα επόμενα μοντέλα 8α είναι πιο ε3εληγμένα!

#83   Dimitris1986

Dimitris1986

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Twitter:@@mitsakos1986
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:mitsakospan

Δημοσίευση 14/06/2009 - 20:50

και εχω μια εντυπωση πως πλεον τα περι HD ,front camera και τα συναφη θα ειναι στο νεο μοντελο απο του χρονου βεβαια οποτε και θα τρελαθει στις πωλησεις.το 3gs δεν ηταν τιποτα αλλο παρα μια συντηριτικη κινηση βαζοντας απλα μερικα specs των οποιων η ελλειψη εκανε καποιους σκεπτικους στην αποκτηση ενος iphone. τωρα με την καλυψη αυτων θα αυξησει και αλλο το μεριδιο της στην πιτα της αγορας και απο του χρονου οπου το νεο θα ειναι με oled οθονες με HD ακομα μεγαλυτερο επεξεργαστη και γενικοτερα εχοντας ολα αυτα τα οποια φημολογουνταν για τωρα και με καποια hardware μικροαλλαγη θα ξεπατωθει στις πωλησεις καθως θα κανει τους ηδη κατοχους να ανανεωσουν την συσκευη τους και αυτους που δεν το χαν αγορασει μεχρι τοτε να το αγορασουν.απλο μαρκετινγκ...

#84   killerlook

killerlook

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2009 - 18:03

Quote

Τα πράγματα είναι απλά,είναι το πιο γρήγορο και δυναμικό iPhone μέχρι τώρα,εννοείται πως τα επόμενα μοντέλα 8α είναι πιο ε3εληγμένα!


Δε νομίζω ότι τα πράγματα είναι τόσο απλά. Τουλάχιστον οι άνθρωποι του marketing όχι μόνο ξέρουν να χερίζονται καταστάσεις αλλά ξέρουν να "παίζουν" με τις λέξεις. Προσωπική μου άποψη, θα μπορούσαν να είχαν πει " the fastest and the most powerful iPhone". Όμως αντ'αυτού σου πετάνε και το "yet" και σου αφήνουν το υπονοούμενο ότι κάτι ετοιμάζουν. Μπορεί σε 6 μήνες μπορεί σε 1 χρόνο αλλά το υπονοούμενο..υπονοούμενο. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.

#85   Zvhs GR

Zvhs GR

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2009 - 22:16

To keynote (επιτελους) βρισκεται στο iTunes store για κατεβασμα για οσους εχουν προβλημα  με το streaming απο το site της Apple (οπως εγω :D :D)

#86   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 16/06/2009 - 09:14

Thanks Zvhs GR




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες