Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μεταλλικό (ασημένιο) back cover για iPhone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
111 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 11/11/2010 - 01:32

ειναι επιπεδο οπως το κανονικο η κανει ενα μικρο φουσκωμα? γιατι κατι τετοιο φαινεται στις φωτο...

Έχει όντως ένα μικρό φούσκωμα αυτό το μοντέλο. Στην σελίδα του κατασκευαστή πάντως μπορείς να βρεις και το τελείως επίπεδο)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 11/11/2010 - 01:33

και εγω που μεχρι προτινος ειμουνα οριακα για αγορα λευκου αυτο τα σπαει απλα....ωοθρ για αγορα! απλα αργει ρε γμτ! τεσπα αν μπορεις να μας πεις για τις φωτο που βγαζει κ στη μερα συγκριση με το προηγουμενο original cover! και αν ειναι να προχωρησω κ εγω στην αγορα!

..με την πρώτη ευκαιρία;

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#48   sygletos

sygletos

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2010 - 01:44

παιδια πριν λιγο κυκλοφορησε κ αυτο που απ'οτι φαινεται ειναι πιο προσεγμενο σε λεπτομερειεσ...
http://cgi.ebay.com/...#ht_2631wt_1139

#49   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 11/11/2010 - 01:56

παιδια πριν λιγο κυκλοφορησε κ αυτο που απ'οτι φαινεται ειναι πιο προσεγμενο σε λεπτομερειεσ...
http://cgi.ebay.com/...#ht_2631wt_1139

Μπορείς να μου εξηγήσεις σε παρακαλώ που βλέπεις στην φωτογραφία (που προφανώς έχει υποστεί photoshop!!) ότι είναι ποιο προσεγμένο στις λεπτομέρειες!!


Υ.Γ. Άποψη μου βέβαια πάντα, όλοι αυτοί η από έναν χονδρέμπορο στην κίνα τα παίρνουνε, η από τους διαμεσολαβητές του, οπότε το βλέπω λίγο δύσκολο το συγκεκριμένο να το έχει φτιάξει κάποιος άλλος με καλύτερο αποτέλεσμα!! ...πάντα προσωπική άποψη.

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 11/11/2010 - 02:09

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#50   sygletos

sygletos

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2010 - 20:19

Μπορείς να μου εξηγήσεις σε παρακαλώ που βλέπεις στην φωτογραφία (που προφανώς έχει υποστεί photoshop!!) ότι είναι ποιο προσεγμένο στις λεπτομέρειες!!


Υ.Γ. Άποψη μου βέβαια πάντα, όλοι αυτοί η από έναν χονδρέμπορο στην κίνα τα παίρνουνε, η από τους διαμεσολαβητές του, οπότε το βλέπω λίγο δύσκολο το συγκεκριμένο να το έχει φτιάξει κάποιος άλλος με καλύτερο αποτέλεσμα!! ...πάντα προσωπική άποψη.

φιλε εχει μεταλλικες βασεις οπου βιδωνουν οι βιδες!κ κατι ταινιες για ναμην περναει στατικοσ ηλεκτρισμος στην μπαταρια!

Τελευταία επεξεργασία από: sygletos, 11/11/2010 - 20:20


#51   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 11/11/2010 - 20:27

φιλε iLuxus ειναι καλης ποιοτητας το μεταλλο της προσωψης?? ψηνομαι και γω ασχημα για αγορα :)

#52   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/11/2010 - 20:40

εγω το παραγγειλα χθες,ελπιζω να μην αργησει πολυ.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#53   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 11/11/2010 - 21:16

Λουκα,μου δινεις δυναμη να ελπιζω, οτι και εγω θα παραλαβω κανονικα! Τελικα εχει καπακι στο φλας και στην καμερα οπως φαινεται, ετσι;!!!

#54   delapo

delapo

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Delapo

Δημοσίευση 11/11/2010 - 21:22

μιας και πολλοί θα προβούν στην αγορά του συγκεκριμένου cover ψήνεστε να δούμε πόσοι μαζευόμαστε να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία?

#55   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 11/11/2010 - 21:27

Εμενα παντως μου εστειλε μηνυμα στις 27/10 οτι το εστειλε με hong kong air mail, κι ακομα τιποτα. Λεει ομως οτι θα παραλαβω μεσα σε 15-35 μερες. Οποτε εχω ακομα περιθωρια αναμονης! Αν ειναι να κανονισετε group buy να υπολογιζεται οτι αργει αρκετα η παραδοση!

#56   drmdtsap

drmdtsap

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:drmdtsap

Δημοσίευση 11/11/2010 - 21:37

παιδια οντως αργει. το χω παραγγειλει και γω απο μεσα οκτωβρη αλλα δυστυχως ηταν out of stock και τελικα το εστειλαν χτες. μου ειπαν στο email οτι θα το παραλαβω σε 10 ημερες. με το φουσκωμα ειναι πιο ωραιο παντως. το απλο ειναι σαν αυτοκολλητο... εγω το εχω δει live απο τον ξαδελφο μου και ειναι πολυ καλο. θυμιζει εποχες iphone 2g. τουλαχιστον τωρα θα το χαρω επιτελους χωρις την πλαστικουρα της belkin που το κανει τουβλο... μεταλλικο καπακι ειναι. τι θα παθει?

#57   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/11/2010 - 22:05

μιας και πολλοί θα προβούν στην αγορά του συγκεκριμένου cover ψήνεστε να δούμε πόσοι μαζευόμαστε να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία?



θα αλλαξει κατι στον χρονο παραδοσης??? αν νομιζετε πως ναι τοτε εγω μεσα!

#58   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 11/11/2010 - 23:04

Για όλους τους φίλους μας που έθεσαν την ερώτηση,....

..αν καπάκι εννοείται αν έχει κάλυμμα (δηλαδή δεν είναι άδειο, δεν έχει τρύπα!!) ναι έχει, και του φλας μάλιστα είναι με ραβδώσεις, όπως θα έπρεπε να είναι. Όπως το γνήσιο γυαλάκι από το φλας του 4. Ίσως βέβαια όχι τόσο καλής ποιότητας όσο της Apple, αλλά κάνει καλά την δουλειά του. ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#59   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/11/2010 - 23:13

Εγώ πάντως ξετρελλάθηκα με την ξυλινη θήκη της gresso , (http://www.gresso.co...=44&id=157&n=a1).Αν ήταν λίγο πιο φθηνη κάτι γινόταν :-) . Αραγε υπάρχει κάτι ανάλογο σε Normal price ;

#60   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/11/2010 - 00:01

καλα αυτη εχει κ διαμαντι για αυτο ειναι κ τοσο ακριβη! Κατι πιστευω θα μπορουσε να βρεθει αλλα σιγουρα θα υπαρχει θεμα με τη ζεστη ειδικα οταν χρησιμοποιεις κανα gps! το ρισκαρεις??? καλυτερα βαλε κανα gella skin που να φερνει σε ξυλο!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες