Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad 2 μέσα σε 100 μέρες (?)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
127 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 20/01/2011 - 17:52

Η παρουσίαση του 1st gen iPad έγινε 27 Ιανουαρίου 2010. Τετάρτη ήταν και πάλι :-)


αν παρουσιαστει 9 φεβρουαριου η apple ποτε περιπου θα βγαλει ανακοινωση για το event?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 20/01/2011 - 17:52

Τετάρτη 9 .....Μαρτίου ;


φευβρουαριου

#108   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 20/01/2011 - 17:55

Αν βγει αληθινό πιστεύω ότι θα έχουν ανακοινώσει το iPad 2 πολύ νωρίς... Νομίζω ότι πρέπει να το ανακοινώσουν κατα το καλοκαίρι διότι για σκευτέιτε και τους ανθρώπους που πήραν το iPad τα Χριστούγεννα τι θα πούνε όταν δουν μετά Απο λίγους μήνες έχει ανακοινωθεί καινούριο!

#109   im2

im2

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2011 - 18:05

Αν βγει αληθινό πιστεύω ότι θα έχουν ανακοινώσει το iPad 2 πολύ νωρίς... Νομίζω ότι πρέπει να το ανακοινώσουν κατα το καλοκαίρι διότι για σκευτέιτε και τους ανθρώπους που πήραν το iPad τα Χριστούγεννα τι θα πούνε όταν δουν μετά Απο λίγους μήνες έχει ανακοινωθεί καινούριο!


Φίλε μου καλωσήρθες στον "μετά-iPod" κόσμο της Apple γιατί είσαι καινούριος και σου κακοφαίνεται όπως μου ειχε κακοφανεί και εμένα αυτός ο κύκλος ζωής των προιόντων της. Σε Mac και iPhone κυρίως.
Εχεις δίκιο. Αλλά έτσι κάνει. Και εγώ πλέον απλά προσαρμόζω τις αγορές μου σύμφωνα με αυτό το lifecycle... :rolleyes:
(Πχ ξέρουμε ότι τον Aπρίλη (κι ας μην έχει ανακοινωθεί τίποτα) θα παρουσιάσει νέα macbook pro .Δεν παιρνουμε τώρα macbook pro... περιμένουμε..)

#110   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/01/2011 - 18:10

Παιδιά και εγώ βλέπω να ανακοινώνεται σύντομα το iPad 2.

Έχει ασκηθεί πολύ μεγάλη πίεση από το στρατόπεδο του Android με τις ταμπλέτες που ανακοινώθηκαν στη CES.

Μακάρι να μην υπάρξουν προβλήματα και bugs στις πρώτες συσκευές καθώς το project τρέχει πολύ γρήγορα.

Αυτός πιστεύω ότι είναι και ο λόγος που βγήκαν τόσο σύντομα οι πρώτες beta της 4.3

#111   doctorm

doctorm

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/01/2011 - 18:30

Παιδιά και εγώ βλέπω να ανακοινώνεται σύντομα το iPad 2.

Έχει ασκηθεί πολύ μεγάλη πίεση από το στρατόπεδο του Android με τις ταμπλέτες που ανακοινώθηκαν στη CES.

Μακάρι να μην υπάρξουν προβλήματα και bugs στις πρώτες συσκευές καθώς το project τρέχει πολύ γρήγορα.

Αυτός πιστεύω ότι είναι και ο λόγος που βγήκαν τόσο σύντομα οι πρώτες beta της 4.3


motorola xoom table, εγω αυτο εχω να πω. αρχες φεβρουαριο κυκλοφορει, εντελως τυχαιο??

#112   taxiarhisv

taxiarhisv

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 298 μηνύματα

Δημοσίευση 20/01/2011 - 18:57

Ξερει κανεις αν θα ειναι το ipad2, 16gb WIFI 3G.
Αν το φερω απο αμερικη αν θα εχει προβλημα συμβατοτητας με παροχους τηλ. και δυκτιων στην ελλαδα.

Τελευταία επεξεργασία από: taxiarhisv, 20/01/2011 - 18:57


#113   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2011 - 20:35

To τωρινό 3G μοντέλο είναι factory unlocked. Αυτο σημαίνει ότι παίζει σε όλα τα gsm δίκτυα. Άρα η απάντηση στην Ερώτηση σου είναι ναι εκτός και αν αλλάξει κάτι άρδην.

#114   kokolaki

kokolaki

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2011 - 23:53

Ρε παιδια ...Το διλλημα....Ειναι ο αδερφος μου αμερικη για δουλεια και του εχω πει να μου φερει ενα ipad 3G.Αλλα επιστρεφει 9 φλεβαρη χεχε.Να το παρω ή να μην το παρω?Ξανα ευκαρια με καποιον Αμερικη δεν θα εχω αρα το διλλημα ειναι το εξης ,αξιζουν οντως τοσο οι διαφορές του 1 με το νεο 2 ?.Γιατι τα μπικικινια που γλυτωνεις απο αμερικα ειναι πολλα ! αν ειναι μονο οι καμερες ,μιας και η οθονη δεν το πολυ κοβω να αλλαζει αναλυση, τοτε και με το 1 μια χαρα κερδισμενος ειμαι.

#115   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:03

Ρε παιδια ...Το διλλημα....Ειναι ο αδερφος μου αμερικη για δουλεια και του εχω πει να μου φερει ενα ipad 3G.Αλλα επιστρεφει 9 φλεβαρη χεχε.Να το παρω ή να μην το παρω?Ξανα ευκαρια με καποιον Αμερικη δεν θα εχω αρα το διλλημα ειναι το εξης ,αξιζουν οντως τοσο οι διαφορές του 1 με το νεο 2 ?.Γιατι τα μπικικινια που γλυτωνεις απο αμερικα ειναι πολλα ! αν ειναι μονο οι καμερες ,μιας και η οθονη δεν το πολυ κοβω να αλλαζει αναλυση, τοτε και με το 1 μια χαρα κερδισμενος ειμαι.


δεν ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα χρηματων, ακομα και με την ελλαδα, γιατι το τελωνειο που θα στο περασουν ειναι 170$ περιπου οποτε.....

#116   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:04

Ρε παιδια ...Το διλλημα....Ειναι ο αδερφος μου αμερικη για δουλεια και του εχω πει να μου φερει ενα ipad 3G.Αλλα επιστρεφει 9 φλεβαρη χεχε.Να το παρω ή να μην το παρω?Ξανα ευκαρια με καποιον Αμερικη δεν θα εχω αρα το διλλημα ειναι το εξης ,αξιζουν οντως τοσο οι διαφορές του 1 με το νεο 2 ?.Γιατι τα μπικικινια που γλυτωνεις απο αμερικα ειναι πολλα ! αν ειναι μονο οι καμερες ,μιας και η οθονη δεν το πολυ κοβω να αλλαζει αναλυση, τοτε και με το 1 μια χαρα κερδισμενος ειμαι.


Φίλε μου ακόμα και 9 Φεβρουαρίου να ανακοινωθεί, δεν νομίζω να υπάρξει και ταυτόχρονη διάθεση, δηλαδή να κυκλοφορήσει 9 του μήνα.

#117   kokolaki

kokolaki

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:06

Αμα πεταξει το κουτι και το κραταει στα χερια ,για δικο του? Μπας και το περασουν στο ντουκου??εεε??εεεε?

#118   kokolaki

kokolaki

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:07

Φίλε μου ακόμα και 9 Φεβρουαρίου να ανακοινωθεί, δεν νομίζω να υπάρξει και ταυτόχρονη διάθεση, δηλαδή να κυκλοφορήσει 9 του μήνα.

Καλα σιγουρα οχι ,το ξερω οτι θα ειναι για τελη απριλη ,απλα ρωταω για το αν να παρω το το 1 απο κει ή το 2 καλο Ιουνη.

Τελευταία επεξεργασία από: kokolaki, 21/01/2011 - 00:08


#119   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:10

Καλα σιγουρα οχι ,το ξερω οτι θα ειναι για τελη απριλη ,απλα ρωταω για το αν να παρω το το 1 απο κει ή το 2 καλο Ιουνη.


Εγώ αν ήμουν στη θέση σου θα έπαιρνα το 2. Δεν νομίζω να αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για μια συσκεύη που σε 1-2-3 μήνες θα θεωρείται ήδη ''παλία''. Καθαρά προσωπική μου άποψη. 8)

#120   kokolaki

kokolaki

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2011 - 00:16

Ναι ρε γαμωτο, ομως πανω που ημουν φτιαγμενος οτι στις 10/2 θα το σαλιαριζα λιγακι ,πααλι στο περιμενε ?και γιατι ?για να ερθει παλι σε 6 μηνες η κατεργαρα(αυτη ντε με το φαγωμενο μηλο) να μου κουναει το 3 στα μουτρα!!!ΟΧΙ θα το παρω, πεισμωσα τωρα!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες