Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ultrasn0w 1.2


  • Please log in to reply
300 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7,215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/12/2010 - 20:42

Έλεος ρε Παιδιά τι κουβέντα κάνετε; Όταν παίρνεις ένα iPhone το παίρνεις για όλα του. Κ το τηλ, κ το gps κ τα apps κ το cydia κ τις παραξενιές της apple. Δε γίνεται να θυσιασεις κάποιο στον βωμό κάποιου αλλού. Ώραια έκανα το unlock κ το χρησιμόποιω πλέον σεν τηλεφωνο. Έχασα όμως gps κ μου ζεστενεται Πολυ κ καταναλώνει απειρη μπαταρία με 3g κ δεδομένα Internet γί´αυτο κ Όταν δεν το χρησιμόποιω το απενεργοποιω Μέσω sbsettings. Έχω φάει ένα ξενερωμα απ´τη μια, αλλα πιστεύω κ ελπίζω οτι θα βγει κάποιο fix να τα διορθωσει αυτά. Αλήθεια, η dev team πριμ κυκλοφορήσει το ultrasn0w 1.20 δεν είχε δοκιμάσει να δει οτι βγάζει πρόβλημα στο gps; Λοιπόν αφήστε τα μαλωματα κ τις κόντρες κ να προσευχομαστε όλοι μαζί να βγάλουν κάτι που θα διορθώνει τα λάθη...

δεν τσακωνομαστε δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε αλλωστε.
απλα και απο τις διαφωνιες μαθαινουμε και κατι χρησιμο
εγω απλα υπερθεματιζω την μεθοδο της ομαδας γιατι δεν υπαρχει κατι αλλο για να σωσει εκατομμυρια εγκλωβισμενους κατοχους.
σαφως σαφεστατα και μακαρι να βγει κατι αλλο. αλλα αυτο μεχρι του να λεμε μην το κανετε γιατι δεν θα εχετε gps ε δε νομιζεις οτι απεχει πολυ?
εδω εχουν δωσει ενα σκασμο λεφτα και ειτε απο αγνοια ειτε πιαστηκαν κοροϊδα είτε απο λαθος (αναβαθμιση που παλι αγνοια ειναι πολυ λιγα ατυχηματος mouse) δεν ειχαν τιποτα. και ολοι κλαιγονταν και γιατι δεν κανει κατι η ομαδα και γιατι αργει και το να και τ' αλλο και τωρα που το εχουν γιατι το ενα παλι γιατι το αλλο.
μοιανου του χαριζαν γαιδαρο κι αυτος τον κοιταζε στα δοντια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 02/12/2010 - 20:46

Η Αλήθεια είναι οτι οι περισσότεροι έχουν κάνει το ανλοκ γιατί αυτό είναι το λογικό. Ξενερωμα που το είχα μαζί μου κ δεν μπορούσα τηλ.. Ενω Τώρα Καλλιτερα αν κ Θέλω Πολυ Πολυ το περιβόητο fix...

#228   arxondas1

arxondas1

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/12/2010 - 00:25

Τι γινετε ρε μαγκες με το GPS? Μετα το τελευταιο ultrasn0w δεν δουλευει ?
Κανα fix it?

#229   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/12/2010 - 08:29

Πριν λίγο δημοσιεύτηκε καινούργιο update στο blog της dev-team. Μέσω ενός νέου εργαλείου (SAM) λύνουν το πρόβλημα με τα Push και της κατανάλωσης της μπαταρίας:

Update #6:  Developer @sbingner (author of TetherMe) has made some excellent progress devising a new hactivation method that kills two birds with one stone for all you ultrasn0w unlockers.  His tool, “Subscriber Artificial Module (SAM)” tricks your iPhone and iTunes into creating legitimate activation tickets even though you’re unlocked with ultrasn0w.  This means you get the full benefit of push applications, and your battery life increases substantially.  If you’d like to try it out, check out http://www.bingner.com/SAM.html

To help make it easier to try out @sbingner’s tool, we’ve updated redsn0w to include a new “Deactivate” option for the 3G and 3GS.  Use this option *after* you’ve installed SAM…it will remove the normal patches made to lockdownd and let SAM take over.  (sbingner plans on making a button to do this within SAMPrefs too).  Great work, @sbingner!

#230   papadakis

papadakis

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2010 - 09:24

Πριν λίγο δημοσιεύτηκε καινούργιο update στο blog της dev-team. Μέσω ενός νέου εργαλείου (SAM) λύνουν το πρόβλημα με τα Push και της κατανάλωσης της μπαταρίας:

Update #6:  Developer @sbingner (author of TetherMe) has made some excellent progress devising a new hactivation method that kills two birds with one stone for all you ultrasn0w unlockers.  His tool, “Subscriber Artificial Module (SAM)” tricks your iPhone and iTunes into creating legitimate activation tickets even though you’re unlocked with ultrasn0w.  This means you get the full benefit of push applications, and your battery life increases substantially.  If you’d like to try it out, check out http://www.bingner.com/SAM.html

To help make it easier to try out @sbingner’s tool, we’ve updated redsn0w to include a new “Deactivate” option for the 3G and 3GS.  Use this option *after* you’ve installed SAM…it will remove the normal patches made to lockdownd and let SAM take over.  (sbingner plans on making a button to do this within SAMPrefs too).  Great work, @sbingner!



εχω προβλημα με την μπαταρια μου...τοσο απλο ειναι οσο λεει ο οδηγος?δεν θαχει καμια αλλη επιπλοκη?το δοκιμασε κανεις?

#231   skoubri

skoubri

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2010 - 11:26

Έλεος ρε Παιδιά τι κουβέντα κάνετε; Όταν παίρνεις ένα iPhone το παίρνεις για όλα του. Κ το τηλ, κ το gps κ τα apps κ το cydia κ τις παραξενιές της apple. Δε γίνεται να θυσιασεις κάποιο στον βωμό κάποιου αλλού. Ώραια έκανα το unlock κ το χρησιμόποιω πλέον σεν τηλεφωνο. Έχασα όμως gps κ μου ζεστενεται Πολυ κ καταναλώνει απειρη μπαταρία με 3g κ δεδομένα Internet γί´αυτο κ Όταν δεν το χρησιμόποιω το απενεργοποιω Μέσω sbsettings. Έχω φάει ένα ξενερωμα απ´τη μια, αλλα πιστεύω κ ελπίζω οτι θα βγει κάποιο fix να τα διορθωσει αυτά. Αλήθεια, η dev team πριμ κυκλοφορήσει το ultrasn0w 1.20 δεν είχε δοκιμάσει να δει οτι βγάζει πρόβλημα στο gps; Λοιπόν αφήστε τα μαλωματα κ τις κόντρες κ να προσευχομαστε όλοι μαζί να βγάλουν κάτι που θα διορθώνει τα λάθη...


Παρακολουθω την κουβεντα με ενδιαφερον.. νομιζω οτι η παραπανω απαντηση ειναι η πιο σοφη παντα κατα την γνωμη μου! Οσο για τον συνωνοματο geORGIOSb (Γιωργος δεν εισαι και συ?) που τα εχει 'βαλει μαζι μου' (πλακα κανω).. νομιζω οτι παιρνει απαντησεις και απο τους υπολοιπους εδω... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ IPHONE ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!!!! ... και φυσικα το πηραμε ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ αλλα και τηλεφωνο... Και επαναλαμβανω.. ειδες πουθενα να παροτρυνω κοσμο? Γραφω ποια ειναι η ΔΙΚΗ μου σταση μεχρι τωρα (περιμενω λιγο ακομα αλλιως στο τελος κανω update) και ενημερωνω ενω ενημερωνομαι για το τι εχει βγει στην επιφανεια μεχρι τωρα με τα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ αφου αυτα ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΝ στο νεο update και οχι κατι αλλο... Θυμασαι στα προηγουμενα unlock/jailbreak να ειχε γινει τοσος 'ντορος' με προβληματα? Γιατι τωρα εγω πρεπει να ειμαι υπερευχαριστημενος με το γεγονος οτι το νεο unlock εχει τοσα restrictions εναντι ΟΛΩΝ των προηγουμενων οπου η συσκευη μου δουλευε σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ? Εξακολουθω να ειμαι με το μερος της dev team και στην τελικη ισως η πιεση του κοσμου να τους βιασε να βγαλουν κατι 'μισο'.. ελπιζω για το καλο ολων να λυσουν το θεμα...

Και παλι φιλικα στα λεω ολα αυτα αν και πιθανως εσυ να εξακολουθεις να πιστευεις οτι ειναι λαθος που κανω τετοια κουβεντα.. δεν πειραζει ομως, γνωμη σου και γνωμη μου! ετσι? :)... ολα καλα λοιπον!

#232   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7,215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 03/12/2010 - 12:40

Παρακολουθω την κουβεντα με ενδιαφερον.. νομιζω οτι η παραπανω απαντηση ειναι η πιο σοφη παντα κατα την γνωμη μου! Οσο για τον συνωνοματο geORGIOSb (Γιωργος δεν εισαι και συ?) που τα εχει 'βαλει μαζι μου' (πλακα κανω).. νομιζω οτι παιρνει απαντησεις και απο τους υπολοιπους εδω... ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ IPHONE ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!!!! ... και φυσικα το πηραμε ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ αλλα και τηλεφωνο... Και επαναλαμβανω.. ειδες πουθενα να παροτρυνω κοσμο? Γραφω ποια ειναι η ΔΙΚΗ μου σταση μεχρι τωρα (περιμενω λιγο ακομα αλλιως στο τελος κανω update) και ενημερωνω ενω ενημερωνομαι για το τι εχει βγει στην επιφανεια μεχρι τωρα με τα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ αφου αυτα ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΝ στο νεο update και οχι κατι αλλο... Θυμασαι στα προηγουμενα unlock/jailbreak να ειχε γινει τοσος 'ντορος' με προβληματα? Γιατι τωρα εγω πρεπει να ειμαι υπερευχαριστημενος με το γεγονος οτι το νεο unlock εχει τοσα restrictions εναντι ΟΛΩΝ των προηγουμενων οπου η συσκευη μου δουλευε σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ? Εξακολουθω να ειμαι με το μερος της dev team και στην τελικη ισως η πιεση του κοσμου να τους βιασε να βγαλουν κατι 'μισο'.. ελπιζω για το καλο ολων να λυσουν το θεμα...

Και παλι φιλικα στα λεω ολα αυτα αν και πιθανως εσυ να εξακολουθεις να πιστευεις οτι ειναι λαθος που κανω τετοια κουβεντα.. δεν πειραζει ομως, γνωμη σου και γνωμη μου! ετσι? :)... ολα καλα λοιπον!

μαζι σου στα περισσοτερα αλλα κανεις "πολεμιος" δεν απαντα στα παιδια τα ατυχα
γιατι να μην το κανουν; τα προβληματα τα επισημαινω κι εγω αναλυτικα σε καθε απαντηση μου
δεν τα κρυβω ακομα και εδω μεσα λεω τα οποια στραβα της apple αλλα το ερωτημα ειναι να μεινουν χωρις κινητο ή οχι;
δωστε μια απαντηση οσοι ειστε υπερ του οχι
παντα φιλικα επισης

#233   skoubri

skoubri

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2010 - 13:06

μαζι σου στα περισσοτερα αλλα κανεις "πολεμιος" δεν απαντα στα παιδια τα ατυχα
γιατι να μην το κανουν; τα προβληματα τα επισημαινω κι εγω αναλυτικα σε καθε απαντηση μου
δεν τα κρυβω ακομα και εδω μεσα λεω τα οποια στραβα της apple αλλα το ερωτημα ειναι να μεινουν χωρις κινητο ή οχι;
δωστε μια απαντηση οσοι ειστε υπερ του οχι
παντα φιλικα επισης


χε χε, 'ατυχο' παιδι ειμαι και γω.. η μαλλον οχι εγω προσωπικα αλλα πολυ κοντινο προσωπο που θελω να του δωσω μια λυση.. νομιζω στην ερωτηση σου μια απαντηση χωραει... αν καποιον τον 'παιρνει' να μεινει χωρις κινητο για λιγο ακομα ισως να ηταν πιο 'ωριμο'. Αν παλι 'κρεμεται' απο το ενα και μοναδικο iphone που πιθανως εχει, ε τοτε ειναι μονοδρομος με τα μεχρι τωρα. Και ενας σημαντικος λογος που εκανα το poll ηταν να δω ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ τι γινεται και οχι ποια ειναι η γνωμη του καθενος που οπως ειδαμε ολοι, πικοιλλει αναλογα με την χρηση.. καποιος καιγεται για το GPS , ενω εσενα πχ δεν σε ενδιαφερει.. Anyway, ολα αυτα καλα για να εχουμε 'τροφη' συζητησεων, αλλα ελπιζω πανω απο ολα να δωσουν μια ΣΩΣΤΗ (και συντομα) λυση οι γκουρου της dev team!

Κλεινοντας μιας και δεν εχει νοημα να λεμε τα ιδια και τα ιδια συνεχεια, το μονο που αναρωτιεμαι ειναι οτι και στο εξωτερικο αλλα και εδω, υπηρξαν χρηστες που δεν επαθαν το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.. που να οφειλεται αραγε αυτο!!?????? Θα ηθελα πολυ να μαθω ετσι απλα απο περιεργεια...

Ευχομαι καλα 'hacks' σε ολους!

#234   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7,215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 03/12/2010 - 13:21

χε χε, 'ατυχο' παιδι ειμαι και γω.. η μαλλον οχι εγω προσωπικα αλλα πολυ κοντινο προσωπο που θελω να του δωσω μια λυση.. νομιζω στην ερωτηση σου μια απαντηση χωραει... αν καποιον τον 'παιρνει' να μεινει χωρις κινητο για λιγο ακομα ισως να ηταν πιο 'ωριμο'. Αν παλι 'κρεμεται' απο το ενα και μοναδικο iphone που πιθανως εχει, ε τοτε ειναι μονοδρομος με τα μεχρι τωρα. Και ενας σημαντικος λογος που εκανα το poll ηταν να δω ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ τι γινεται και οχι ποια ειναι η γνωμη του καθενος που οπως ειδαμε ολοι, πικοιλλει αναλογα με την χρηση.. καποιος καιγεται για το GPS , ενω εσενα πχ δεν σε ενδιαφερει.. Anyway, ολα αυτα καλα για να εχουμε 'τροφη' συζητησεων, αλλα ελπιζω πανω απο ολα να δωσουν μια ΣΩΣΤΗ (και συντομα) λυση οι γκουρου της dev team!

Κλεινοντας μιας και δεν εχει νοημα να λεμε τα ιδια και τα ιδια συνεχεια, το μονο που αναρωτιεμαι ειναι οτι και στο εξωτερικο αλλα και εδω, υπηρξαν χρηστες που δεν επαθαν το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.. που να οφειλεται αραγε αυτο!!?????? Θα ηθελα πολυ να μαθω ετσι απλα απο περιεργεια...

Ευχομαι καλα 'hacks' σε ολους!

ισως γιατι δεν προσεφυγαν οι κυβερνησεις τους στο ΔΝΤ?
χεχεχεχε

#235   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 03/12/2010 - 14:24

ισως γιατι δεν προσεφυγαν οι κυβερνησεις τους στο ΔΝΤ?
χεχεχεχε



Έχω ένα φίλο που έχει 3GS με νέα bootrom, και η ερώτηση μου είναι με το Pwnage είναι μόνιμο το σπάσιμο η θέλει το υπολογιστή για να ξανά ανάψει..
Γιατί είναι ήδη ξεκλειδωμένο στην 4.0.1, μην το βάλω σε μπελάδες..

Δεν το έχω ψάξει καθόλου και δεν ξέρω...

@CaLi@


#236   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7,215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 03/12/2010 - 14:34

με ολα τα εργαλεια unlock and jailbreak untethered μονο στην 4.1
αν εχει τα shsh μπορει να παει.
ακομα οχι στην 4.2.1
εκεινος μπορει να κατεβασει ή να φτιαξει αν εχει mac με το pwnage μια custom στην 4.1 και να μην αναβαθμισει την ββ αφου ειναι ήδη ξεκλειδωτος.
νομιζω οτι μπορει να το κανει και με snowbreeze στα win
μπορει δηλαδη να αποφυγει την διαδικασια αναβαθμισης της ββ στην 06.χχ.χχ που εχει καποια θεματακια.
αλλα μεχρι 4.1 oxι παραπανω

#237   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 03/12/2010 - 15:22

με ολα τα εργαλεια unlock and jailbreak untethered μονο στην 4.1
αν εχει τα shsh μπορει να παει.
ακομα οχι στην 4.2.1
εκεινος μπορει να κατεβασει ή να φτιαξει αν εχει mac με το pwnage μια custom στην 4.1 και να μην αναβαθμισει την ββ αφου ειναι ήδη ξεκλειδωτος.
νομιζω οτι μπορει να το κανει και με snowbreeze στα win
μπορει δηλαδη να αποφυγει την διαδικασια αναβαθμισης της ββ στην 06.χχ.χχ που εχει καποια θεματακια.
αλλα μεχρι 4.1 oxι παραπανω



Μάλιστα, δεν έχει νόημα να πάει στην 4.1 τον αφήνω έτσι και περιμένουμε νεότερα...
Σιγά μην το κάνει αυτός, εγώ θα το κάνω.... :P

Σε ευχαριστώ φίλε μου!!


Και ένα τελευταίο αν ξέρει κάποιος..

Επειδή με το που του έκανα την αναβάθμιση τότε από την 3 στην 4, άρχιζε η μπαταρία να κάνει πάρτι, αν και βλέπω ότι τώρα γράφεται γιαυτό το πρόβλημα..
Μπορώ να βάλω το "SAM" και το "SAMPrefs" και σε αυτή την έκδοση (4.0,2) μπάς του λυθεί το πρόβλημα η θα αυτοκαταστραφεί το κινητό σε 13 δεύτερα?? :P

@CaLi@


#238   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7,215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 03/12/2010 - 15:36

Μάλιστα, δεν έχει νόημα να πάει στην 4.1 τον αφήνω έτσι και περιμένουμε νεότερα...
Σιγά μην το κάνει αυτός, εγώ θα το κάνω.... :P

Σε ευχαριστώ φίλε μου!!


Και ένα τελευταίο αν ξέρει κάποιος..

Επειδή με το που του έκανα την αναβάθμιση τότε από την 3 στην 4, άρχιζε η μπαταρία να κάνει πάρτι, αν και βλέπω ότι τώρα γράφεται γιαυτό το πρόβλημα..
Μπορώ να βάλω το "SAM" και το "SAMPrefs" και σε αυτή την έκδοση (4.0,2) μπάς του λυθεί το πρόβλημα η θα αυτοκαταστραφεί το κινητό σε 13 δεύτερα?? :P

αν τον φιλο σου τον λεν τομ κρουζ μπορει. χιχιιχιχι
δοκιμασε το μα δεν το νομιζω να εργαζεται. το εργαλειο αυτο στο νεο redsnow δινει λυση στο προβλημα μπαταριας οσων ειχαν ξεκλειδωσει με την λυση της 06 χχ χχ ββ.
κοιτα το πολυ πολυ να κανεις restore.
also γιατι δεν εχει νοημα να παει στην 41? εχει και παραεχει αν φοραει μια κατωτερη (αριθμητικα παντα) εκδοση με την οποια προφανως έχει προβληματα?
αν δεν εχει ναι ειναι ενας λογος να μην παει παραπανω συμφωνα παντα με τον κανονα που τον πρεσβευω απολυτα, ό,τι μας κανει τη δουλεια μας δεν το αλλαζουμε, πειραζουμε.

#239   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 03/12/2010 - 17:09

αν δεν εχει ναι ειναι ενας λογος να μην παει παραπανω συμφωνα παντα με τον κανονα που τον πρεσβευω απολυτα, ό,τι μας κανει τη δουλεια μας δεν το αλλαζουμε, πειραζουμε.



Μένω σε αυτό γιατί, δεν έχω όρεξη για restore.....

Θα περιμένω την μόνιμη λύση, και ελπίζοντας τα προβλήματα να λυθούν με τα νέα εργαλεία...


Σε ευχαριστώ!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 03/12/2010 - 17:10.

@CaLi@


#240   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/12/2010 - 18:47

ενα μεγαλω ευχαριστω στον φιλο basketiko που προσφερθηκε και βοηθησε!
νασαι καλα φιλε μου και πρωταθλημα στην ομαδα σου!αν και δεν το βλεπω...σορρυ αλλα οι αλλοι ειναι δυνατοι φετος!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες