Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Call of duty black ops


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
68 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 16/11/2010 - 15:15

Πρεπει να δεις τι γινεται στο PS3. To ξερω οτι μιλατε για PC, αλλα θελω να πω και εγω τον πονο μου.

Χαμος εχει γινει στα forums. Ασε που τα trophy που μαζευουμε, πολλα ειναι glitched και δεν ξεκλειδωνουν...


Θυμάμαι.. Γενικά υπάρχει θέμα με τα trophies ... Και λέω θυμάμαι γιατι ξαφνικά το ps3 αποφάσισε να μήν διαβάζει δίσκους.. :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2010 - 20:35

Σε έκανα ;)



Call of Duty: Black Ops - Multiplayer 33 hrs

ΚΑΜΜΕΝΕ

#63   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 16/11/2010 - 21:01

Αναμένω και εγώ να το αγοράσω για PS3 όταν έχω με το καλό λεφτά. Κατά τα άλλα το νοίκιασα το τερμάτισα το campaign και έπαιξα και zombies mode. Δεν έπαιξα Online. Ελπίζω να μην υπάρχουν προβλήματα όταν θα το πάρω.

#64   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2010 - 21:04

Εγώ θέλω να φτιάξουν τ γ*μημένο pricate match, όσες φορές δοκίμασα να μπω Lost Connection

#65   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 16/11/2010 - 22:13

Call of Duty: Black Ops - Multiplayer 33 hrs

ΚΑΜΜΕΝΕ


Μήν δείς καημένο άνθρωπο .. Αμέσως να του την πείς :lol:
Μια απορία .. Εδώ εγώ δέν μπορώ να δώ πόσες ώρες έπαιξα εσύ πού το είδες??..

38 ώρες btw hahaha

ΑΑχχ.. Δέν θα ξανα-αρρωστήσω ποτέ :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 16/11/2010 - 22:21


#66   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 17/11/2010 - 00:47

Το αγορασα χθες για PS3 και επαιξα κανα 2ωρο.

Single Player δεν επαιξα καθολου, ουτε zombies.

Το multiplayer ομως που επαιξα δεν ενθουσιαστηκα. Αυτο το νεο συστημα με τα χρηματα μου φαινεται μαλακια. Ανεβαινω level, μαζευω XP, ξεκλειδωνω πραγματα. Τι θα πει ναι μεν τα ξεκλειδωσα, αλλα πρεπει να τα αγορασω κιολας. Ελεος. Και καλα για να δωσουν περισσοτερο βαθος, γινεται κουραστικο γιατι τωρα πρεπει να κοιτας να μην μενεις και απο χρηματα.

Εχει να κανεις και καποια contracts και καλα. Δεν υπηρχε λογος να πρεπει να πληρωσεις για να δεχθεις το contract.

Lag σημαντικο δεν ειδα (PS3, lan, forthnet). Βεβαια απο τα killcams μερικες φορες φαινοταν, οτι αλλου βαραγες και αλλου ειχε παει ο αντιπαλος. Μια φορα με πεταξε εξω απο το PSN (κατι το οποιο το κανει που και που και το MW2).

Το χειροτερο ολων ομως ειναι οι πιστες. Επαιξα σε καπου 5-6 πιστες. Πολυ ψευτικες (ειδικα μερικες κανουν μπαμ οτι ειναι χαλια, σαν να εισαι σε studio) και τα γραφικα χαλια. Αν οχι χαλια, τοτε σιγουρα οχι τοσο καλες οσο αυτες του MW και του MW2. Μερικες ειναι χειροτερες και απο αυτες του WorldAtWar. Παιζω σε Full HD, 37' με HDMI. Αν το συγκρινεις με τα υπολοιπα παιχνιδια της σειρας και τους ειδους (MOH, BFBC2) χανει αρκετα.

Δεν περιμενα κατι καλυτερο απο την Treyarch.

Επειδη τον προηγουμενο μηνα επαιζα συνεχεια το MOH, εχω να πω οτι το MOH ειναι πολυ καλυτερο. Φυσικα εχει και αυτο ποσα προβληματα. Αλλα σαν αισθηση παιχνιδιου (για multi μιλαω παντα) ειναι πιο ολοκληρωμενο, ειδικα μετα το τελευταιο server side patch. Απαιτει περισσοτερο skill και δεν συγχωρει.

Γενικα ως αγορα προτεινεται. Σε καμια περιπτωση δεν ειναι πεταμα χρηματων, ειδικα για τους fan του ειδους. Απλα δεν ειναι τοσο καλο οσο καποιοι ισως το περιμενανε.

Εμενα προσωπικα το συστημα με τα χρηματα δεν με χαλαει καθολου... Μπαινω wager match και τις περισσοτερες φορες βγαινω πρωτος οποτε κερδιζω και λευτα... 3 μερες το εχω και εχω χαλασει πανω απο 70 χιλιαρικα και μου εχουν απομηνει 40 χιλιαρικα. btw ειμαι 40 lvl

Πρεπει να δεις τι γινεται στο PS3. To ξερω οτι μιλατε για PC, αλλα θελω να πω και εγω τον πονο μου.

Χαμος εχει γινει στα forums. Ασε που τα trophy που μαζευουμε, πολλα ειναι glitched και δεν ξεκλειδωνουν...

Ενας φιλος το αγορασε για PS3 και μπορω να πω οτι δεν μπορεις να παιξεις καθολου. Lag-αρεις στο full και ετσι δεν μπορεις να σκοτωσεις κανεναν...

btw καντε με add στο steam οσοι εχετε αγορασει το game. Nickname julio_kk

#67   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2010 - 11:26

haros21 στο steam. Κάντε με φίλο.

Υ.Γ. Δεν κολλάει καθόλου τώρα.

#68   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/11/2010 - 11:35

Πρεπει να δεις τι γινεται στο PS3. To ξερω οτι μιλατε για PC, αλλα θελω να πω και εγω τον πονο μου.

Χαμος εχει γινει στα forums. Ασε που τα trophy που μαζευουμε, πολλα ειναι glitched και δεν ξεκλειδωνουν...


Εγω το εχω βαλει για πουλημα και δεν φευγει κιολας ρε γμτ..Δεν μου αρεσει καθολου σαν παιχνιδι..Το παραδεχομαι την πατησα..Οσοι γνωστοι μου παντως παιζαμε mw2 και το πειραν το εδωσαν και εκεινοι δεν ειναι τυχαιο νομιζω.
Once You Go Mac You Never Go Back

#69   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 24/11/2010 - 17:58

Εγω το εχω βαλει για πουλημα και δεν φευγει κιολας ρε γμτ..Δεν μου αρεσει καθολου σαν παιχνιδι..Το παραδεχομαι την πατησα..Οσοι γνωστοι μου παντως παιζαμε mw2 και το πειραν το εδωσαν και εκεινοι δεν ειναι τυχαιο νομιζω.


No idea.. Εμένα single - player , Multi μου άρεσαν αρκετά..
Φοβερό Campaign..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες