Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Instagram iOS .app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
349 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/05/2017 - 09:52

http://downdetector....ms-at-instagram


Παει το instagram. Πηρε την κατω βολτα!

billytilaver φίλε μια χαρα πάει σε εμένα στο iPhone 5 μου σε 10.3.1 και την τελευταία αναβάθμιση του instagram

Αρχίζουν και το φορτώνουν κι αυτοί ένα καρό πράγματα που δεν χρειάζονται κι αρχίζει και χάνουν τον μπούσουλα σαν το viber


Rafael Nadal

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 02/05/2017 - 09:52

Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 02/05/2017 - 13:39

Αλλος με προβλημα στο insta?

Δεν μπορουσα να ανεβασω ιστορια μετα το τελευταιο update. Εν συνεχεια αφαιρεσα την εφαρμογη με χ και η εφαρμογη φανηκε να σβηστηκε και εκανα restart στο κινητο. Ανοιξε το κινητο και η εφαρμογη ηταν παλι εκει με το ιδιο ονομα αλλα ασπρη. Την ξανασβησα την ασπρη εφαρμογη και εκανα ρισταρτ αλλα παλι τα ιδια επανεμφανιστηκε μαγικα μονη της. Η εφαρμογη παλι εκει και ασπρη. Ανοιγοντας το appstore μιυ λεει να ανοιξω την εφαρμογη. Ποια εφαρμογη ομως αφου την εσβησα;

To δικο μου προβλημα ειναι οτι λεει πως εχω 9 ειδοποιησεις κ μπορει να μην εχω καμια. 

 

Μπορει να λεει οτι εχω 4 ειδοποιησεις κ να εχω μια. Κατι τετοια κουλα με κανει συνεχεια. Κ δεν στρωνει με τιποτα. 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#318   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/05/2017 - 14:05

To δικο μου προβλημα ειναι οτι λεει πως εχω 9 ειδοποιησεις κ μπορει να μην εχω καμια.

Μπορει να λεει οτι εχω 4 ειδοποιησεις κ να εχω μια. Κατι τετοια κουλα με κανει συνεχεια. Κ δεν στρωνει με τιποτα.

Σβηνω την εφαρμογη, αφου την εκανα εγκατασταση με τα 1000 ζορια και αφου την σβησω κανω restart στο κινητο και η εφαρμογη επανεμφανιζεται μονη της!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 02/05/2017 - 14:05


#319   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 02/05/2017 - 14:06

Σβηνω την εφαρμογη, αφου την εκανα εγκατασταση με τα 1000 ζορια και αφου την σβησω κανω restart στο κινητο και η εφαρμογη επανεμφανιζεται μονη της!!!!

Χαχαχ αυτο πως γινεται τωρα; Κουλο! 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#320   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/05/2017 - 14:08

Χαχαχ αυτο πως γινεται τωρα; Κουλο!


Μαλλον ειμαι ο Λουσιφερ το εχω πει(εξαλλου το 666 με κυνηγαει παντου απο πινακιδες αμαξιου μεχρι και οι 2 μου πιστωτικες καρτες)

#321   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/05/2017 - 15:06

Μαλλον ειμαι ο Λουσιφερ το εχω πει(εξαλλου το 666 με κυνηγαει παντου απο πινακιδες αμαξιου μεχρι και οι 2 μου πιστωτικες καρτες)

φιλε μήπως εχεις πιει τιποτα;;;

Δεν γινεται ρε φιλε αυτο με καμία δύναμη

Τοσο πολυ σε γουστάρει το Instagram που δεν θελει να φύγει απο την συσκευη σου;;;;;

Χαχαχαχαχαχ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 02/05/2017 - 15:06

Rafael Nadal

#322   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/08/2017 - 15:35

Νέα αναβάθμιση για την εφαρμογή Instagram, με την ομάδα ανάπτυξης να προσθέτει χρήσιμες λειτουργίες για μεγαλύτερο έλεγχο στο περιεχόμενο που ανεβάζει ο χρήστης και περισσότερους τρόπους αλληλεπίδρασης.

 

Πολύ σύντομα οι χρήστες θα έχουν την επιλογή να απενεργοποιούν τα σχόλια σε συγκεκριμένα posts που δημοσιεύουν, να αφαιρούν followers αν διαθέτουν private λογαριασμό και να πραγματοποιούν like σε σχόλια. Επιπλέον, προστίθεται η επιλογή ανώνυμης αναφοράς αν σε κάποια ανάρτηση παρατηρηθούν επικίνδυνες ενέργειες ή αυτοτραυματισμός.


Behind the Scenes...

#323   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/08/2017 - 15:35

Μια μικρή, αλλά σημαντική αναβάθμιση έρχεται στη νέα έκδοση του Instagram για συσκευές iOS (version 24), καθώς η ομάδα ανάπτυξης λανσάρει τα threads στο σύστημα σχολιασμού έτσι ώστε ο χρήστης να παρακολουθεί ευκολότερα τις συζητήσεις που γίνονται κάτω από τις φωτογραφίες και τα videos.

 

comment-threading-3-up-en.jpg?w=600

 

Το Instagram στοχεύει να παρακινήσει τον κόσμο να περνά ακόμα περισσότερη ώρα στην πλατφόρμα του συζητώντας τα θέματα των φωτογραφιών, εμφανίζοντας τα σχόλια με πιο οργανωμένο τρόπο. Σημειώστε ότι τα threads θα κάνουν την εμφάνιση τους και στην έκδοση Instagram για συσκευές Android μέσα στις επόμενες ημέρες.

 

via techgear


Behind the Scenes...

#324   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 05/10/2017 - 10:25

Γνωρίζει κανεις πως γίνετε όταν βγάζεις photo κατευθείαν από τη instagram με φλας στην μπροστινή κάμερα,να μην βάζει στο τέρμα την φωτεινότητα;εισι αναγκασμένος κάθε φορά μετά να ρυθμίζεις την φωτεινότητα στα επίπεδα που θες.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#325   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 07/10/2017 - 01:01

κανενα καλο προγραμμα με επιλογες για followers κτλ??δοκιμασμενο*



#326   Nikolaskon9

Nikolaskon9

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/10/2017 - 22:34

Επειδη το χρησιμοποιουσα συχνα,πλεον το διεγραψα.Ωραιες οι νεες δυνατοτητες αλλα ειναι τοσο κακογραμμενη εφαρμογη.Το τηλεφωνο μου κολλουσε και καταναλωνε μπαταρια χωρις λογο.
Το Facebook πλεον,καλυτερο ειναι και δεν ξαναφορτωνει τις ενημερωσεις οταν βγαινω και ξαναμπαινω στην εφαρμογη.Οταν ειχα το instagram,δουλευε κανονικα ενω το facebook ξαναφορτωνε τις ενημερωσεις.Χωρια απο αυτο,ενιωθα σαν να κολλαει το τηλεφωνο.

Τελευταία επεξεργασία από: Nikolaskon9, 08/10/2017 - 22:36


#327   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 01/12/2017 - 01:03

Ασταμάτητη η ομάδα ανάπτυξης του Instagram, η οποία μας έχει συνηθίσει σε τακτικές προσθήκες νέων λειτουργιών που κρατούν σε υψηλό επίπεδο το ενδιαφέρον των εκατομμυρίων χρηστών, άσχετα αν τις εκμεταλλεύονται ή όχι. Αυτή τη φορά έχουμε ενδείξεις για δύο λειτουργίες που πιθανότατα θα προστεθούν σε κάποια από τα επερχόμενα updates της εφαρμογής.

 

Όπως σημειώνει η ιστοσελίδα The Next Web, γίνονται δοκιμές για την προσθήκη ενός νέου κουμπιού “regram” δίπλα στα Like, Comment και Direct. Παρότι δεν έχουν ξεκάθαρη εικόνα για την λειτουργία του “regram”, το πιθανότερο είναι ότι θα επιτρέπει στους χρήστες να επαναπροωθήσουν τη φωτογραφία ή το video κάποιου άλλου χρήστη στο δικό τους feed, όπως το Share στο Facebook.

 

Instagram-regram-button-test.jpg

 

 
Ακόμη, γίνονται δοκιμές για την ενσωμάτωση GIFs στα αποτελέσματα αναζήτησης, τα οποία θα μπορεί να χρησιμοποιήσει ο χρήστης στα Stories που ανεβάζει, με δυνατότητα να αλλάξει το μέγεθός τους ή τη θέση τους.

 

Τέλος, φημολογείται ότι θα μπορείς να κρατάς αρχείο με τα Stories, όπως και να δημιουργήσεις κλειστό Group με τους “Close Friends” για να μοιράζεσαι φωτογραφίες μαζί τους με μεγαλύτερη ευκολία και ταχύτητα.
 

Instagram-igfriends.jpgInstagram-close_friends.jpg

 

 
Δεν αποκλείεται να γίνει και άμεση σύνδεση με την υπηρεσία WhatsApp, η οποία ανήκει επίσης στη Facebook.

 

Instagram-whatsapp_share.jpg

 

via techgear


Behind the Scenes...

#328   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 01/12/2017 - 01:20

Instagram-remix.jpg


Μια νέα λειτουργία προσθέτει το Instagram στις ιδιωτικές συνομιλίες των χρηστών, οι οποίοι αποκτούν πλέον τη δυνατότητα να απαντούν στους συνομιλητές τους “πειράζοντας” τις φωτογραφίες που τους στέλνουν με την προσθήκη stickers, κειμένου, ζωγραφιών κλπ., αλλά και να αλλάζουν το μέγεθος ή να αναμειγνύουν τις διάφορες φωτογραφίες σε μία.
 
Επιπλέον, οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν αν θέλουν η φωτογραφία ή το video που έστειλαν να αναπαραχθεί μόνο μία φορά και μετά να διαγράφεται από τα μηνύματα του παραλήπτη, ή να επιτρέπουν την επανάληψη του.

 

Οι νέες λειτουργίες θα εμφανιστούν σε όλους με την έκδοση Instagram v.24.


Behind the Scenes...

#329   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 08/12/2017 - 01:04

Το Instagram παραδίδει μαθήματα UX στην Apple με το νέο update της iOS εφαρμογής του - η οποία είναι συμβατή με το iPhone X.
 
Παρακολουθήστε το βίντεο που ακολουθεί και παρατηρήστε πώς μπορεί να μετακινηθεί στην αριστερή πλευρά του "Notch"  το ενοχλητικά μεγάλο volume slider του iOS ώστε πλέον να μην καλύπτει το μεγαλύτερο μέρος της οθόνης:
 

 
Τόσο απλό.


Behind the Scenes...

#330   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/12/2017 - 02:12

Το θέμα με το άθλιο HUD τόσων χρόνων σε όλες τις συσκευές, έχει λυθεί απο αρκετές εφαρμογές εκτός του Instagram.

 

YouTube, WhatsApp μεταξύ άλλων.

 

Τα οποία και (ευτυχώς) τα είχαμε μέσω JB ως γενικότερο αντ/στατη.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες