Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Cosmote what's up gprs


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   aggelos81

aggelos81

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2009 - 12:46

Χαιρετω την παρεα των iphone Θα ηθελα την βοηθεια σας παιδια εχω ενα iphone 2g και ψαχνω αγωνιωδως για ενα σωστο tutorial για το πως θα αποκτησει το καημενο iphone μου internet(εστω και το φριχτο gprs) ;D. Eχω διαβασει απο τα διαφορα ελληνικα forum που ασχολουνται ολους τους οδηγους και φυσικα απο αυτο το forum. Θα ηθελα λοιπον καποιος με cosmote καρτοκινητο(cosmoκαρτα, what's up) να με βοηθησει να αποκτησω gprs internet. Προκαταβολικα ευχαριστω τον καθενα ξεχωριστα για την οποια βοηθεια δωσει. Εχω τρελαθει να προσπαθω να βρω τροπο να κανω το gprs να δουλεψει αλλα μεχρι στιγμης τζιφος. Θελω μια βοηθεια επιγοντως!!!!!! :'(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   poulis84

poulis84

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2009 - 14:29

Quote

Χαιρετω την παρεα των iphone Θα ηθελα την βοηθεια σας παιδια εχω ενα iphone 2g και ψαχνω αγωνιωδως για ενα σωστο tutorial για το πως θα αποκτησει το καημενο iphone μου internet(εστω και το φριχτο gprs) ;D. Eχω διαβασει απο τα διαφορα ελληνικα forum που ασχολουνται ολους τους οδηγους και φυσικα απο αυτο το forum. Θα ηθελα λοιπον καποιος με cosmote καρτοκινητο(cosmoκαρτα, what's up) να με βοηθησει να αποκτησω gprs internet. Προκαταβολικα ευχαριστω τον καθενα ξεχωριστα για την οποια βοηθεια δωσει. Εχω τρελαθει να προσπαθω να βρω τροπο να κανω το gprs να δουλεψει αλλα μεχρι στιγμης τζιφος. Θελω μια βοηθεια επιγοντως!!!!!! :'(

πρέπει να πάρεις τηλέφωνο στην cosmote και να τους πεις τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και θα στα ενεργοποιήσουν όλα εκείνοι...

#3   aggelos81

aggelos81

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2009 - 14:36

Μα τους πηρα ηδη τηλεφωνο και μου ειπαν πως με καρτα δεν μπορω να μπω θα πρεπει να κανω συνδεση

#4   poulis84

poulis84

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/06/2009 - 14:39

ε πάρε μια cu τότε από vodafone και έλυσες το πρόβλημά σου...μάλλον η cosmote ειναι πολύ πίσω ακόμα... :(

#5   aggelos81

aggelos81

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/06/2009 - 17:04

Κατι θα πρεπει να γινεται και με cosmote. Help ρε παιδια!!! :'(

#6   malax

malax

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2009 - 02:32

γιναιτε...

ειναι ενα Stocked Topic Που ουτε ΚΑΝ κανεις search !!(μηδενικο Search εκανες)!!

----> Ρυθμίσεις Internet (APN, User, Pass) [iPhone - iPhone 3G]

#7   aggelos81

aggelos81

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/06/2009 - 09:40

Οπως ανεφερα και στο αρχικο μου ποστ εχω δοκιμασει ολες τις μεθοδους στο forum αυτο και σε αλλα, αλλα κανενα δεν μου δουλεψε  ;)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες