Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απο Gold master σε official OS 3.0,ειχατε κανενα προβλημα;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikosren

nikosren

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:rennik

Δημοσίευση 18/06/2009 - 16:53

Απο Gold master σε official OS 3.0,ειχατε κανενα προβλημα;
Εγω που το ειχα σε Gold Master και χτες το βραδυ περασα την official δεν εχω παρατηρησει κατι,απλα το μονο που εχω δει ειναι ενω εχω mms μπορω να στειλω,προσπαθει και μετα απο αρκετη ωρα μου βγαζει:Message Send Failure.
Για το Internet Tethering ειναι μια πονεμενη ιστορια,ενω το βλεπω μολις παταω πανω του μου λεει να παρω την vf για να το ενεργοποιησω,στην Gold master μολις το πατουσα ως δια μαγειας εξαφανιζοτανε και δεν το ξαναεβλεπα ποτε.
Οσο για την μπαταρια δεν εχω καποια προβλημα μεχρις στιγμης,αυτη την ενδειξη με το ποσοστο ουτε εδω την βλεπω (σ.σ official) αλλα ουτε την εβλεπα και στην Gold master.
Αν καποιος αλλος εχει παρατηρησει κατι αλλο ας το μοιραστει εδω μαζι μας να δουμε γενικα αν εχουμε καποιες διαφορες......
Παντα απο Gold master σε official.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   AlexisGon

AlexisGon

    iPH Contributor

  • 842 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/06/2009 - 17:02

Εγώ είχα κάτι μικρά προβληματάκια στην εγκατάσταση.....Κάτι σφάλματα...
Όσον αφορά το "εσωτερικό"ολα δουλεύουν άψογα!!!

#3   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/06/2009 - 07:32

Με την εγκατάσταση κανένα πρόβλημα. Μετά όμως όταν πλησιάσω το κινητό στο ηχείο του υπολογιστή μου, κάνει το χαρακτηριστικό ήχο του κινητού σαν να παίρνει τηλέφωνο συνέχεια. Μόνο όταν ενεργοποιήσω το 3g σταματάει ο ήχος. Με τη 2,2,1 δεν μου το έκανε αυτό σίγουρα γιατί στην ίδια θέση έβαζα και πριν το κινητό μου. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό; Είναι τρομερά ενοχλητικό

#4   fuzzy

fuzzy

    iPH Addict

  • 725 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/06/2009 - 08:15

Κανένα πρόβλημα. Παρατήρησα ότι στο AppStore εξαφανίστηκε το More-Redeem Code και την θέση του πήρε το παλιό απλό  Updates

#5   webarchitect

webarchitect

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/06/2009 - 08:48

Quote

Με την εγκατάσταση κανένα πρόβλημα. Μετά όμως όταν πλησιάσω το κινητό στο ηχείο του υπολογιστή μου, κάνει το χαρακτηριστικό ήχο του κινητού σαν να παίρνει τηλέφωνο συνέχεια. Μόνο όταν ενεργοποιήσω το 3g σταματάει ο ήχος. Με τη 2,2,1 δεν μου το έκανε αυτό σίγουρα γιατί στην ίδια θέση έβαζα και πριν το κινητό μου. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό; Είναι τρομερά ενοχλητικό


Παρατήρησα και εγώ το ίδιο πράγμα με την εσωτερική κεραία της τηλεόρασης που έχω. Κάνει ακριβώς όπως όταν με την 2.2.1 μιλούσα στο τηλέφωνο, αλλά τώρα με την 3.0 το κάνει και σε standby!! Είναι πράγματι τρομερά ενοχλητικό και ελπίζω να υπάρχει τρόπος να λυθεί.

#6   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 19/06/2009 - 16:51

Quote

Απο Gold master σε official OS 3.0,ειχατε κανενα προβλημα;

Εγω που το ειχα σε Gold Master και χτες το βραδυ περασα την official δεν εχω παρατηρησει κατι,απλα το μονο που εχω δει ειναι ενω εχω mms μπορω να στειλω,προσπαθει και μετα απο αρκετη ωρα μου βγαζει:Message Send Failure.

Για το Internet Tethering ειναι μια πονεμενη ιστορια,ενω το βλεπω μολις παταω πανω του μου λεει να παρω την vf για να το ενεργοποιησω,στην Gold master μολις το πατουσα ως δια μαγειας εξαφανιζοτανε και δεν το ξαναεβλεπα ποτε.

Οσο για την μπαταρια δεν εχω καποια προβλημα μεχρις στιγμης,αυτη την ενδειξη με το ποσοστο ουτε εδω την βλεπω (σ.σ official) αλλα ουτε την εβλεπα και στην Gold master.

Αν καποιος αλλος εχει παρατηρησει κατι αλλο ας το μοιραστει εδω μαζι μας να δουμε γενικα αν εχουμε καποιες διαφορες......

Παντα απο Gold master σε official.....


και γιατι να περασεις την 3.0 αφου ειδη ειχες την  GM?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες