Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εφαρμογές του Cydia που δεν λειτουργούν στην OS 3.0


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
33 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   cafespilia

cafespilia

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2009 - 13:58

Γεια σας.Προσπαθω 2 μερες να αναβαθμισω το CYDIA αλλα μου βγαζει συνεχως σφαλμα.Πειτε μου εαν εχει προβλημα το CYDIA η το τηλεφωνο μου.Ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   avpap

avpap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aλάνες πριν πολλά χρόνια.

Δημοσίευση 24/06/2009 - 15:32

Quote

Quote

Το ότι δεν μου δουλεύει το Winterboard δεν με πολυνοιάζει.

Αλλά εκεί που στράβωσα ήταν με το videorecorder 3g και το Camera Pro.

Από την άλλη κατέβασα από το ράφι του παντοπωλείου του θείου μου το ναβιγκάτορ και ήρθε στα ίσα του το

"ισοζύγιο".

Πάντως το videorecorder δεν μπορώ να το χωνέψω.

Κάτι εναλλακτικό ρε παιδιά;




cycorder δοκιμασμενο απο εμενα δουλευει κανονικα


Έγινε! Το δοκίμασα και όλα πήγαν καλά.Σ' ευχαριστώ.

#33   panosxxx

panosxxx

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 24/06/2009 - 15:41

Παιδιά, για να το λέτε, προφανώς δουλεύει σε κάποιους το Cycorder, αλλά εγώ ΔΕΝ είμαι μέσα σ'αυτούς ! Το έχω κατεβάσει και ξανακατεβάσει απο το Cydia, αλλά τίποτα. Η μόνη version που έχει εκεί είναι η 0.9-5 πάντως. Περιμένω την αναβάθμιση μπάς και λυθεί το πρόβλημα μου.
Επίσης, περιμένω ανυπόμονα αναβάθμιση του Winterboard, μια και δεν μου βγάζει σε κανένα Theme απο όσα έχω το αντίστοιχο Background και αρνείται πεισματικά να ξεφύγει απο τη μαυρίλα πίσω απο τα icons !!  :)
Ολα τα άλλα δουλεύουν μια χαρά !!

#34   mdd.45

mdd.45

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/06/2009 - 16:09

λοιπον βρηκα την ακρη με το cycorder. το εκανα install με terminal. το κατεβασα απο εδω http://apt.saurik.com/cydia/debs/       (cycorder_0.9-6_iphoneos-arm.deb)

μετα χρησιμοποιεις την εντολη dpkg -i

ή κανεις αυτο που περιγραφει το http://www.youtube.c...feature=related  ή καποιον αλλο τροπο για install .deb

δουλευουν και τα δυο...

επισης με τον ιδιο τροπο εβαλα και την τελευταια εκδοση του cydia (cydia_1.0.2948-58_iphoneos-arm.deb) που για καποιο λογο δεν γινοταν update μεσα απο το cydia στο iphone

εχω iphone 3g 16gb

Quote

Παιδιά, για να το λέτε, προφανώς δουλεύει σε κάποιους το Cycorder, αλλά εγώ ΔΕΝ είμαι μέσα σ'αυτούς ! Το έχω κατεβάσει και ξανακατεβάσει απο το Cydia, αλλά τίποτα. Η μόνη version που έχει εκεί είναι η 0.9-5 πάντως. Περιμένω την αναβάθμιση μπάς και λυθεί το πρόβλημα μου.

Επίσης, περιμένω ανυπόμονα αναβάθμιση του Winterboard, μια και δεν μου βγάζει σε κανένα Theme απο όσα έχω το αντίστοιχο Background και αρνείται πεισματικά να ξεφύγει απο τη μαυρίλα πίσω απο τα icons !!  :)

Ολα τα άλλα δουλεύουν μια χαρά !!





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες