Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Viber for iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
383 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   DangerZone

DangerZone

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/12/2010 - 01:39

ρε παιδια να σας ρωτησω, σας δουλευει στο 3G?? εμενα δεν μου δουλευει γιατι βαζω τον αρθιθμο μου παταω continue και δεν στελνει μηνυμα ουτε κανει τπτ...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 22/12/2010 - 02:05

εχω περασει σε 2g και 3gs και δουλευουν αψογα

#48   nikosvrouch

nikosvrouch

    iPH Enthousiast

  • 373 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:nikosvr

Δημοσίευση 03/01/2011 - 19:34

Εγώ που το έχω σε iPhone 3G και iOS 4.2.1 δε λειτουργεί σωστά.
Όταν έχω ανοιχτή την οθόνη δέχομαι κλήσεις κανονικά, αλλά όταν η οθόνη είναι κλειστή δε μου βγάζει ειδοποίηση ότι με καλούν. (ενοείται οτι έχω ενεργοποιήσει τις γνωστοποιήσεις). Μήπως είναι κάποιο bug?

#49   Melg

Melg

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/01/2011 - 22:48

Εγώ με Vodafone δέν μπορώ να το χρησιμοποιήσω με τίποτα. Ενώ όταν είμαι με wifi μιλάω κανονικά όταν το γυρίζω σε 3g δέν ακούω τίποτα. Η κοπέλα μου με cosmote μιλάει κανονικά. Επίσης κάποιες φορές εκεί που μου δείχνει οτι έχει σημα 3g ξαφνικά φεύγει και μου βγάζει απλό gprs. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα στην Vodafone? Μήπως παίζει τίποτα με το δίκτυο της Vodafone;

#50   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/01/2011 - 22:52

Εγώ το χρησιμοποιώ ποτε ποτέ κάνει νερά αλλά κατα τ'αλλα όλα οκ ..ίσως φορτωθηκε πολύ ο σερβερ και σου εκανε την δεισλειτουργια..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#51   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/01/2011 - 22:52

Εγώ με Vodafone δέν μπορώ να το χρησιμοποιήσω με τίποτα. Ενώ όταν είμαι με wifi μιλάω κανονικά όταν το γυρίζω σε 3g δέν ακούω τίποτα. Η κοπέλα μου με cosmote μιλάει κανονικά. Επίσης κάποιες φορές εκεί που μου δείχνει οτι έχει σημα 3g ξαφνικά φεύγει και μου βγάζει απλό gprs. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό το πρόβλημα στην Vodafone? Μήπως παίζει τίποτα με το δίκτυο της Vodafone;

Κάλως ήρθες στο club. Φίλε, το δίκτυο 3G της vodafone είναι για κλάματα... Κοροιδία σκέτη και τζάμπα λεφτά (τουλάχιστον Θεσσαλονίκη που είμαι)

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 10/01/2011 - 22:53


#52   Melg

Melg

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/01/2011 - 23:05

Εντωμεταξύ το άλλο που κάνει είναι όταν πιάνω το iphone απο το γνωστό σημείο, και αρχίσει να πέφτει το σήμα, χάνει και το 3g του και μπαίνει σε απλό gprs. Το έχω δοκιμάσει σε 2 iphone 4 και στα 2 κάνει το ίδιο πράγμα. Μέχρι και πρίν μια εβδομάδα δέν το έκανε αυτό. Έχανε μεν το σήμα μέχρι την μία μπάρα αλλά το 3g δέν εξαφανιζόταν. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι παρόμοιο στην Vodafone με iphone 4?

#53   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:11

Και γιατί οχι skype ή facetime. Το θέμα είναι οτι θέλει registration. Βάζεις το τηλ σου, στέλνει sms, σου "κατασκοπεύει" τις επαφές σου. Εμενα μου ήρθε τυποποιημένο sms απο φίλο που το έβαλε, άραγε τα στέλνει αυτόματα σαν spam?! Δε θα πάρω...

#54   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:19

Δεν παίζει αυτό που λες. To έχω πάρα πολύ καιρό, από τότε που βγήκε, καθώς και πάνω από 15 επαφές μου με τις οποίες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
Δεν σου στέλνει SMS, αλλά όταν κάποια επαφή σου προσθέσει την εφαρμογή, σε ειδοποιεί (notification) ότι τώρα μπορείς να κάνεις δωρεάν κλήσεις με αυτόν. Όσον άφορά για την κατασκοπία των επαφών που αναφέρεις, ήδη γίνεται από πολλές εφαρμογές στα iDevices, αλλά και στο PC, και είναι μεγάλη συζήτηση.
Η διαφορά (μεγάλης σημασίας) με skype είναι ότι πρέπει να έχεις την εφαρμογή ανοιχτή για να δεχτείς κλήση, και με το facetime να έχει ο άλλος iPhone 4.

#55   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:19

Εμενα μου ήρθε τυποποιημένο sms απο φίλο που το έβαλε, άραγε τα στέλνει αυτόματα σαν spam?! Δε θα πάρω...


Δεν είναι τυποποιημένο μήνυμα..Είναι ένα μήνυμα το οποίο επιλέγει ο χρήστης για να το στείλει σε κάποιο φίλο και όχι από την εφαρμογή ως υποχρεωτικό,μάλιστα το custom κείμενο μπορεί να τροποποιηθεί(εντελώς) από τον αποστολέα σε κάτι της αρέσκειας του...

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 12/01/2011 - 14:20

ezgif_com_crop_2.gif


#56   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:46

τελικα πιο ειναι καλυτερο?
το skype? το viber? το fringe? η καποιο αλλο?

#57   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:49

Το κάθε ένα είναι διαφορετικό ότι σε βολεύει

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#58   babisgr

babisgr

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:10

Κατά την γνώμη μου για τηλ. συνομιλία είναι καλύτερο το viber με τρομερή ποιότητα ήχου..το χρησιμοποιώ καθημερινά,μετα το facetime που δουλεύει απρόσκοπτα και τελευταίο το skype.
Και το viber δεν χρειάζεται να τρέχει για να δεχθείς κλήση..ανοίγει μεσω του συστήματος push notification.

Τελευταία επεξεργασία από: babisgr, 12/01/2011 - 15:11


#59   evolutioner

evolutioner

    iPH Member

  • 289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2011 - 10:14

το εχω εδω και καιρο.. παρα πολυ καλο προγραμμα, ειδικα για κλησεις εξωτερικου!!

#60   ppetros23

ppetros23

    iPH Enthousiast

  • 367 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/02/2011 - 21:32

παιδια μια βοηθεια για το πωσ βαζουμε το viper σε ipphone 3gs jailebrake 4.01

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες