Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Downgrade se 2.2.1


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   dtselios

dtselios

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 11:54

Καλησπέρα , εχω δοκιμασει να κανω Downgrade  απο 3.0 σε 2.2.1 με όλους τους τροπους που λέει μέσα το forum.
Error 20. Εαν το εχει καταφερει κανενας παρακαλω να βοηθησει!!!
Ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 12:17

Σε DFU δοκίμασες να το βάλεις;;

#3   dtselios

dtselios

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 12:31

Ναι και μου βγαζει συνεχως error 20! Μηπως να δοκοκιμασω να βαλω το itunes v8.0 παλι αλλα δεν ξερω που να το κατεβασω.

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 12:36

Για δοκίμασε...

#5   dtselios

dtselios

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 12:43

Απο που θα κατεβασω το itunes 8? Η apple εχει μονο το 8.2.

#6   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 12:56

Από το filehippo.com

#7   dtselios

dtselios

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 13:00

Ευχαριστω!

#8   dtselios

dtselios

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2009 - 14:11

Δεν γινεται με τιποτα , ουτε με το itunes 8.0!! Καμια άλλη ιδέα?

#9   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2009 - 14:59

Αστο φίλε και εγώ το ίδιο δεν παίζει να γύρίσει στην 2 με την καμμία

#10   billarasboy

billarasboy

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:ikala

Δημοσίευση 21/06/2009 - 18:45

Παιδια και εγω μια απο τα ιδια,,,, θελω να την γυρισω στιν 2.2.1 ,,, το εχω στην 3.0 και τελικα καταλαβαινω οτι ειναι πολυ μαπα το καρπουζι σε αυτην την εκδοση,,,  οχι μονο δεν μου τρωει υπερβολικη μπαταρια αλλα αυτο με την ραδιενεργεια που εκπεμπει θα με αφησει στον τοπο σε καμια βδομαδα το πολυ!πως την πατησαμε ετσι,,,, ! ασε που εχει κρασαρει και το cydia και ανοιγει οταν θυμηθει,, και εκτος αυτου ,,,το βλεπω και πιο αργο! αν βρεθει καποια λυση απο καποιον,,, θα το εκτιμησουμε παρα πολυ!

#11   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 21/06/2009 - 19:39

Quote

Παιδια και εγω μια απο τα ιδια,,,, θελω να την γυρισω στιν 2.2.1 ,,, το εχω στην 3.0 και τελικα καταλαβαινω οτι ειναι πολυ μαπα το καρπουζι σε αυτην την εκδοση,,,  οχι μονο δεν μου τρωει υπερβολικη μπαταρια αλλα αυτο με την ραδιενεργεια που εκπεμπει θα με αφησει στον τοπο σε καμια βδομαδα το πολυ!πως την πατησαμε ετσι,,,, ! ασε που εχει κρασαρει και το cydia και ανοιγει οταν θυμηθει,, και εκτος αυτου ,,,το βλεπω και πιο αργο! αν βρεθει καποια λυση απο καποιον,,, θα το εκτιμησουμε παρα πολυ!
διλ εχεις δοκιμασει να κατεβασεις την 2.2.1 κ με shift+restore δεν γινετε τιποτα?μην λετε τετοια γιατι κ εγω την πατισα στην 3 εκανα βλακεια που την εβαλα.μετα θα δοκιμασω να το κανω 2.2.1 κ θα σας πω αν γινει τιποτα οκ

#12   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2009 - 20:43

Quote

Quote

Παιδια και εγω μια απο τα ιδια,,,, θελω να την γυρισω στιν 2.2.1 ,,, το εχω στην 3.0 και τελικα καταλαβαινω οτι ειναι πολυ μαπα το καρπουζι σε αυτην την εκδοση,,,  οχι μονο δεν μου τρωει υπερβολικη μπαταρια αλλα αυτο με την ραδιενεργεια που εκπεμπει θα με αφησει στον τοπο σε καμια βδομαδα το πολυ!πως την πατησαμε ετσι,,,, ! ασε που εχει κρασαρει και το cydia και ανοιγει οταν θυμηθει,, και εκτος αυτου ,,,το βλεπω και πιο αργο! αν βρεθει καποια λυση απο καποιον,,, θα το εκτιμησουμε παρα πολυ!
διλ εχεις δοκιμασει να κατεβασεις την 2.2.1 κ με shift+restore δεν γινετε τιποτα?μην λετε τετοια γιατι κ εγω την πατισα στην 3 εκανα βλακεια που την εβαλα.μετα θα δοκιμασω να το κανω 2.2.1 κ θα σας πω αν γινει τιποτα οκ


Όχι δεν θα σε γυρίσει θα σου βγάλει error 20...

#13   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 21/06/2009 - 20:55

αμα βγαλει error φιλε θα το ανοιξω σαν καρπουζι στον τυχο.

#14   xxxPaulosxxx

xxxPaulosxxx

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/06/2009 - 21:05

Quote

Παιδια και εγω μια απο τα ιδια,,,, θελω να την γυρισω στιν 2.2.1 ,,, το εχω στην 3.0 και τελικα καταλαβαινω οτι ειναι πολυ μαπα το καρπουζι σε αυτην την εκδοση,,,  οχι μονο δεν μου τρωει υπερβολικη μπαταρια αλλα αυτο με την ραδιενεργεια που εκπεμπει θα με αφησει στον τοπο σε καμια βδομαδα το πολυ!πως την πατησαμε ετσι,,,, ! ασε που εχει κρασαρει και το cydia και ανοιγει οταν θυμηθει,, και εκτος αυτου ,,,το βλεπω και πιο αργο! αν βρεθει καποια λυση απο καποιον,,, θα το εκτιμησουμε παρα πολυ!
σοπα ρε μεγαλε π εκπεμπει πιο πολυ ραδιενεργεια δηλ. το μετρησεσ με μετρητη  ραδιενεργειασ ?!! τι μπαρουφεσ ειναι αυτα π λες ελεοσ η 3.0 γαμαει και δερνει σε εμενα ουτε πιο αργο εγινε οθτε κρασαρει... ισα ισα τρωη λιγοτερη μπαταρια !!!!!!!

#15   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 21/06/2009 - 21:10

ε εισαι πολυ κολοφαρδος ρε Παυλο τι να κανουμε.κατσε λιγο κ διαβασε ποσα προβληματα εχει βγαλει η 3.0.!εχω προβλημα στην καμερα εχει προβλημα με τα γραματα στο ψαξιμο εχει προβλημα cydia .αστα να πανε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες