Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πόσο αξιόπιστο θεωρείτε το iPhoneHellas.gr;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Πόσο αξιόπιστο είναι το φόρουμ;

Πόσο αξιόπιστο είναι το φόρουμ;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:11

καθολου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   eftijis

eftijis

    iPH Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:18

καλησπερα σας. να πω κ εγω την ταπεινη μου γνωμη ετσι?


λοιπον ειναι το χειροτερο site....δεν μπορει να με βοηθησει κανενας σας που προσπαθω 5 μερες να κανω το iphoni μου μπλεντερ....! ντροπη σας γιατι εισαστε ασχετοι..... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

λοιπον παιδια ειναι μακραν κ με διαφορα το καλυτερο εγκυροτερο κ πληρεστερο site για iphone εν ελλαδι κ μην περιαυτολογησω παγκοσμιως....(το να σε θεωρουν εγκυρο site παγκοσμιως κ με την βουλα κατι λεει αυτο),χαρην στα παιδια που γουσταρουν κ αγαπανε αυτο που κανουν, κ χαρην σε εμας που σας τα ζ@λιζουμε(γιατι χωρις εμας τους ασχετους δεν υπηρχε η εξελιξη)... συνεχιστε ετσι παιδια!!! ενα μεγαλο ευχαριστω απο μερους μου τουλαχιστον για τις βοηθειες που εχω λαβει κατα καιρους!!!! 8) δεν νομιζω να πιστευετε οτι γλυφω το site :lol:

τα λεφτα ειπαμε στον λογαριασμο τραπεζης(εουρομπανγκ κατα προτιμη..ευχαριστωωωω) παιδια....!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

#48   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:22

καθολου


Χαιρόμαστε να βλέπουμε μέλη με 403 posts να μην θεωρούν καθόλου αξιόπιστους. Αυτό πραγματικά σημαίνει πολλά για εμάς. Σας ευχαριστούμε που συμμετέχετε ενεργά στην καθόλου αξιόπιστη κοινότητα μας. Είστε καταπληκτικοί!
Behind the Scenes...

#49   eftijis

eftijis

    iPH Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:28

Χαιρόμαστε να βλέπουμε μέλη με 403 posts να μην θεωρούν καθόλου αξιόπιστους. Αυτό πραγματικά σημαίνει πολλά για εμάς. Σας ευχαριστούμε που συμμετέχετε ενεργά στην καθόλου αξιόπιστη κοινότητα μας. Είστε καταπληκτικοί!




ερωτηση ηλιθιου αυτη που κανω.... ρε ατομα εισαστε 406...οκ δεν εισαστε ευχαριστημενοι κ αυτο οκ,τι κανετε τοτε εδω ??? κ ψηφιζετε κιολας..... ελεος ρε παιδιες!!!!!!!!αν κ αυτο πιστευω πισμωνει καποιους ωστε να γινουν καλυτεροι!!!!!

#50   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:42

Kαλα τωρα και σεις μην στεκεστε στην απαντηση ενος ατομου που εγραψε καθολου.Ο καθενας μπορει ελευθερα να γραφει την αποψη του οποια και αν ειναι αυτη.Το θεμα ειναι να μπορεις να στηριξεις αυτο που λες για να αποκτησει και ενα ειδικο βαρος.
Τωρα για το φορουμ να πω και εγω με τη σειρα μου οτι με πολυ προσωπικη δουλεια των παιδιων εχει καταφερει να ειναι must.
Ο ορος αξιοπιστος που βαλατε μου θυμιζει περισσοτερο ειδησιογραφικο πρακτορειο παρα φορουμ οποτε επιτρεψτε μου να μην τον χρησιμοποιησω.Συνεχιστε ετσι!!

Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 07/12/2010 - 13:42


#51   spimar7

spimar7

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 13:59

Πάρα πολύ αξιόπιστο

#52   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/12/2010 - 14:01

Kαλα τωρα και σεις μην στεκεστε στην απαντηση ενος ατομου που εγραψε καθολου.Ο καθενας μπορει ελευθερα να γραφει την αποψη του οποια και αν ειναι αυτη.Το θεμα ειναι να μπορεις να στηριξεις αυτο που λες για να αποκτησει και ενα ειδικο βαρος.
Τωρα για το φορουμ να πω και εγω με τη σειρα μου οτι με πολυ προσωπικη δουλεια των παιδιων εχει καταφερει να ειναι must.
Ο ορος αξιοπιστος που βαλατε μου θυμιζει περισσοτερο ειδησιογραφικο πρακτορειο παρα φορουμ οποτε επιτρεψτε μου να μην τον χρησιμοποιησω.Συνεχιστε ετσι!!


Απλά βρήκαμε την ευκαιρία για να αστειευτούμε. No worries :-)
Behind the Scenes...

#53   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2010 - 14:02

λαβετε υποψιν πως το topic αυτο ανοιξε 17-7-2009 .. δεν ειναι τωρινο και τοτε αναζητουσανε, (δεν ημουν μελος), απο τα μελη να πουν την γνωμη τους περι αξιοπιστιας.. εγω το επανεφερα .. για να δω ποια ειναι η αποψη των νεων μελων ... κυριως.. και φυσικα και των παλιων.. χρονολογικα.. :)

σκεφτειτε πως τοτε το forum εαν δεν κανω λαθος ειχε περιπου 9000 μελη.. και πλεον εχει ξεπερασει τα 24000..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 07/12/2010 - 14:03





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες