Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 (iOS), HTC Surround (Windows Phone 7) και T-Mobile G2 σε ένα ΚΑΥΤΟ test


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2010 - 01:35

Ελληνας= ο διπλανος μου εχει iphone,αρα και εγω πρεπει να το αποκτησω παση θυσια ακομα και αν το αυριανο μου σωβρακο ειναι τρυπα και γυρω γυρω λιγο υφασμα. Γιατι να λεμε τι κανουν οι Αμερικανοι, αφου και μεις εχουμε γινει υποδουλοι των συσκευων. Λυπομαστε τα κινητα; Για λυπηση ειμαστε εμεις που ουτε καν κοιταζουμε τον συνανθρωπο μας που ισως δεν εχει να φαει και ολο μας το θεμα ειναι μια συσκευη λες και η ζωη εχει μεγαλυτερη αξια απο ενα τηλεφωνο


Edit:
* και για να πω την γνωμη μου για τους πολιτικους η βρωμα ξεκινα απο τους πολιτες απο μας πηγαζει το κακο και σε μας καταληγει οποτε να μην παραπονιομαστε για τους μισθους.

Edit:
** στον τυπα που τα εψησε αφιερωνω το τραγουδι του Πανουση βαλε τηγανισε τους κουραμπιεδες(δεν βρηκα καποιο αλλο που να κολλαει με την περισταση χααχαχαχαχαχαχα)

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 14/11/2010 - 01:42


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 14/11/2010 - 01:42

επειδη αναφερεσαι στον ελληνα που -κακως- δινει ενα μισθο για να αγορασει ενα τηλεφωνο καλο ειναι να δεις τα σχολια στο youtube και να δεις ποσοι διαφωνουν και ποσοι χαρακτηριζουν ηλιθιο λεφτα τον δημιουργο του βιντεο. δεν νομιζω να ειναι ελληνες αυτοι που τα γραφουν. τωρα για το αν αγοραζουν τα iphone για την πλακα τους δεν το ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι τα fanboys στην αμερικη ζουν οπως επισης και η ολη "οπαδικη" λογικη για τις εταιρειες σαν την apple. και κατι αλλο καταντια δεν ειναι να ανησυχεις για μια συσκευη που εσκασες ενα σωρο λεφτα για να την παρεις (και φυσικα σεβεσαι αυτα τα λεφτα που εδωσες για να το κανεις αυτο)αλλα καταντια ειναι να μην φτανει ο μισθος σου για να παρεις ενα τηλεφωνο και ομως να συνεχιζεις να ψηφιζεις αυτους που σε εφτασαν σε αυτο το σημειο... φιλικα παντα :)

δεν κανουν καλο οι εκλογες τελικα...τα μπερδεψες ολα μαζι αλλα δεν πειραζει :)

Ελληνας= ο διπλανος μου εχει iphone,αρα και εγω πρεπει να το αποκτησω παση θυσια ακομα και αν το αυριανο μου σωβρακο ειναι τρυπα και γυρω γυρω λιγο υφασμα. Γιατι να λεμε τι κανουν οι Αμερικανοι, αφου και μεις εχουμε γινει υποδουλοι των συσκευων. Λυπομαστε τα κινητα; Για λυπηση ειμαστε εμεις που ουτε καν κοιταζουμε τον συνανθρωπο μας που ισως δεν εχει να φαει και ολο μας το θεμα ειναι μια συσκευη λες και η ζωη εχει μεγαλυτερη αξια απο ενα τηλεφωνο



* και για να πω την γνωμη μου για τους πολιτικους η βρωμα ξεκινα απο τους πολιτες απο μας πηγαζει το κακο και σε μας καταληγει οποτε να μην παραπονιομαστε για τους μισθους.

+1 απο εμενα..εχεις απολυτο δικιο.
τωρα για λεφτα , πολιτικους κλπ....δεν ξερω τι παιζει..σχολειο παω ακομα :Ρ

#18   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2010 - 01:49

δεν νομιζω να εγραψα να λυπομαστε τα κινητα. καθε αλλο. απλα το να λυπασαι τα λεφτα που εδωσες για αυτα δεν μου φαινεται παραξενο. tiloverboy θα ανοιξουμε μεγαλη συζητηση για το σεβασμο προς τον συναθρωπο και για την νοοτροπια του νεο-ελληνα και το πιο πιθανο ειναι να καταληξουμε στο πουθενα. για τους πολιτικους που αναφερεσαι μαζι σου αυτο πιστευω και εγω για αυτο και δεν ψηφιζω κανεναν τους... telephoner δεν εχω μπερδεψει τιποτα ολα εχουν σχεση μεταξυ τους...

#19   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2010 - 01:53

Ειμαι σιγουρος οτι ειμαστε ολοι ontopic και οτι δεν θα φαμε κατσαδα απο τον Μεγαλο!χαχαχαχαχ
Το θεμα ειναι η ψησταρια και αν επρεπε να μπει λαδολεμονο και ριγανη..

#20   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 14/11/2010 - 10:00

επειδη αναφερεσαι στον ελληνα που -κακως- δινει ενα μισθο για να αγορασει ενα τηλεφωνο καλο ειναι να δεις τα σχολια στο youtube και να δεις ποσοι διαφωνουν και ποσοι χαρακτηριζουν ηλιθιο λεφτα τον δημιουργο του βιντεο. δεν νομιζω να ειναι ελληνες αυτοι που τα γραφουν. τωρα για το αν αγοραζουν τα iphone για την πλακα τους δεν το ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι τα fanboys στην αμερικη ζουν οπως επισης και η ολη "οπαδικη" λογικη για τις εταιρειες σαν την apple. και κατι αλλο καταντια δεν ειναι να ανησυχεις για μια συσκευη που εσκασες ενα σωρο λεφτα για να την παρεις (και φυσικα σεβεσαι αυτα τα λεφτα που εδωσες για να το κανεις αυτο)αλλα καταντια ειναι να μην φτανει ο μισθος σου για να παρεις ενα τηλεφωνο και ομως να συνεχιζεις να ψηφιζεις αυτους που σε εφτασαν σε αυτο το σημειο... φιλικα παντα :)


+1 απο εμενα φιλος

#21   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 14/11/2010 - 10:12

Ωραίο το videaki αλλά θα προτιμούσα να καίγονται σε σιγανή φωτιά ορισμένοι γραβατοκουστουμάτοι καμπριομάλληδες,κρεατοσκασμένοι χαρτογιακάδες και αμερικανοψευτοσπουδαγμένοι σφογγοκολάριοι..Ονόματα δε λέμε..σσσσττττ :P

Τελευταία επεξεργασία από: vampirios, 14/11/2010 - 10:13


#22   eftijis

eftijis

    iPH Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2010 - 10:20

Ελληνας= ο διπλανος μου εχει iphone,αρα και εγω πρεπει να το αποκτησω παση θυσια ακομα και αν το αυριανο μου σωβρακο ειναι τρυπα και γυρω γυρω λιγο υφασμα. Γιατι να λεμε τι κανουν οι Αμερικανοι, αφου και μεις εχουμε γινει υποδουλοι των συσκευων. Λυπομαστε τα κινητα; Για λυπηση ειμαστε εμεις που ουτε καν κοιταζουμε τον συνανθρωπο μας που ισως δεν εχει να φαει και ολο μας το θεμα ειναι μια συσκευη λες και η ζωη εχει μεγαλυτερη αξια απο ενα τηλεφωνο


Edit:
* και για να πω την γνωμη μου για τους πολιτικους η βρωμα ξεκινα απο τους πολιτες απο μας πηγαζει το κακο και σε μας καταληγει οποτε να μην παραπονιομαστε για τους μισθους.

Edit:
** στον τυπα που τα εψησε αφιερωνω το τραγουδι του Πανουση βαλε τηγανισε τους κουραμπιεδες(δεν βρηκα καποιο αλλο που να κολλαει με την περισταση χααχαχαχαχαχαχα)

σωσστοοοοοοοος!!!!!!!!!! +1 καλα το τραγουδι αυτο που το θυμηθηκες?? απαιχτοοοοο χαχαχαχαχαχαχαχχαχα

#23   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/11/2010 - 13:25

Δεν ξέρουμε και αν τα πλήρωσε κιόλας ή του τα δώσανε από κανένα κατάστημα κλπ ως χορηγία ή κάτι άλλο. Γίνονται και εδώ τέτοια.

#24   ilpap

ilpap

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@ilpappas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ilpap

Δημοσίευση 14/11/2010 - 19:24

Εγω τα θέλω με τζατζίκι και πατάτες :)

#25   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 14/11/2010 - 20:14

Παντως αυτο το τεστ μονο στους πυροσβεστες θα μπορουσε να ηταν χρησιμο, για να ξερουν ποιο εχει μεγαλυτερη αντοχη στις συνθηκες εργασιας τους

#26   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 14/11/2010 - 20:23

Ελληνας= ΑΝΘΡΩΠΟΣ= ο διπλανος μου εχει iphone,αρα και εγω πρεπει να το αποκτησω παση θυσια ακομα και αν το αυριανο μου σωβρακο ειναι τρυπα και γυρω γυρω λιγο υφασμα. Γιατι να λεμε τι κανουν οι Αμερικανοι, αφου και μεις εχουμε γινει υποδουλοι των συσκευων. Λυπομαστε τα κινητα; Για λυπηση ειμαστε εμεις που ουτε καν κοιταζουμε τον συνανθρωπο μας που ισως δεν εχει να φαει και ολο μας το θεμα ειναι μια συσκευη λες και η ζωη εχει μεγαλυτερη αξια απο ενα τηλεφωνο


Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 14/11/2010 - 20:24


#27   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2010 - 23:48

βρε παιδια σκεφτέιτε το iphone 4 ότι εκανε κανένα λεπτάκι πανω απο την φωτια και μετά εβγαλε ειδοποιηση.. σκεφτειτε δλδ αυτους που εβγαλε ειδοποιηση ποσο ζεσταθηκε το κινητο τους :unsure:

#28   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 15/11/2010 - 00:31

Agnwriste ΟΧΙ.Ο Έλληνας είναι παραλλαγή του ανθρώπου :Ρ

#29   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 15/11/2010 - 09:26

Agnwriste ΟΧΙ.Ο Έλληνας είναι παραλλαγή του ανθρώπου :Ρ


Εννούσα όλοι σαν είδος και όχι μόνο οι Έλληνες?. ???

#30   WizeMan

WizeMan

    iPH Enthousiast

  • 541 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2010 - 09:54

Μάλλον δεν αντιληφθήκατε ότι πρόκειται για διαφήμιση του Grill

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες