Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εγκατάσταση τoυ iPhone OS 3.0 - Οδηγίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
307 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   danik_gr

danik_gr

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2009 - 16:38

λες να φταει και μενα το backup της 2.2.1? ... πω..τα νευρα μου!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   danik_gr

danik_gr

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2009 - 19:52

δεν βλεπω καμια απαντηση εκτος του michaelkrtikos.. μπορει κανεις να βοηθησει? εκανα restore ξανα, και κολλαει ακομη. Εχετε και σεις προβληματα με την 3? Ας μου πει καποιος.. ειναι τραγικο! δεν εχω τηλεφωνο!!

#303   mistir

mistir

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 28/06/2009 - 22:32

Quote

λες να φταει και μενα το backup της 2.2.1? ... πω..τα νευρα μου!

δοκιμασε να πατισεισ σαν κενουργιο τηλ, αλλα για τα κολιματα με το itune κοιτα μιποσ εχεισ τιποτα προβλιματα με το pc σου. κανε ristart sto pc k ξαναδοκιμασε.

#304   danik_gr

danik_gr

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/06/2009 - 23:33

δεν ειναι θεμα του υπολογιστη, καθως ολα ειναι up to date με σημερινα updates. και το λειτουργικο καθως και το itunes..
στην πρωτη αποπειρα εβγαλε error.. το εψαξα μεσω του helpdesk της apple και ηθελε restart το itunes..απο κει και περα στη δευτερη αποπειρα για restore, εβγαλε error το itunes , οτι και καλα δεν πηρε σωστη εντολη επιστροφης απο την συσκευη. Κοιτωντας το τηλεφωνο παρατηρησα οτι αναβοσβηνε (!) το μηλο της αρχικης καταστασης ! .. το κλεινω πατωντας το power και home κουμπι για λιγο και αιντε παλι απο την αρχη.. μετα απο 2 ωρες ταλαιπωριας τωρα το τηλεφωνο δουλευει (!) με την os3.0 .. (ελπιζω να δουλεψει σωστα αυτη τη φορα!) ... περασα το backup και το σκαλιζω απο κεινη την ωρα να δω τι φταιει για ολο αυτο..

υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω το spotlight ?? :-\ 

#305   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2009 - 00:54

Με ενα πολυ γρηγορο search στο google είδα πως δεν μπορεις να απενεργοποιήσεις το spotlight... Καποιοι προτεινουν μαλιστα να προστεθει μια επιλογη για αυτο στο επομενο SBsettings αλλα αυτο απαιτει jailbreak... Κρατησε μας ενήμερους για την κατασταση του τηλεφωνου... Ολοι μας προσπαθουμε για το καλυτερο...

#306   Ferez

Ferez

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/06/2009 - 14:06

Ρε παιδιά οδηγίες για να το περάσουμε στο iPhone 2G Jailbreak έχουν βγεί;

#307   danik_gr

danik_gr

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/06/2009 - 18:38

Δες στην πρωτη σελιδα του αρθρου τι αναφερει ο sepsis. Ειναι αρκετα ενημερωτικο το αρθρο.

#308   Hint

Hint

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2009 - 11:42

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι?

Αφού κάνω restore στην iPhone OS 3.0 (έχω jailbrοken iPhone), πρέπει πρώτα να κάνω jailbroken και μετά restore from back up?

Αυτό το ρωτάω γιατί έχω πολλές εφαρμογές στο iTunes οι οποίες είναι σπασμένες και δεν ξέρω τι θα συμβεί εάν κάνω restore from backup αφού έχω βάλει την έκδοση OS 3.0 χωρίς να κάνω πρώτα jailbroken. Θα κάνει και synchronize τις εφαρμογές?

Thanks




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες